امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه

(27-09-2019، 15:36)taha-h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 15:14)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2019، 17:43)Armita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2019، 14:12)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب من یکی از کارایی که بچه بودم و میگم شما بگید اونکار منو بچه بودید انجام میدادید یا نه و شما هم حداقل دوتا کار از بچگیتون که خیلی ضایه بوده رو بگید Big Grin
.
من :وقتی بچه بودم به عکس بازی ها نگاه میکردم و انتخاب میکردم بازیرو و خیلی وقتا فقط عکسش خوب بوده بازیش خوب نبود Big Grin  Big Grin
من:  شما هم وقتی که بچه بودید سیبارو بیشتر ریز میکردید اینجوری فکر میکردید دارید بیشتر میخورید؟ Big Grin
.
.
.
شما:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سپاس بده Exclamation
Heart  Heart  Heart
اگه کسی بهم میگفت برام آب بیار اول خودم از سر لیوان میخوردم

منم Big Grin

(26-09-2019، 22:57)taha-h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بم میگفت توپو بنداز توپو در دور ترین یا غیر قابل دست رس ترین جا مینداختم فرار میکردم  --  کلا  مرض داشتم  Big Grin

من فرار نمیکردم من خیلی ریلکس میرفتم Big Grin
پس خوب سالمی Undecided والا من اگه ریلکس بودم الان نبودم Big Grin  Big Grin

러퍄러퐆차 نه بابا جرعت نمیکردن بهم دست بزنن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه جواب اره یا نه  تو هم بگو منم میگم اره یا نه 2

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
آگهی
اره منم از اين كارا كردم
١.يه چند باري كه تو اتاقم بودم و دامن پام بود اگه فاميلامون كه پسر داشتن خونمون بودن و پسرشون ناگهاني ميومد تو اتاقم دامنمو ميكشيدم بالا روسرم و جيغ ميزدم و چند وقت بعد ديگه مامانم واسم توضيح داد كجا رو بيشتر بايد بپوشونم

٢.تازه كه سواد پيدا كرده بودم گوشي هركي دستم ميفتاد ميرفتم تو ليست مخاطبينشو واسه چند نفر فش مي فرستادم كه بعد طرف كه گوشيش دستم بود مي فهميدو همون فشا برميگشت به خودم البته با العانم زياد فرق نكرده
;]
پاسخ
 سپاس شده توسط Open world
(27-09-2019، 19:15)*Tamana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره منم از اين كارا كردم
١.يه چند باري كه تو اتاقم بودم و دامن پام بود  اگه فاميلامون كه پسر داشتن خونمون بودن  و پسرشون ناگهاني ميومد تو اتاقم دامنمو ميكشيدم بالا روسرم  و جيغ ميزدم و چند وقت بعد ديگه مامانم واسم توضيح داد كجا رو بيشتر بايد بپوشونم

٢.تازه كه سواد پيدا كرده بودم گوشي هركي دستم ميفتاد ميرفتم تو ليست مخاطبينشو واسه چند نفر فش مي فرستادم كه بعد طرف كه گوشيش دستم بود مي فهميدو همون فشا برميگشت به خودم البته با العانم زياد فرق نكرده

خیلی خوبی واقعا منم 2 رو انجام میدادم اولی روی داداشم بود که البته خیلی باحال گفتی بعد مامانم بهم گفت کجا هارو باید بپوشونی خیلی با حال بود ممنون Big Grin

دوستان اگه لذت بردید سپاس و ستاره موضوع رو بالا ببرید Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه جواب اره یا نه  تو هم بگو منم میگم اره یا نه 2

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
 سپاس شده توسط *Tamana
(27-09-2019، 20:32)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 19:15)*Tamana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره منم از اين كارا كردم
١.يه چند باري كه تو اتاقم بودم و دامن پام بود  اگه فاميلامون كه پسر داشتن خونمون بودن  و پسرشون ناگهاني ميومد تو اتاقم دامنمو ميكشيدم بالا روسرم  و جيغ ميزدم و چند وقت بعد ديگه مامانم واسم توضيح داد كجا رو بيشتر بايد بپوشونم

خیلی خوبی واقعا منم 2 رو انجام میدادم اولی روی داداشم بود که البته خیلی باحال گفتی بعد مامانم بهم گفت کجا هارو باید بپوشونی خیلی با حال بود ممنون Big Grin

دوستان اگه لذت بردید سپاس و ستاره موضوع رو بالا ببرید Heart

باحالي از خودته ^_^
;]
پاسخ
 سپاس شده توسط Open world

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا جواب بده
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  اگه یه روز .... خوب بیا تو جواب بده
  چه جوری تماس رو جواب میدن؟
Tongue یه لحظه بیایین یک جواب بدین
  اگربه این 5سئوال جواب بدهید باهوشییییییدگر به این 5سوال ساده پاسخ دهید، خیلی باهوش هس
  بهترین خبری که شنیده بودین چی بوده؟ اگه خواستی جواب بده
  معما های جالب با جواب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان