امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سم ریمی در حال ساخت قسمت جدید فیلم Evil Dead با یک فیلمساز دیگر است

سم ریمی در حال ساخت قسمت جدید فیلم Evil Dead با یک فیلمساز دیگر است 1

سم ریمی در مصاحبه جدید خود تایید کرد که قسمت جدید فیلم Evil Dead قرار است با یک فیلمساز جدید ساخته شود.

در جدیدترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار سینما و تلویزیون
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سم ریمی
 اطلاعات جدیدی از وضعیت ساخت قسمت مجموعه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلم The Evil Dead (مرده شریر) را به اشتراک گذاشته است. ریمی که به‌عنوان تهیه کننده در ریبوت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلم The Grudge  (کینه) حضور داشته، اخیرا در یک برنامه پرسش و پاسخ در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ردیت شرکت کرده و به سوالات طرفداران پاسخ داده است. در ابتدای این پرسش‌وپاسخ، یکی از کاربران از ریمی پرسید که سرانجام چه زمانی قسمت جدید و احتمالا پایانی نسخه اصلی این مجموعه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلم ترسناک
 بسیار محبوب را خواهند دید، ریمی در پاسخ گفت که اگر او کارگردان یا به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور داشته باشد، قسمت جدید فیلم Evil Dead در دست ساخت است و ظاهرا دو ایده کلی در مورد این پروژه وجود دارد. ریمی گفت:
نقل قول: بروس، راب و من در حال همکاری با یک فیلمساز جوان هستیم که او در حال نوشتن داستان قسمت جدید فیلم Evil Dead است و او فیلم را کارگردانی نیز خواهد کرد. من هم دوست دارم که یک قسمت جدید از فیلم Evil Dead را کارگردانی کنم، اما من واقعا دوست دارم این کار را با بروس انجام دهم و او می‌گوید که از بازی در این نقش بازنشست شده است که امیدوارم این موضوع درست نباشد.
سم ریمی در حال ساخت قسمت جدید فیلم Evil Dead با یک فیلمساز دیگر است 1

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و رابرت تاپرت به‌همراه ریمی قرار است به‌عنوان تهیه کننده در قسمت جدید فیلم Evil Dead حضور داشته باشند که هنوز مشخص نیست شخص سوم حاضر در این پروژه چه کسی است. پیش از این ریبوت فیلم Evil Dead به کارگردانی فده آلوارس و با بازی جین لوی و شایلو فرناندز، در سال ۲۰۱۳ تولید و اکران شده بود و مشخص نیست که قسمت جدید یک ریبوت دیگر است یا دنباله فیلم ۲۰۱۳ یا حتی سری اصلی خواهد بود.
یکی از گزینه‌هایی که ممکن است خیلی سریع به ذهن خطور کند، آدام وینگارد، کارگردان فیلم Blair Witch (جادوگر بلر) است. بااین حال، پس از پایان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریال Ash vs Evil Dead  (اش علیه مرده شریر) در فصل سوم، بروس کمپبل اعلام کرد که دیگر قرار نیست نقش شخصیت اش ویلیامز را بازی کند، اما به‌نظر می‌رسد که ریمی هنوز امیدوار است تا قسمت دیگری از فیلم Evil Dead را با او تولید و منتشر کند. در حال حاضر باید در آینده منتظر خبرهای بیشتری باشیم.
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  نگاهی دیگر به کرونا به بهانه مستند"لمس مرگ"/کسانی که "مرگ"برایشان عدد نشد!
  ساخت نسخه انگلیسی فیلم Another Round با بازی لئوناردو دیکاپریو
  تاریخ اکران فیلم اکشن جدید گای ریچی و جیسون استاتهام
  کارگردان آکوامن تهیه‌کنندگی فیلم جدید Van Helsing را بر عهده گرفت
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  کارگردان Ex Machina یک فیلم ترسناک جدید و کم هزینه را تولید خواهد کرد
  دیوید لینچ احتمالا سریالی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت
  تاریخ انتشار فیلم Cherry با بازی تام هالند مشخص شد؛ انتشار تصاویر جدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان