امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❤جیمــیــن ❤

(08-01-2020، 11:26)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدخوب بودن ازدید خواهربرادری

مجید اونا دختر نیستن پس توهین نکن هر چه باشه ادم چیزی رو و یا کسی رو دوست داره این به این معنی نیس چیزی رو که اون دوست داره رو مسخره کنی حتی خیلی به نظرت بد باشه یا هم مسخره
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، لــــــــــⓘلی
آگهی
Wowwww
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(08-01-2020، 11:31)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2020، 11:26)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای محترم لصفا به بی تی اس توهین نکنینTelegh_11

من ک بی اخترامی نکردم منظورم طرفدارهای دختر وپسر ای گروه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
ستین خانم صندوق پیاماتو خالی کن تا پیام هام برات بیاد
برو تخلیه پوشه تو صندوق پیامات
پاسخ
(08-01-2020، 11:34)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجید اونا دختر نیستن پس توهین نکن هر چه باشه ادم چیزی رو و یا کسی رو دوست داره این به این معنی نیس چیزی رو که اون دوست داره رو مسخره کنی حتی خیلی به نظرت بد باشه یا هم مسخره

ا بخخدا من توهین نکردم اصلا 

منظورم این بود ک طرفدارهای دختر این گروه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
(08-01-2020، 12:34)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشمم

(08-01-2020، 12:34)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه ب همراز پیام بدی؟
الان خودش بهت پیام میده
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamraz :)
آگهی
(08-01-2020، 12:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشمم

میشه ب همراز پیام بدی؟
الان خودش بهت پیام میده

باشه بگو بهم پیام بده
پاسخ
عاقا یکی ی سپاس بده من بشم 100 Sad
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamraz :) ، کــــــــــⓐرمَن
(08-01-2020، 13:23)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن خودم ب خودم میدم Dodgy
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamraz :) ، کــــــــــⓐرمَن
(08-01-2020، 13:52)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2020، 13:23)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن خودم ب خودم میدم Dodgy

اااااااااا اجی سپاس فدات بشه اولین سپاسو من دادم Big Grin برو حالشو ببر
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان