امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روحت شاد سردار سلیمانی....باورم نمیشه

(03-01-2020، 18:13)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم دخترا گرم که انقدر راحت درمرد جنگ حرف میزنن البته درستشم همینه چون بیشتر پسرها اسمونی میشن   ببینین جنگ بازی کالاف دیوتی نیس که اینجوری دربارش حرف میزنین جنگ سخته هنوز زخم های جنگ با عراق هس . اگه جنگ بشه خودم نفر اول میرم

خداحافظ سردار دل ها

اره جان خودت
پاسخ
آگهی
(03-01-2020، 18:13)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم دخترا گرم که انقدر راحت درمرد جنگ حرف میزنن البته درستشم همینه چون بیشتر پسرها اسمونی میشن   ببینین جنگ بازی کالاف دیوتی نیس که اینجوری دربارش حرف میزنین جنگ سخته هنوز زخم های جنگ با عراق هس . اگه جنگ بشه خودم نفر اول میرم

خداحافظ سردار دل ها

اولن من جنگو دست کم نمی گیرم بیشتر از هر پسر به فکر جنگ حتی راضیم منم برم جنگ تا به کسی اتفاق نیوفته حالا الکی شلوغش نکن یه دختر از 10 مرد هم مرد تره حالا هی بگم Sleepy
پاسخ

خداحافظ سردار دل ها

اره مردم هم واقعا خستن بعد جنگ تازه بخوان جنگ تازه رو شروع کنن

اره چرا دختراا بخوان این وسط ماجراهم داغ ازدست دادن عزیزاشونو ببینن هم زخمی بشن...من میرم به امید ازادی این مملکت Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
 سپاس شده توسط طاها1381
من همیشه و همه جا نظرمو نوشتم ومینویسم میدونم شاید بعضی دخترا حتی از صدتا مرد نامرد همه مرد تر باشند ولی تو جنگ به اندازه پسرا نمیکشن ....جنگ شوخی نیس.............
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
نه خب الن شاید خب به چشم نیاد ولی همیشه ایتثنا رو درنظر بگیر Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
 سپاس شده توسط طاها1381
(03-01-2020، 18:25)sina34916 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداحافظ سردار دل ها

اره جان خودت
خیلیا مارو نخونده ورق زدن توهم روش
پاسخ
آگهی
(03-01-2020، 19:45)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همیشه و همه جا نظرمو نوشتم ومینویسم میدونم شاید بعضی دخترا حتی از صدتا مرد نامرد همه مرد تر باشند ولی تو جنگ به اندازه پسرا نمیکشن ....جنگ شوخی نیس.............

من همیشه از ادم های رک خوشم اومده و اگر اشتباهی یه حرف بد زدم ببخش بخدا دخترا بر عکس اونکه شاید لوس باشن ناز نازی باشن اما دیگه انقدر بی رحم نیستن که پسرارو مسخره کنن باز هم از حرفام معذرت می خوام امید وارم جنگی پیش نیاد چون داغ دل خیلیا اتش خواهد گرفت
پاسخ
(03-01-2020، 20:00)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2020، 18:25)sina34916 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداحافظ سردار دل ها

اره جان خودت
خیلیا مارو نخونده ورق زدن توهم روش
خوندمت چیزی ننوشته بودی  Tongue
پاسخ
ایشان خونش تویه شهرک مدرسه ما است

به خدا من خون سردار سلیمانی نمیگزرمTelegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_29

454545Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_34Telegh_17Telegh_17Telegh_17Telegh_17Bl5Bl5
123::
روحت شاد سردار سلیمانی....باورم نمیشه 2

پاسخ

خداحافظ سردار دل ها

خب چطور غممونو نشون بدیم البته لازم نیس به شما نشون بدیم ولی ادم نباید زود قضاوت کنه تو از کجا میدونی واسه این بزگوار چقدر گریه نکردیم؟

بدون وقتی صبح بیدار میشم گریه میکنمTelegh_54Telegh_54
 :....I miss myself.....:    

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس: بعد میگن تو اروپا دزدی نمیشه... ببین تا باور کنی
  100تا اواتار لب[خیلی سخت پیدا کردم]باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  اگه حالت بد نمیشه بیا تو
  100 تا ترول [خیلی واسشون زحمت کشیدم] باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  عکس هایی از پسری17 ساله عجیب! (من که خودم باورم نشد)
  الان فصلش نیس .. ولی نمیشه ازینا گذشت ..
  650 تا اوتار دخترونه [خیلی واسشون زحمت کشیدم] باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  عکس های رنگی و بسیار زیبا☺♥(بیاین تو چیزی ازتون کم نمیشه...)
  بزرگترین سگهای دنیا خیلی جالبه تا خودت نبینی باورت نمیشه
  100 تا اواتار فانتزی[خیلی واسشون زحمت کشیدم] باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان