امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

(25-01-2014، 15:34)ایسان پویا***** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در جواب بعضیا و همچنین جناب saeedrajabzade:cool:

رضا از صفر و استعداد خودش شروع کرد... یه هیپ هاپیه واقعیه..((عجب!!! رضا حتی بلد نیست هیپ هاپ برقصه چه برسه به این که بخونه? و توش بهترین باشه !کدوم یک از کاراش محتوا داره ؟؟بیشتر دچار اختلال روانیه زیرا که فقط دنبال این ه که یکی رو پیدا کنه و چند تا فحش بهش ببنده !!کسی که باداداشش خوب تا نکنه ...دیگه.. فبها....!!! ولی بدون دادا فحش باد هواست بر میگرده به خود آدم!!!)))

فوش یه کلمه است که باید یه جا استفاده بشه ولی نه به این شکل درست ولی کی گفته که کارای رضا محتوا نداره باید عوض بشم رو گوش دادی ؟؟ یا صور اسرافیل رو شهر من رو چی ؟ اهنگ هفتم عالیع ولی کسی که گوش بده
دادا هیپ هاپ رقص نمی‌خواد اصل در خوندن و فری استایل هست که قطعا تکه

با چیز کلک بازیاش اصن حال نمیکنم ولی از این فنچه های که از پول ددی بالا رفتن خیلی بیشتر قبولش دارم...((پول آره مهمه ولی  معیار نیست  زد بازی استعدادش رو داره که به اینجا رسیده هنوز تیکه هایی که تو رپه برای خیلیا مجهول معلوم میشه که پرت نمیگه قبلش کلی فک میکنه وآهنگ میده ...تو برای من یه تیکه از تکس های پیشرو رو بگو که نیاز به تفکر داشته باشه برای درکش25r30 ))

هر مربع چند مثلث دروازه درهای قرب پنج و پنجاهپنج در باب حرفای شمس بگیم !! حالا زور بزن اگه فهمیدی چی میگه؟؟ زد استعداد نداشته و نخواهد داشت اگه میگی کل شهر خوبه بان چون پول داری
بعدشم پول داری جرم نیست حتی پدر پولدارم جرم نیست مرد اونه که همون اول بتونه خودش رو پای خودش وایسه صد البته اگه پول داری معیار نیست اما اینکه بیای بنازی وای دیگه به تو مردم ما تو فقر هستن اون موقع تو میای مینازی از داف کص کون حرف میزنی رپ اون کسی میخونه که بتون در هر لحظه انعطاف داشته باشه مثل استاد سورنا تو که از فرهنگ سازی خوشت میاد آهنگاشو گوش کردی ؟ البته تو رو چه به فلسفه گویی سورنا بعضی از شعراش که تکستش مفهون یه کتابه

یه دیس داد! زد جوری سوخت که چاتا دیس پشتش داد ولی بازم سوزشش کم نشد تو مستند اون حرفا رو زدن...((عزیزم نمیدونم شما چطور متوجه نشدید رضا با حضورش تو مستند رسما عآآره ...برای این که این اومد توش گفت من زدبازی رو قبول دارم و کا راش رو دنبال میکنم ..ولی زد بازی به صورت کاملا رسمی گفت دو قرون به زور حسابش میکنمBig GrinBig GrinBig GrinSleepy))
یادمه بعد اینکه چاقال نامه میگفتن اعضا زد رپو بوسیدن گذاشتن کنار و به شغل شریف چوپانی روی آوردن25r30((عزیزم چوپانی شغل انبیاست 3fsSleepyTongue))

آره چوپونی شغل انبیاست ولی تو گوه زیادی میخوری که خودتو با اونا مقایسه میکنی اونم در اینجا منظورش از چوپون در امی بودن طرفه یعنی مقام کسی رو بیاری پایین هست تو نگرفتی

یکی باید شاخ اینا رو میشکوند به نظرم رضا خیلی خوب اینکارو کرد...((هیشکی هم نه رضا Huh شاخ بشونه!!! کی گفته زد بازی شاخ داره :cool:Exclamation اون رضاست که شاخ میشه رو سر طرفداراش))
ایکاش از زد نمیکشید بیرون تا بفهمید سلطان گنگ کیه......((رضا کشید بیرون ولی بد تو مستند به.... رفت))

رضا کشید بیرون چون نمیخواست وقط شو واسه خوند از شما بچه مامانیا هدر بده
یه جا هم خوندم که نوشته بودی ما شاخ نیستیم شاخ مال گاوه ؟؟ خدایا در قرن بیست یک زندگی میکنیم الان به کسی بگی تو شاخی مفهمه منظور شاخ چیه ولی تو نفهمیدی واقعا متاسفم برات
داش یه نصیحت رپ خودش دنیایه توش میشه همه کار کرد ولی داش تو بد میزنی کلا بکش بیرون خیلیا تو سبک شما ها استعداد هست اونار حیف نکنین!!

اون وسطیا رو هم بخون جواب دادم اگه نمیسوزی
پاسخ
آگهی
ba arze poozesh az tarafdaraye pishro

vali in pishro kheily dare shakh mishe dg doroste ahangash khoobe vali dlil ndre shakh bazi dar biare
هع

خلاص Exclamation Telegh_59
پاسخ
[quote='RADIOACTIVE007' pid='3467702' dateline='1577093796']
ba arze poozesh az tarafdaraye pishro

vali in pishro kheily dare shakh mishe dg doroste ahangash khoobe vali dlil ndre shakh bazi dar biare
[/h
Hare kasy ke tarafdarash sar be falak bekesheh baiad maghror basheh
dar zamn zed bazy aval Pishro des kardan khodeshon taneshon mekhared

خلاص
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
  دعوای امیر تتلو و جی جی
  دعوای کاردی بی و نیکی میناج با لنگه کفش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان