امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قواعد حرکت دادن اجسام با نیروی چشم (تله کینزی) (بیا تو ضرر نداره )

۱-همه می توانند«هر شخص زنده ای که مغز داردمیتواند» فقط باید آن را بکار برد
-۲حد و مرز این نیرو بی حساب است

-۳باور کردن این توانایی

-۴روزی نیم ساعت تمرین و هدف وقت و حوصله

-۵روی یک روش حداقل یک هفته تمرکز کنید

-۶بجای جدی گرفتن آن ،به آن به چشم یک بازی نگاه کنید

-۷حتی یک درصد شک و تردید در توانایی خودتان برای انجام به خودتان راه ندهید

-۸هر گونه مانع کوچک یا بزرگی را در هم بشکنید

-۹سعی نکنید این کار را موشکافی کنید فقط آن را به عنوان یک اصل بپذیرید

-۱۰منطق را رها کنید

-۱۱خلوص قلب داشته باشید

-۱۲هدف شما از حرکت دادن اجسام پست و کوچک نباشد

-۱۳مدیتیشن لازم است و ذهن را آماده می کند

-۱۴تمرین شماره ۱: نیم ساعت مدیتیشن کنیدبعد یک قاشق را در دستانتان لمس کنید وتنفس عمیقی بکشید تا به ریلکس کامل برسید یعنی به حالت به بی ذهنی برسید با چشم قاشق را لمس و درک کنید

«بدون تفکر اتمهای بدن شما و قاشق یکی می شوند و جزیی از هم می شوند آنرا مثل آب تصور کنید شما انرژی و گرما را در سطح قاشق احساس می کنید اصلا به قاشق فشار وارد نکنید به همین منوال ادامه بدهید شما می توانید.اینجانب علی موسائی نویسنده این مقاله بارها با شاگردانم در کلاسها این کارها را انجام داده ایم و نتیجه گرفتیم نکته اصلی فقط تمرکز میباشد

-۱۵تمرین شماره ۲: یک جسم سبک و کوچک ترجیحا یک فلز روشن مثل یک حلقه کوچکبردارید (پاک کردن ذهن ) فکرهای مزاحم را از خود دور کنید تمرکز در این تمرینات حیاتی است یک تونل مابین خود و جسم بسازید آنرا احساس کنید این کشش را احساس کنید

یک میدان انرژی با صورت ایجاد کنید سعی کنید و باز هم سعی کنید.

-۱۶ تمرین شماره۳ : نیم ساعت مدیتیشن کار کنید یک شمع در مکانی امن روشن کنید یک شمع سفید روی میز روشن و چون سفید بهترین رنگ است بخاطر همین سفید را انتخاب میکنیم تنفسی عمیق بکشید تا به ریلکس کامل برسید به شعله خیره شوید فقط شما به شعله شمع فکر کنید حالا شما فقط شعله را می بینید،نه میزی وجود دارد ونه شمعی حالا تصور کنید شعله به طرف بالا در حال رشد است،بلندتر و درخشانتر می توانید دستانتان را بالای آن نگه دارید و تصور کنید که شما دارید شمع را به طرف بالا می کشید.تصور کنید شعله بی میلی نشان می دهد و کو چکتر و کوتاهتر می شود

۱۷- تمرین ۴: یک پونز فلزی را روی میز بگذارید و یک کاغذ شکل مربع سفید در حد4*4سانتی متر یا حتی کوچکتر درست کنید و آنرا روی پونز متعادل کنید اگر دوست دارید می توانید بجای کاغذ از کاغذ آلومینیوم

استفاده کنید نیم ساعت مدیتیشن کار کنید و روی یک گوشه مربع تمرکز کنید تمام انرژی تان را در همان نقطه وارد کنید تصور کنید که کاغذ شروع به چرخش میکند تمرکزتان را تا موقعی که کاغذ بچرخد حفظ کنید.

-۱۸چوبی را در داخل کاسه ای پر از آب شناورکنید: بعد نیم ساعت مدیتیشن کار کنید یک کاسه ای روشن با آب تازه و یک خلال دندان یا چوب کبریت در وسط ظرف بگذارید تنفس عمیقی بکشید و به ریلکسیشن برسید تمرکزتان فقط به چوب باشد به آن نیرو وارد کنید آنرا شبیه یک هواپیما ی بی موتور یا باد بانی در حال حرکت تصور کنید فشار انرژی را روی آب احساس کنید از دستها یتان نیز استفاده کنید از زیر سطح آب به جسم فشار وارد بیاورید فشار انرژی تا عمق آب ادامه یابد

-۱۹زنجیر پر جنب وجوش : نیم ساعت تمرکز و مدیتیشن کار کنید یک رشته زنجیر در حدود 25سانتی متر ببرید ویک جسم پهن مثل سوزن ؛خلال دندان یا میله ای چوبی به آن ببندید رشته را آویزان کنید در حالی که روبروی شما قرار گیرد به حدی از رشته دور بنشینید تا نفستان آنرا حرکت ندهد اجازه دهید جسم بی حرکت شود . یک نفس عمیق بکشید وتمام تمرکزتان را بر یک جسم قرار دهید فشار را در آن نقطه احساس کنید از انگشتان استفاده کنید انرژی تان مثل نور بر آن نقطه فرود می آید و فشار می آورد

۲۰-حوزه مغناطیسی اطراف خود را حس کنید و آن را روی جسم متمرکز کنید

-۲۱سطح آگاهی را بالا ببرید و هوشیارانه کانون توجهتان را متمرکز کنید

-۲۲بطور مثال وقتی انگشتان روی دسته ی قاشق است و با تصور اینکه انگشتانتان میدانهای مغناطیسی قوی را کج می کند ورد را بگویید و در افسون غرق شوید با این کار یک میدان مغناطیسی قدرتمند را می سازید

-۲۳با نگه داشتن دستها به حالت دعا یک دایره انرژی بسازید و آن را حس کنید

-۲۴با توجه و تمرکز بر روی ادراکات ضمیر ناخود آگاهیتان را به سوی آگاهی کوک کنید

-۲۵انرژی خودتان را با انرژی جسم مخلوط کنید

-۲۶تمرین ، تمرین ،و باز هم تمرین.

نظر و سپاس یادت نره
HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ӍДЯЈДл✘ ، Interstellar ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mr.destiny ، ترنج 15 ، мoвιɴα т ، CTG ، aivdhv5 ، BlAcK dAy ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ***Z.E*** ، lady snow white ، arina001 ، shady.b ، سایه2 ، alamdar ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، sohrabe khaste ، maynaz90 ، گیسو کمند2 ، mazii ، LOVE KING ، مخ دخترا
آگهی
دوستان این کار ضرر های زیادی داره باعث میشه چشم سوم باز بشه و سردرد بگیرید و هاله اشخاص رو ببنید و هرشب دچار زجر بشید هیچ وقت این کار رو نکنید
رنگین کمان پاداش کسی است که تا آخرین قطره زیر باران می ماند...
قواعد حرکت دادن اجسام با نیروی چشم (تله کینزی) (بیا تو ضرر نداره ) 1
پاسخ
تاحالا خودت اين كارو امتحان كردي ؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
خیلی سخته
پاسخ
من امروز یه آزمایش انجام دادم . با هرم آلومینیومی تمرین میکنم . یه خط کش پلاستیکی رو چند بار کشیدم روی لباس پشمی و آروم به هرم نزدیک کردم . قشنگ یه طرف هرم رو بالا میاره و اون رو میچرخونه . یعنی خیلی خوب .
انتقال بار الکتریکی .
حال همین کارو با کشیدن دستام به لباس پشمی انجام دادم و هرم هیچ حرکتی نکرد حتی موقعی که نزدیکش بردم .
میخوام اینطور برداشت کنم که شاید اصلا نشه با بدن چنین کاری انجام داد . این در شرایطیه که بدن خودش به شکل طبیعی جریان پائینی داره .
در مورد قید مسافت که اشاره میشه بی معنیه ، من یاد قضیه برهم نهی می افتم که تغییر در یک ذره ، تغییر آنی در ذره دیگر رو باعث میشه . البته به شکل معکوس . ولی با در نظر گرفتن قابلیت بدن شاید امید چندانی بهش نره .
پاسخ
دوستان الکی اسپم ندید..
و اینکه میشه..
دیدن هاله هم بله درسته..

من این رو انجام دادم ولی از یه روش دیگه!
و ممکن هست کاملا.
پاسخ
آگهی
(10-07-2014، 15:57)katrina1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این کار ضرر های زیادی داره باعث میشه چشم سوم باز بشه و سردرد بگیرید و هاله اشخاص رو ببنید و هرشب دچار زجر بشید هیچ وقت این کار رو نکنید

بله درست میگید اما روش دیگه ای هم وجود داره که باعث باز شدن چشم سوم نشه؟؟ چون من بدون اگاهی نصفه نیمه چشم سومم رو باز کردم و پشیمونم هستم.
پاسخ
تاحالا خودتون این کارو کردین ؟
به هرحال جالب بود سپاس. Wink

پاسخ
خدایی میشه؟؟
خلاف قوانین!
پاسخ
(01-06-2016، 13:05)beyond birthday نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2014، 15:57)katrina1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله درست میگید اما روش دیگه ای هم وجود داره که باعث باز شدن چشم سوم نشه؟؟ چون من بدون اگاهی نصفه نیمه چشم سومم رو باز کردم و پشیمونم هستم.

(01-06-2016، 13:05)beyond birthday نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...من نیاز ب اطلاعاتتون دارم..میشه راهنمایی کنید؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رعایت گوش دادن به سابلیمینال ؟..!༆
  ساخت پوششی برای نامرئی کردن اجسام کوچک
  نیروی واندروالسی
  نیروی درون مولکول
  نیروی هسته ای ضعیف
  نیروی بنیادی
  ماهیت نیروی جاذبه چیست؟
  نیروی جادویی سنگ‌های قیمتی، راست یا دروغ؟!
  ساخت اجسام فلزی در ابعاد مولکولی!
  فرگشت انسان سریع‌تر از همیشه در حال رخ دادن است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان