امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی فیلم هوارانگ

سلام دوستان
امیدوارم مفید باشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی فیلم هوارانگ 1
نام سریال:هوارانگ

نام انگلیسی:Hwarang_The_Beginning

تعداد قسمت : 20

شبکه :kbs

نویسنده:پارک یون یونگ

کارگردان:یون سونگ شیک(چهره پادشاه)

بازیگران:

پارک سوجون (مومیونگ /سو وون

گوآرا (آه رو)

پارک هیونگ شیک(شاه جینهیونگ)

دوجی هان(بان ریو)

«تاجر کیم مندوک»

کیم جی سو (ملکه جیسو)

سو یه جی(شاهزاده سوکمیونگ)

خلاصه داستان سریال کره ای هوارانگ:

این سریال درباره گروهی از مردان جوانه در زمان پادشاهی شــیلا (silla) هست. هفت جوان با هفت رنگ مختلف که تمرکز اصلی سریال روی آنهاست.

هوارانگ داستان پادشاه بی چهره ا ی به اسم جین هیوک رو روایت میکنه پسر جوانی که به خاطر جاه طلبی ها وشاید فداکاری ومحبت مادرش سالها بیرون از قصر وپایتخت زندگی کرده وحالا که پشت لبش سبز شده ودک وپزی بهم زده به پایتخت اومده تا به اصل خودش برگرده ..از طرف دیگه روایت پسر بی نام ونشونی به اسم سگ پرنده رو داریم که به هوای پیدا کردن خونواده ی دوست صمیمیش از دیوارهای مرگ اور پایتخت عبور میکنه اما دوستش به خاطر دیدن ظاهر پادشاه بی چهره کشته میشه ..سگ پرنده بعد از پیدا کردن خونواده وخواهر کوچیک دوستش آرو مصممه تا پادشاه رو پیدا کنه وانتقام دوستش رو بگیره ..

از طرف دیگه پادشاه که عملا تو سطح پایتخت با بادیگاردش ول میگرده متوجه میشه تنها جایی که میتونه یه خواب خوب وسبک داشته باشه کنار دختری به اسم آرو هست که وقتی داستان های جلف وجفنگ برای بقیه تعریف میکنه اقای پادشاه به جای سیر کردن تو حال وهوای داستان مفتضح خانم …خوابش میگیره ..

دقیقا تو همین بین سگ پرنده وچونا به خاطر نجات جون ارو با هم اشنا میشن واین تازه اول داستانه ....

سپاس فراموش نشه Smile
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، **MAHAK
آگهی
ابجی من این فیلم رو با نام موضوع متفاوت معرفی کرده بودم

اما چون اجیمی سپاس Heart
پاسخ
(21-01-2020، 19:34)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما چون اجیمی سپاس Heart

ساری گلم
ندیده بودم
اخه سرچ کردم نیومد چیزی
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
(21-01-2020، 19:37)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2020، 19:34)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما چون اجیمی سپاس Heart

ساری گلم
ندیده بودم
اخه سرچ کردم نیومد چیزی

اشکالی نداره عزیزم چون اسم موضوع فرق داشت Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان