امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هـدف و آرزوی خودت رو بیان کن،بذار قدرتـت نسـبت به هـدف هـات بیشتـر بشه シ

Flower 
سلام دوستان عزیز فلشخورジ

میخوام یه خورده از زحمات و لطف هایی که :-)در حق هم دیگه داشتیم رو جبران کنیم با کمک هم.\.\
با رعایت کامل موارد زیر خواهشا کمک کنیم تا رشد مون سریع تر باشه با کیفیت،
هدف اصلی من تو این موضوع این که نشد هایی که اول و قبل از شروع  کردن به هدف هامون برسیم برداشته بشه+_
 شئونات ازجمله به کار بردن  جملات و تخریب ننمودن دیگری بطور غیر مستقیم و اینکه هدف مون از این بحث این باشه که فرض کنیم ;-)
دفترچه آرزویی برای خودمون درست کردیم تا یادمون باشه چطور بهشون برسیم. :-$
میدونین خوبیش این که دوستا مون هم میبینن و میتونن بهتون کمک کنند طوری که خودمون هم غافلگیر میشیم.Smile)

دوست دارم از حرفایی که شاید بخاطر برخی مسـائل؛کمبود جنبه،نبودن درک کافی یا بطور کلی کسی نبود که درک تون بکنه// اینجا به همه مون کمک کنه (؛
آرزوهایی که دیر یازود اگه بهشون نرسی حال خودتون خراب میشه رو همین جا کنار بهترین دوستان و فوق العـاده ترین شرایط کنار هم بیان کنیم و بگیم.تا بیشتر به شون نزدیک تر باشیم.#_

هدف هایی که اگر براشون تلاش کنیم میتونه فراگیر باشه و بهترین نتیجه رو بده."_"
 خب، اول از خودم شروع میکنم تا براتون بیشتر واضح باشه. :-*

1//من همیشه آرزو داشتم بتونم با کارو شغلی که بتونم کنار دوستام حال اطرافیانم رو خوب کنم بهش برسم.

2// وقتی تو مدرسه معلم درس میداد وخودم رو جای بغل دستیم که متوجه نمی شد گذاشتم دیدم معلم درست کارش سخت اما میتونه کیفیت درس و آموزش دادنش رو بهتر انجام بده.

3// هدفم از بزرگ شدن این بود که انقدر بزرگ بشم،که بهترین های زندگیم رو خوشحال کنم.

4// همیشه موقع خوابیدن دوست داشتم خوابی ببینم که فرداش همون خواب برای خودم حداقل یه قسمتی ازش اتفاق بیافته برام. 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Mohlek ، shghyegh
آگهی
تغییر جهان و جهانیان Telegh_40
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
Humanfemale 
درعوض قدم زدن کلی نتیجه بگیرم،یعنی قدم های ثابت و پرباری داشته باشم.
پاسخ
اگه اهدافمونو ب بقیه بگیم مغز فک میکنه انجام شدن و انگیزشو از دست میده ._.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Mohlek
رویا داشتن برای این جامعه یه ضعفه!
اگه کسی هم داشته باشه نباید بگه!
مردم مانع موفقیت میشن چون حسودن!
البته دور از جون فلشخوریا!
در کل رویا ها رو نباید بگیم!

شجاعت میخواد! و البته حماقت!
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
Lightbulb 
میخوام هدف و انطور بگم که خود هدف برای بدست آوردن کلی راه و نکته داره اما بیایم بازهم نگاهی به افراد موفق بیندازیمبیشترین نقطه مشترک شون استمررا یعنی چی، اینکه بریم با خودمون خلوت کنیم حرفایی که نسبت به تلاش مون تاثیر نداره رو بذاریم کنار و تمرکز کنیم به خواستمون برسیم هیچ چیز مهم تراز خواسته و هدف مون نیست پس باید کوچک ترین کارهایی که شاید تکراری باشه انقد با کیفیت انجامش بدیم تا قدمی به سمت هدف مون بیش تر پیش بریم.
نتیجه میگیریم تکرار و ثبات  خیلی مهم برای رشد اهداف مونジ
موفق باش.
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، shghyegh
آگهی
حرف زدنمانو مرور کنیم با ذهنی پاک (:
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، shghyegh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video یه جمله به خودت بگو
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
  «چالش بیان فرمو پر کنین منتظرمــــــــ»
  ی جمله درباره ی خودت بگو
  به خودت یه لقب بده !
  لطیفه (همه بیان تعریف کنن لایک بزنن)
Exclamation به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆
  عکس درخواستی نفر قبلیتو بذار و از نفر بعدي یک عکس بخواه.
Wink عشق فقط پیام نما و باشگاه هایش پروازی ها بدویین بیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان