امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)

نصب فعال این بازی حداقلش صد نفر رو هست!!
یعنی برای تک تک افراد ی شخص وجود داره؟
what ever you are, be a good one
پاسخ
آگهی
هکر ب هیچ دردی نمیخوره! Dodgy
من خوندم بعضی از بچه هایی ک این بازی رو داشتم یا گم شدن یا گشته(ینی منظور همینه)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
پاسخ
من میدونستم
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
تو یه تایپیک دیگه خونده بودم
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
دیگ از طریق بازی ها هم ب ادم رحم نمیکنن مردم دشمن یک دیگه شدن
ガ━━Σبه بعضیام باس گفت ، مرسی که نیستی゚Д゚)━━ン!!
پاسخ
(08-11-2019، 15:25)*Asal-B* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هشدار:
ایا میدانستید گربه های معروف سخن گو شما را میبینند و از اطلاعاتتان استفاده میکنند؟

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ با شروع سال 2014 شایعاتی در رابطه با ناامن بود اپلکیشن‌های Talking Angela و Talking Ginger به گوش رسید تا اینکه دقت و نظر کاربران شک و دلهره را در دل همه انداخت. همراه ما باشید تا ببینیم که قضیه از چه قرار است.

کنجکاوی کاربران همیشه باعث کشف مسائل بسیار جالبی بوده است. اما این بار مسئله زیادی جالب است. بیایید نگاهی به چشمان حال حاضر آنجلا و جینجر بیندازیم. ابندا چشم آنجلا برای این کار وارد اپلکیشن Talking Angela شوید و از صفحه اسکرین شاتی بگیرید و بعد بر روی چشم آنجلا زوم کنید. ما برای اینکه بهتر متوجه شوید تصویری واضح‌تر برایتان ایجاد کردیم. نتیجه تصویر زیر است.

همان طور که مشاهده می‌کنید یک اتاق. یک اتاقی که هیچ شخصی در آن نیست. در قسمت آبی چشم او نیز سایه‌ای مشاهده می شود که هویت آن معلوم نیست. بعد از این موضوع آرشیوهایی در اینترنت و شبکه‌های مجازی در رابطه با این چشم منتشر شد که جعلی یا واقعی بودن آن‌ها فقط نیازمند دقت شما می‌باشد. از جمله این تصاویر می‌توانید به تصویر زیر اشاره کرد که تاریخچه‌ای از تصاویر درون چشم آنجلا به نمایش می‌گذارد که در بعضی از آن‌ها شاهد مردی در آن هستیم.

البته فقط این نیست به تصویر زیر نیز نگاهی بیندازید. همان طور که می‌بینید دو پسر در چشم آنجلا دیده می‌شوند که تشخیص درستی یا جعلی بودن آن را بر عهده خود شما می‌گذاریم. هزاران نوع تصویر در این رابطه وجود دارد که شما می‌توانید با جستجوی عبارت Talking Angela eye در موتورهای جستجو یا شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را مشاهده کنید. حال بیایید از چشم آنجلا کمی دور شویم. اگر این موضوع را در نظر نگیریم بیایید نگاهی به گفتگوهای این هکر از زبان آنجلا بیندازیم.

هر بار آنجلا یا همان هکر جواب‌هایی جالب به شخص می‌دهد مثلا به شخصی که انگشت خود را بر روی وب‌کم نگه داشته است می‌گوید "من می‌دانم که تو داری دوربین را می‌پوشانی. انگشتت را جا به جا کن تا صورت زیبایت را ببینم". این یکی از نمونه جواب‌های آنجلا است. وی در حین صحبت‌هایش هکر بودن خود را انکار می‌کند.

دوستان عکسا درست نمیشه خودتون تو گوگل بزنین چشمان انجلا همه چیز رو بهتون نشون میده.
فقط اطلاع رسانی کنین که به کسی اسیب نرسه واگر این بازی را دارین از چشماش اسکرین شات بگیرین ، چشماشو میبنده یا از توی چشماش چیزی دیده میشه
یا برخی مواقع وقتی باهاش صحبت میکنید صداش کلفت میشه!
این بازی رو سریعا پاک کنید.(چندین نفر به خاطر این بازی گم و قربانی شده اند).
همش الکیه!
من تحقیق کردم و فهمیدم که الکی بوده!
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
آگهی
نترسید بابا تام مال خارجه اینجا ایران است . هیچکس صرفش نمیکنه بیاد ایران بدزده و بره مگه اینکه اطلاعات محرمانه را بخوان . شما بازی کنین بیشتر تامو کتک بزنید حال کنید
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
Book داستان ترسناک
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
  ماجراهای ترسناک
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  رمالی از افسانه تا واقعیت..♡

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان