امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روحت شاد سردار سلیمانی....باورم نمیشه

(04-01-2020، 13:39)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2020، 18:13)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم دخترا گرم که انقدر راحت درمرد جنگ حرف میزنن البته درستشم همینه چون بیشتر پسرها اسمونی میشن   ببینین جنگ بازی کالاف دیوتی نیس که اینجوری دربارش حرف میزنین جنگ سخته هنوز زخم های جنگ با عراق هس . اگه جنگ بشه خودم نفر اول میرم

خداحافظ سردار دل ها

خب چطور غممونو نشون بدیم البته لازم نیس به شما نشون بدیم ولی ادم نباید زود قضاوت کنه تو از کجا میدونی واسه این بزگوار چقدر گریه نکردیم؟

بدون وقتی صبح بیدار میشم گریه میکنمTelegh_54Telegh_54
میفهم واقعا حتمانباید که غم و به حرف نشون داد تودل تک تک جوون ها ازدرد پره من درک میکنم بعضی ها فکرشون این که باید حتما جنگ خون راه بندازن تا نشون بدن ناراحتی شون رو 

ولی من هم مثل شما گریه کردم از درد دوری سردار بزرگ که توی  خاک کشور همسایه. برای مملکتش دفاع میکرد 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
آگهی
(04-01-2020، 15:28)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2020، 13:39)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2020، 18:13)طاها1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم دخترا گرم که انقدر راحت درمرد جنگ حرف میزنن البته درستشم همینه چون بیشتر پسرها اسمونی میشن   ببینین جنگ بازی کالاف دیوتی نیس که اینجوری دربارش حرف میزنین جنگ سخته هنوز زخم های جنگ با عراق هس . اگه جنگ بشه خودم نفر اول میرم

خداحافظ سردار دل ها

خب چطور غممونو نشون بدیم البته لازم نیس به شما نشون بدیم ولی ادم نباید زود قضاوت کنه تو از کجا میدونی واسه این بزگوار چقدر گریه نکردیم؟

میفهم واقعا حتمانباید که غم و به حرف نشون داد تودل تک تک جوون ها ازدرد پره من درک میکنم بعضی ها فکرشون این که باید حتما جنگ خون راه بندازن تا نشون بدن ناراحتی شون رو 

ولی من هم مثل شما گریه کردم از درد دوری سردار بزرگ که توی  خاک کشور همسایه. برای مملکتش دفاع میکرد 
ارهTelegh_44Telegh_54
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(04-01-2020، 15:32)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2020، 15:28)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداحافظ سردار دل ها

ارهTelegh_44Telegh_54
میدونی هنوزهم ما برنده ی این اتفاق هستیم چه انتقام بگیریم یا حرکتی نکنیم..

ولی، باید جواب ،این حرکت شون روخیلی سخت بدیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
روحش شاد
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
روحت شاد سپهبد سلیمانی
اهای تویی که پشت پازدی به قلبم و رفتی دیگه برنگرد چون تو دنیای من هیچ اشغالی بازیافت نمیشه
راستی من عوض نمی شم ولی خیلی جاها عوضی میشم اینو تو مخت فرو کن1818
پاسخ
بميرم الهي من كه انقدر گريه كردم تا مرز كور شدن رفتم البته ارزشش هم داره ايشون كه روحش شاد هست
ناسلامتي به آرزوش رسيده
;]
پاسخ
آگهی
جاش تو بهشته
روحت شاد سردار سلیمانی....باورم نمیشه 3

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
مایه افتخار ایران بود
روحش شاد
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
قاسم سلمآنی

آمریکا!دیدید شما هر کس را که بکشید از او دوباره کسی متولد خواهد شد

سردار سپهبد سلیمانی رو کشتید
سردار سرپتیپ قاآنی از او متولد شد
Bd9
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
(06-01-2020، 2:54)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قاسم سلمآنی

آمریکا!دیدید شما هر کس را که بکشید از او دوباره کسی متولد خواهد شد

سردار سپهبد سلیمانی رو کشتید
سردار سرپتیپ قاآنی از او متولد شد
Bd9

اره ولی واقعا جای سردار سلیمانی رو نمیتونه کسی بگیره
 :....I miss myself.....:    

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس: بعد میگن تو اروپا دزدی نمیشه... ببین تا باور کنی
  100تا اواتار لب[خیلی سخت پیدا کردم]باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  اگه حالت بد نمیشه بیا تو
  100 تا ترول [خیلی واسشون زحمت کشیدم] باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  عکس هایی از پسری17 ساله عجیب! (من که خودم باورم نشد)
  الان فصلش نیس .. ولی نمیشه ازینا گذشت ..
  650 تا اوتار دخترونه [خیلی واسشون زحمت کشیدم] باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  عکس های رنگی و بسیار زیبا☺♥(بیاین تو چیزی ازتون کم نمیشه...)
  بزرگترین سگهای دنیا خیلی جالبه تا خودت نبینی باورت نمیشه
  100 تا اواتار فانتزی[خیلی واسشون زحمت کشیدم] باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان