امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پدر و دختر با پهن ترین زبان دنیا

خانواده ای در نیویورک آمریکا هستند که درازترین زبان های دنیا را دارند. در ادامه با این خانواده عجیب بیشتر آشنا می شوید.

پدر و دختر این خانواده توانسته اند نام خود را به خاطر زبان عجیب و غریبشان در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسانند. خانواده ای در نیویورک امریکا وجود دارد که صاحب عریض ترین زبان دنیا هستند. آقای بایرن شلینکر 47 ساله به همراه دخترش امیلی به عنوان دهن گشادترین افراد در دنیا به حساب می ایند.

انها توانسته اند نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسانند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پدر و دختر با پهن ترین زبان دنیا 1

عرض زبان اقای بایرن 8.6 سانتی متر است که حدود دو سانتی متر از گوشی ایفون درازتر است. امیلی دختر 14 ساله اقای بایرن نیز زبان عریضی همانند پدر دارد.

عرض زبان امیلی 7.3 سانتی متر است. این پدر و دختر توانسته اند به خاطر داشتن عریض ترین زبان دنیا نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت نمایند.

سپاس یادتون نره Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ستایش45 ، @پوریا@ ، mobin0
آگهی
بسم الله ...
خدا تو چقدر بزرگی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پدر و دختر با پهن ترین زبان دنیا 1

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
سلاوات بفرستین
پاسخ
مسخره
پاسخ
خب وقتی انقد چاقن زبونشون هم بزرگ میشه دیگه Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
(27-09-2019، 21:16)HesamAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره

چرااااا Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش45
آگهی
(03-08-2019، 6:17)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسم الله ...
خدا تو چقدر بزرگی!

چه جالب که از بزرگی زبون بزرگی خدا رو نتیجه گرفتی...ما که نتونستیم با اینهمه بزرگی جهان اینطوری سفسطه کنیم.شاید منم بتونم مثل تو فکر کنم...

(28-09-2019، 21:57)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 21:16)HesamAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره

چرااااا Huh

نه عزیز من هیچ قانونی وجود نداره که بخوایم خلافشو بگین.همینجوری ارسال کردم ارسال هام به ۱۰ تا برسه
پاسخ
 سپاس شده توسط mobin0
(29-09-2019، 15:36)HesamAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2019، 6:17)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسم الله ...
خدا تو چقدر بزرگی!

چه جالب که از بزرگی زبون بزرگی خدا رو نتیجه گرفتی...ما که نتونستیم با اینهمه بزرگی جهان اینطوری سفسطه کنیم.شاید منم بتونم مثل تو فکر کنم...

(28-09-2019، 21:57)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره

چرااااا Huh

نه عزیز من هیچ قانونی وجود نداره که بخوایم خلافشو بگین.همینجوری ارسال کردم ارسال هام به ۱۰ تا برسه

اها
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش45

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  غمگین ترین جمله دنیا!!
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  داستان به دنیا اومدن سید پوتین
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
Heart از 1 تا 10 به چند زبان.
  خوشگل ترین دختر جهان♥در کتاب گینس♥

پرش به انجمن: