امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور

سلام دوستان من این تاپیک و زدم تا اگه برای رمانی که نوشتید یا دلنوشته ،داستان ،شعر و... جلد میخواید که بعدا چاپش کنید من
براتون طراحی میکنم میتونید یه عکس خودتون بدید یا میتونید به انتخاب من بزارید برای همین به این موارد نیاز است

-خلاصه رو لطف کنید بدید
-عکس میتونه به انتخاب شما باشه اگه عکسی هم مد نظرتون نیست میتونید به من بسپارید
-نویسنده،مترجم و... باید اسمتونو با فامیلیتون و بدید یا میتونید اسم کاربری اینجا رو بگید بنویسم
-مبلغی نداره پس لطفا نپرسید
-مقدمه یا یه شعر کوتاه اگه دوست دارید بدید تا یا بالای جلدتون یا پایین جلدتون بزنم شعرتون باید کوتاه باشه
-می تونید لینک رمان،و... که نوشتید و قرار بدید تا دیگران هم اگه خوششان اومده برن و بعدا بخونن
-اسم رمانتونو با دقت انتخاب کنید و توی اینترنت سرچ کنید که اگه اسمی مشابه باشه دردسری ایجاد نشه
-لطفا توی خصوصی پیام ندید که کی آماده میشه من سعی میکنم در اصرع وقت براتون ارسال کنم
-توی خصوصی اگه نکته ای بود درباره رمان که چجوری دوست دارید،مدل و رنگ و حداقل یه عکس به عنوان مثال بود به من اعلام کنید
-نمونه کار میدم میتونید انتخاب کنید با کدوم نمونه دوست دارید در همون حالت باشه
-اگر شماره 3 مد نظرتونه باید عکس کنارشم همونجایی که رنگین کمون قرار داره بزارید توجه داشته باشید اگر عکس ها کمی مثل هم باشند از نظر رنگی جلدتون زیبا تر میشه
-دوستان اینم برای نکته میگم من نمیتونم دونه دونه براتون توی خصوصی بفرستم پس نپرسید
-و اینکه اگه از کارم راضی بودید لطفا سپاس بدید Heart

نمونه کار:

1.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/طراحی-من-2.jpg

2.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور 1

3.

4.
و...

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
Heart اگه نفر قبلی بهت درخواست ازدواج بده
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
Heart این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک}
  اسم صمیمی ترین دوستت تو انجمن و چرا؟
  فلشخور جاییه که...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان