امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک تعداد متفکر بیان تو ...همه نیان

(27-09-2019، 14:49)من دشمن شما نیستم عزیز!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 12:12)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 11:47)من دشمن شما نیستم عزیز!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نه امیر هستم نه خدا ناباور .نمیدونم اینو چطوری بهت اثبات کنم ولی برای من واضح هست که دارین اشتباه میکنین.اسم من حسامه.در رابطه با خدا چیزی نمیگم چون خطرناک میتونه باشه .دلیل خطرناک بودن سایت رو هم گفتم شما متوجه نشده.یک امر شهودی نشات میگیره که دلیلش تشکیلات سایته.این میتونه یک توطئه از خارج کشور یا به قول خودتون دشمنان انقلاب باشه برای گرفتن وقت مردم با گذاشتن تاپیک هایی که تو اینترنت به راحتی پیدا میشه برای گرفتن درجه و مقام ها پوچ.این همه بازی رو از سایت های مختلف چند نفر جمع می کنه؟یک نفر؟ده نفر؟صد نفر ؟اسم صد نفر (یا کمتر و بیشتر)که با هم یجا یه کار مشخصی انجام میدن چیه؟تشکیلات اینترنتی.این تشکیلات چه هدف نفع جویانه ای رو دنبال می کنه؟هزینه این همه hostو serverها از راه همین تبلیغ های اندک هست؟یا هزینه های شخصی که سال هاست به کار خودش ادامه میده.آقا محمد هر کسی میتونه این فرضیه رو رد کنه،حتی فرض خودم هم بر این باشه که اشتباهه،و اعلام می کنم که اشتباهه(چون اگه قبولش کنم برام ممکنه بد بشه،خودت میفهمی چی میگم سعی نکن از این موضوع برا رد کردن حرفم استفاده کنی)چند نفر میتونن با فکر اینو قبول کنن؟من خداباور نیستم و با کسی خصومت شخصی ندارم و نمیدونم امیر کیه .میتونیم حتی با هم تلفنی صحبت کنیم که این قضیه ثابت بشه.اسم من حسامه.انگ کافر چسبوندن به یک مسلمان در اسلام مانند توهین میمونه و جزا داره.

(27-09-2019، 11:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@من دشمن شما نیستم عزیز!!
وقتی برای بار دوم پرسیدم و بازهم جواب ندادید. فهمیدم که شما حتی یک عیب و ایراد از انجمن ندارید. و شاید یک مشکلی دارید با انجمن. درسته امیر جان؟
اینبار دیگه از شما سوالی نمیپرسم چراکه شما هیچ جوابی نخواهید داد! شما اگه خرد داشتید و تفکر میکردید که خدا ناباور نبودید (!).
همچنین از بابت اینکه یک تفریحی واسه من جور کردی و سبب خنده من شدی ازت متشکرم.
و در آخر هم در رابطه با اسم تاپیک باید بگم که:
تعریف من از متفکر بودن اینه که با در نظر گرفتن همه جوانب در یک موضوعی اندیشه کنی و به نتیجه برسی. نه مثل شما که بی هیچ نظر منطقی بیاد ادعای خطرناک بودن انجمن رو بکنه.
خداحافظ نمیگم چون حیفه خدای بزرگ من حافظ شخصی کافر باشه پس خردحافظ (مطمئن با این مورد در همه جا جواب نمیده)
با نظرات بعدی شما سعی خواهم کرد از یک ضرب المثل ترکی _ که به دلیل وجود واژه هایی از گفتن آن معذورم _ پیروی کنم.

بزارین بقیه هم جواب بدن
ای بابا دستمونو رو کردی که! اقا صابر میخواد وقت مردمو بگیره!! (اگر انجمن دارای ده تا موضوع باشه فقط یدونه از اونا مربوط به سرگرمیه).
هزینه هاست و دامین کمتر از اونیه که فکر میکنی و این تبلیغات میتونن از پسش دربیان. 
اقا صابر هم وقتی که تو به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی این سایت رو راه اندازی کرد و از اون موقع هر روز بازی های جدید اپلود میکنه. توی ده سال بایدم اینهمه بازی وجود داشنه باشه.
توهم که میگی انجمن واسه پر کردن اوقات فراغت جوونهاست لطف کن برو سایت بازی تبیانم محاکمه کن Telegh_01 
اعضای دیگه هم نظر بدن دیگه منکه جلوشونو نگرفتم!
درضمن کدوم مسلمانی میاد و میگه چرا شما مشکلاتتونو با صلوات حل میکنین؟(توی تاپیک حضور خود را با صلوات ثبت کنید)

من هرچیزی بگم شما یک چیزی میگی،ده بار خطا میزنی تا یدونش درست در بیاد،بحث کردن با انسان های مثل شما بی فایده ست . برداشت سطحی از حرف های من رو هر جونوری میتونه انجام بده .چه برسه به تکرار کردن این حرف ها.شما هم بهتره بجای دستمال زدن برا آقا صابر بری با کسایی حرف بزنی هم سطح خودتن.من که سطحم خیلی از شما پایین تره،مخصوصا در جمع کردن حسنه.برو عزیز برو دلت رو به...همین سایت خوش کن.

در ضمن عزیز من لا تسروفوه ، ه نداره.
جوری میگه دستمال کش انگار مثلا صابر به حقوقی چیزی میده!
فقط دروغت اعصاب منو خورد کرده. (دیگه بحث رو ادامه نمیدم)
در ضمن عزیز Smile شما ریاضی نمیخونی میگه؟ من نمومه انسانی میخوندم(علاوه بر عربی عمومی یه عربی تخصصی هم داشتیم). لا تسرفو یعنی اسراف نکنید. لا تسرفوه یعنی ان را اسراف نکنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
آگهی
من ارزش زیادی برای شما و رشته و اعتقاداتتون قائل هستم و قصد توهین رو ندارم .قصد مجادله رو هم ندارم.ولی ایم من حسامه و کس دیگه ای نیستم . نظرم و حس خودم رو راجع به خطرناک بودن سایت گفتم، میتونه درست باشه یا غلط.شما هم جواب دادین که نظرتون برای منِ محمد قابل احترام نیست(نظر من برای شما)به همین دلیل ساده مسئله تعمیم داده میشه گروه های بزرگتری از افراد. و مردم هم نظر خودشون رو میگن. هــــــــر چــــــــنـــــــد که همه ی کاربران خلاف من نظر بدن.من کسی رو هم محاکمه نکردم باز هم میگم احساسم و شک و تردیدم رو نسبت به این سایت گفتم که به نظر خودم با دلایلی که آوردم منطقی قلمداد میشه.این هزینه ی یک هاست 25 ترابایتی 1500000تومنه(ماهانه) و حجم تمام بازی ها و مطالب (یا کل داده ها)اگه 50 ترا بشه (حداقل حداقل)در طول این ده سال حدود 200ملیون هزینه میکنه.آیا همه ی هزینه ها شخصیه؟ چقدرش رو تبلیغات میده؟ این بود که برا من پیش اومد چه بسا این سوال مسخره باشه شما باید بهش احترام بگذارید،همونطور که من به نظرات شما احترام میگذارم و باید بدون تعصب و جبهه گیری بهش پاسخ داد چون من خصومت شخصی با این سایت و کسی و فرقه و گروهی ندارم.سایت فلش خور بر پایه ی بازی های آنلاین بنا شده و تمام (90 درصد به بالا)از سایت های آمریکایی، بریتانیایی و روسی میان(غالبا آمریکایی، با توجه به زبان) همین که اون ها متوجه بشن جوان ها و نوجوان ها به این ها علاقه دارن میتونن تفکرات و نظام فکری و عوامل موثر جنگ نرم را وارد بازی ها بکنند.خیلی برای اونها کار راحتی هست!تئوری توطئه میگه برا تحقق اهداف در یک جامعه مولد آمار، باید چیز های متداول رو رواج داد یا چیز ها(اعمال،سبک زندگی،پوشش،خوراک و ...)رو متداول کرد.این که عده ای همین رو بدونن کافیه و نیازی تفسیر عمیق معانی خیلی از کلمه های بکار رفته در متون قبلی نبود.ولی شما دوست داری همه چیز رو باز و تشریح کنی ولی با تشریح عمیق همه چی حل نمیشه.بعضی موقع باید به بعضی چیز ها سرسته فکر کرد یا قضاوت رو بر عهده دیگران گذاشت.شما رو به خدای بزرگ میسپارم.در ضمن اگه ه در لا تسرفوه کسره و ضمه و ... نگیره معنا نخواهد داد

(27-09-2019، 16:19)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 14:49)من دشمن شما نیستم عزیز!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 12:12)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2019، 11:47)من دشمن شما نیستم عزیز!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نه امیر هستم نه خدا ناباور .نمیدونم اینو چطوری بهت اثبات کنم ولی برای من واضح هست که دارین اشتباه میکنین.اسم من حسامه.در رابطه با خدا چیزی نمیگم چون خطرناک میتونه باشه .دلیل خطرناک بودن سایت رو هم گفتم شما متوجه نشده.یک امر شهودی نشات میگیره که دلیلش تشکیلات سایته.این میتونه یک توطئه از خارج کشور یا به قول خودتون دشمنان انقلاب باشه برای گرفتن وقت مردم با گذاشتن تاپیک هایی که تو اینترنت به راحتی پیدا میشه برای گرفتن درجه و مقام ها پوچ.این همه بازی رو از سایت های مختلف چند نفر جمع می کنه؟یک نفر؟ده نفر؟صد نفر ؟اسم صد نفر (یا کمتر و بیشتر)که با هم یجا یه کار مشخصی انجام میدن چیه؟تشکیلات اینترنتی.این تشکیلات چه هدف نفع جویانه ای رو دنبال می کنه؟هزینه این همه hostو serverها از راه همین تبلیغ های اندک هست؟یا هزینه های شخصی که سال هاست به کار خودش ادامه میده.آقا محمد هر کسی میتونه این فرضیه رو رد کنه،حتی فرض خودم هم بر این باشه که اشتباهه،و اعلام می کنم که اشتباهه(چون اگه قبولش کنم برام ممکنه بد بشه،خودت میفهمی چی میگم سعی نکن از این موضوع برا رد کردن حرفم استفاده کنی)چند نفر میتونن با فکر اینو قبول کنن؟من خداباور نیستم و با کسی خصومت شخصی ندارم و نمیدونم امیر کیه .میتونیم حتی با هم تلفنی صحبت کنیم که این قضیه ثابت بشه.اسم من حسامه.انگ کافر چسبوندن به یک مسلمان در اسلام مانند توهین میمونه و جزا داره.

(27-09-2019، 11:06)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@من دشمن شما نیستم عزیز!!
وقتی برای بار دوم پرسیدم و بازهم جواب ندادید. فهمیدم که شما حتی یک عیب و ایراد از انجمن ندارید. و شاید یک مشکلی دارید با انجمن. درسته امیر جان؟
اینبار دیگه از شما سوالی نمیپرسم چراکه شما هیچ جوابی نخواهید داد! شما اگه خرد داشتید و تفکر میکردید که خدا ناباور نبودید (!).
همچنین از بابت اینکه یک تفریحی واسه من جور کردی و سبب خنده من شدی ازت متشکرم.
و در آخر هم در رابطه با اسم تاپیک باید بگم که:
تعریف من از متفکر بودن اینه که با در نظر گرفتن همه جوانب در یک موضوعی اندیشه کنی و به نتیجه برسی. نه مثل شما که بی هیچ نظر منطقی بیاد ادعای خطرناک بودن انجمن رو بکنه.
خداحافظ نمیگم چون حیفه خدای بزرگ من حافظ شخصی کافر باشه پس خردحافظ (مطمئن با این مورد در همه جا جواب نمیده)
با نظرات بعدی شما سعی خواهم کرد از یک ضرب المثل ترکی _ که به دلیل وجود واژه هایی از گفتن آن معذورم _ پیروی کنم.

بزارین بقیه هم جواب بدن
ای بابا دستمونو رو کردی که! اقا صابر میخواد وقت مردمو بگیره!! (اگر انجمن دارای ده تا موضوع باشه فقط یدونه از اونا مربوط به سرگرمیه).
هزینه هاست و دامین کمتر از اونیه که فکر میکنی و این تبلیغات میتونن از پسش دربیان. 
اقا صابر هم وقتی که تو به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی این سایت رو راه اندازی کرد و از اون موقع هر روز بازی های جدید اپلود میکنه. توی ده سال بایدم اینهمه بازی وجود داشنه باشه.
توهم که میگی انجمن واسه پر کردن اوقات فراغت جوونهاست لطف کن برو سایت بازی تبیانم محاکمه کن Telegh_01 
اعضای دیگه هم نظر بدن دیگه منکه جلوشونو نگرفتم!
درضمن کدوم مسلمانی میاد و میگه چرا شما مشکلاتتونو با صلوات حل میکنین؟(توی تاپیک حضور خود را با صلوات ثبت کنید)

من هرچیزی بگم شما یک چیزی میگی،ده بار خطا میزنی تا یدونش درست در بیاد،بحث کردن با انسان های مثل شما بی فایده ست . برداشت سطحی از حرف های من رو هر جونوری میتونه انجام بده .چه برسه به تکرار کردن این حرف ها.شما هم بهتره بجای دستمال زدن برا آقا صابر بری با کسایی حرف بزنی هم سطح خودتن.من که سطحم خیلی از شما پایین تره،مخصوصا در جمع کردن حسنه.برو عزیز برو دلت رو به...همین سایت خوش کن.

در ضمن عزیز من لا تسروفوه ، ه نداره.
جوری میگه دستمال کش انگار مثلا صابر به حقوقی چیزی میده!
فقط دروغت اعصاب منو خورد کرده. (دیگه بحث رو ادامه نمیدم)
در ضمن عزیز Smile شما ریاضی نمیخونی میگه؟ من نمومه انسانی میخوندم(علاوه بر عربی عمومی یه عربی تخصصی هم داشتیم). لا تسرفو یعنی اسراف نکنید. لا تسرفوه یعنی ان را اسراف نکنید
.
پاسخ
(27-09-2019، 20:06)HesamAH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

فازت چیه انصافا؟؟؟

جواب درست حسابی بده!!!
"Name ?" interrogator asked ...

"Call me "The More Alert"" I've answered ...

"Age ?" he asked ...

"30, Exactly" I've answered ...

"Crime ?" he asked ...

"Among the walls, shortest" I've answered ...

"Job ?" he asked ...

"It's my Art, i speak fast", I've answered ...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
  «چالش بیان فرمو پر کنین منتظرمــــــــ»
  لطیفه (همه بیان تعریف کنن لایک بزنن)
Exclamation به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆
Flower هـدف و آرزوی خودت رو بیان کن،بذار قدرتـت نسـبت به هـدف هـات بیشتـر بشه シ
Wink عشق فقط پیام نما و باشگاه هایش پروازی ها بدویین بیان
  قدیمیای انجمن بیان (لطفا) ??
  از کدوم مدلی؟؟(پسرا بیان بخندن دخترا هم بیان نظر بدن )
  فقط فقط مــنــــــحرفـــا بیان (زن روسی و مرد انگلیسی)
Smile اونایی که تجرابه عشق یه طرفو رو داشتن بیان توووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان