امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱

(26-11-2019، 9:38)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2019، 9:31)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust 
فرانَکَم *_*
واقعا خودتی مهرونک بابا؟! *_*

آره جیگررر (((:
فرانک
چطورررری استاد ؟

ای جان =))))
خوووووبم
تو چطوری؟
مگه شَبَکَه های اجتماعی و ارتباطی رو ازت گرفتن که اینجایی؟ =)))
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ 3
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، Faust
آگهی
(25-11-2019، 21:14)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2019، 18:30)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2019، 18:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2019، 18:03)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2019، 17:37){HoSsein_83} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارک باشه نسخه جدید گفتگو
طاقت نیوردین زود تایپیک جدید زدین خخ
زود نبودا :|
من دو سه ماه پیش یه دور اومدم اینجا اون تاپیک قبلیه بود دیروزم اومدم هنوز تو اون قبلیه مونده بودیم :|
البته خب کابرا کم شدن و قدیمیا ام خیلیاشون دیگه نمیان ._.

جان ((×
سلام بلا :>
بحث کاربر قدیمی شد اومدی خودت و نشون بدی ؟._.
سلام جیگر .
دیگه دیگه ((':
به اینستا معتاد شده بودم گذاشتمش کنار اومدم اینجا :|

(26-11-2019، 9:31)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-11-2019، 14:22)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@TRUMP
مرسی سرعت عمل :|
باورم نمیشه انقد زود نسخه عوض شد ._.

درسا؟!
تویی واقعا؟ =))

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=276136&pid=3462965#pid3462965

@Faust 
فرانَکَم *_*
واقعا خودتی مهرونک بابا؟! *_*
اسی میرزا .___. ؟

اره خودمم واقعا D:
 سپاس شده توسط Faust ، esiesi
(26-11-2019، 10:24)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جان =))))
خوووووبم
تو چطوری؟
مگه شَبَکَه های اجتماعی و ارتباطی رو ازت گرفتن که اینجایی؟ =)))

خداروشکررر♡
من فوق‌العاده‌ام .. عالی خلاصه .

نه والا من همیشه اینجا هستم .. کار نداره که بقیه شبکه هارو چک میکنم حالا یه فلشم روش (((:

چخبرا چی میکنی ؟
 سپاس شده توسط esiesi
چ شب دلگیری ..
(26-11-2019، 20:25)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ شب دلگیری ..

خیلییییییییییییی Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آخرین بار ک اینجا حرف زدیمو یادم نمیاد._.
خیلی بده میای میبینی هیشکی نمونده Sad crying
 سپاس شده توسط RedSparrow ، T A R A
آگهی
میبینم قطعی نت اثر گذاشته ها
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

الان فقط بری بیرون و ماشین سواری ..
(26-11-2019، 13:24)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اینستا معتاد شده بودم گذاشتمش کنار اومدم اینجا :|

خسته نباشی واقعاً.
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(26-11-2019، 20:26)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرین بار ک اینجا حرف زدیمو یادم نمیاد._.
خیلی بده میای میبینی هیشکی نمونده Sad crying

شما دگ فک کنم جز انسان های نخستین اینجا بودی
 سپاس شده توسط saba 3 ، Faust ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان