امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سینه های بزرگ و عجیب این زن

Shocked 
صاحب بزرگترین سینه جهان این زن 35 ساله می باشد. متاسفانه رفتارهای زشت اینچنین برای مشهور شدن با عمل هاي‌ جراحی رو به افزایش است. این زن برای بازی در فیلم هاي‌ غیر اخلاقی پورن دست به چنین کاری زده است.

سینه هاي‌ بسیار بزرگ و عجیب این دختر رسانه اي شد. دخترجوانی که سینه هاي‌ 18 کیلویی و به بزرگی ایربگ هاي‌ یک ماشین را دارد سوژه رسانه ها شده است .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینه های بزرگ و عجیب این زن 1

به گزارش فراناز این دختر با سایز بسیار بزرگ سینه هایش در اینستاگرام بسیار مشهور شده است !
اما به گزارش فراناز , این دختر سینه هایش رابا کمک جراحی هاي‌ پلاستیک به این حجم و اندازه رسانده است جراحی هایي که گاهی عقل از سر آدم میبرد. خانمها در دنیا با جراحی هاي‌ عجیب‌وغریب همه ی را حيرت زده میکند اما انگیزه این افراد از جراحی هاي‌ عجیب‌وغریب چیست کسی نمیداند . اما به ظاهر سختی هاي‌ زیادی متحمل می‌شوند تا فقط نامدار و مشهور شوند ودر کتاب گینس اسم و رسمی ثبت کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ه گزارش فراناز مانند خانم دیگری که با جراحی احمقانه یک پستان دیگر بخود اضافه کرد و نخستین زن سه پستانه در دنیا است. او انگیزه خودرا تنها شهرت و بازی در فیلم هاي‌ غیراخلاقی اعلام کرد!
کس هاي‌ این زن با بزرگ ترین سینه هایي که به عمرتان دیده اید شما را حيرت زده خواهد کرد. سینه هاي‌ این دختر که شبیه ایربگ اتومبیل می باشد با عمل جراحی به این شکل درآمده است.

میرا هیلز یک زن با سینه هاي‌ 18 کیلوگرمی که سینه هاي‌ بزرگ این زن از شگفتی هاي‌ قابل توجه می باشد.میرا هیلز که خودرا با این ظاهر خاصش در دنیای نت به شهرت رسانده است دارای پستان هایي به وزن 18 کیلو گرم می‌باشد که در دنیای اینترنت باعث شگفت آوری شده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش45
آگهی
من اینو توی تلگرام خوندم و نوشته بود عمل نکرده !

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
من یه زنو دیده بودم که ستا سینه داش
پاسخ
منتقل شد.
پاسخ
(18-09-2019، 12:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطری اونوقت Huh Huh
پاسخ
(18-09-2019، 13:18)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2019، 12:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطری اونوقت Huh  Huh
مثلا که اینا دو سینه دارن اون یکی هم بین شون داشت
پاسخ
آگهی
اسپم ها محو شدند. نابود شدند.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا 86
واي واي بلا به دور اگه عمل كرده واقعا يه چيزيش مي شده اگه هم خداداديه ايشاا.. شفا بگيره
;]
پاسخ
عجیبن قریباااا 38
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Pαrɴyαɴ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked نامه عجیب سارق اموال به صاحب خانه!
  عجیب و غریب‌ترین تابو‌ها در دنیا
  دستگیری 2 دختر بخاطر پوشیدن ساپورت عجیب
  رستورانی عجیب با دو گارسون میمون!!!!!
  اقدام عجیب در کتاب فارسی پایه هفتم
  اتو کردن سینه دختران در یک قبیله!! (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
Heart ۱۳ گاف بزرگ جغرافیایی دونالد ترامپ / هند و چین مرز مشترک ندارند!
  مرکز نوآوری دیجیتال در ۳ صنعت بزرگ کشور راه‌اندازی می‌شود 
  عشق عجیب یک دختر به عروسک زامبی (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان