امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احتمال انتقال طارمی به استون‌ویلا از زبان سرمربی ریوآوه

احتمال انتقال طارمی به استون‌ویلا از زبان سرمربی ریوآوه 1

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی ریوآوه پرتغال به شایعات اخیر درباره احتمال انتقال مهاجم ایرانی اش به استون ویلا واکنش نشان داد.

به گزارش فوتبالی، در هفته گذشته شبکه «اسکای اسپورت» مدعی شد که باشگاه استون ویلا انگلیس به دنبال مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش کشورمان عضو باشگاه ریوآوه پرتغال است. بعد از آن چندین رسانه این خبر را بازتاب دادند تا به یک موضوع همه گیر در نقل و انتقالات تبدیل شود.

در راستا کارلوس کاروایال، سرمربی ریوآوه در مصاحبه با شبکه «اسکای اسپورت» درباره این موضوع، گفت: طارمی مهاجم تیم ملی ایران است. من او را به خاطر حضور کارلوس کی روش در راس کادرفنی تیم ملی ایران به خوبی می شناختم. وقتی او در زمان کی روش برای اولین بار دیدم، خوشم آمد چون معتقد بودم می تواند بازیکنی تاثیرگذار است.

وی افزود: او برای مدتی طولانی در لیگ ایران بازی کرده و بعد از آن راهی قطر شده بود. فصل گذشته به مدت یک هفته در قطر بودم و بار دیگر او را دیدم تا بتوانم او را به ریوآوه بیاورم. اما به خاطر تقاوت دستمزد او در قطر با ریوآوه اصلا انتظار نداشتم او با این دستمزد پایین نسبت به قطر حاضر شود به پرتغال بیاید.

سرمربی پرتغالی ادامه داد: اما من او را راضی کردم به ریوآوه بیاید. او اصلا به مسائل مالی فکر نمی کند و می خواهد خودش را در فوتبال اروپا مطرح کند و چالشی جدید تجربه کند. بازیکن در حد و اندازه او هرگز برای مدت طولانی در ریوآوه نمی ماند. این طبیعی است که اکنون اسپورتینگ، بنفیکا و پورتو باشگاه های بزرگ پرتغال به او توجه کنند. من آنها را تایید نمی کنم چون آنها بدون شک به دنبال جمع آوری اطلاعات درباره بازیکن هستند. به نظرم تیم های انگلیس نیز طارمی را زیرنظر دارند و این امری طبیعی است.

کاروایال در پایان گفت: طارمی مهاجمی خوب و سریع است. او در ضربات سر تبحر دارد. او خیلی خوب پشت دفاع صاحب توپ می شود و زمان بندی خوبی در خط حمله دارد. او گل های زیادی به ثمر می رساند چون بازیکن توانمندی است.
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی طارمی؛ این‌بار شلیک و گل از روی نقطه پنالتی
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  جام قهرمانی از دست طارمی و یارانش لیز خورد
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  طارمی: ما برای نشان دادن شخصیت خود جنگیدیم
  طارمی آقای گل لیگ پرتغال بود اگر ...
  طارمی: از تیم حریف تشکر می کنم!
  ماهینی: کاش طارمی از اول بازی می‌کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان