امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲

(03-02-2020، 16:27)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:26)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:25)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که دعوا نکردم دومیش رو تبریک گفتم Tongue

ارهههه تو راست میگییی Dodgy

بله عم تازه بهش مدالم دادم از خوشحالی اشک تو چشاش حلقه زد

یعنی زااااررررتتتتتتتتت!!!!!
دیگ ب دیگ میگه ماکروفر....
خودتو تو اینه دیدی احتمالا...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
آگهی
(03-02-2020، 16:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:23)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:18)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احیانا برعکس نمیگی؟
من وقت بازی ندارم ..توام مدالت دست خودته...به جای خاله بازی با اون بازی کن...
خدارو چه دیدی شاید بزرگ شدی... Big Grin

فعلا که گردن خودته خیلیم بهت میاد نگه ش دار فعلا تا ببینیم خدا چی میخاد

میگما یه دکتری چیزی برو حتما
البته تقصیر توام ک نیست...حقم داری...رنگاتون اونقده به هم نزدیکه نمیتونی ببینی

بالاخره این مدال هم به ویترین افتخارات اضافه شد تبریک میگم Sleepy

اخییییی...
افرین همینجوری هی به این و اون تبریک بگو... به خودتم حتما بگو
باشه تو فکر کن اینجوریه...دلم سوخت بزار یکم شاد شی
خدایا بعضیا رو از رو زمین محوشون نکن فعلا...خخخ...خوب بود خندیدم حالام بدووو برو خونتون جوجولو

باشه اصن تو خوبی من بد Big Grin Tongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(03-02-2020، 16:28)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:26)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:25)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا اینا چه شونه؟

فکر کنم هم صنعتی و هم سنتی زدن Tongue  Big Grin
نآشناس
(03-02-2020، 16:29)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:28)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا اینا چه شونه؟

اوه اوه اوه
پس چهار دست و پان Big Grin
(03-02-2020، 16:29)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:23)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:18)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا که گردن خودته خیلیم بهت میاد نگه ش دار فعلا تا ببینیم خدا چی میخاد

میگما یه دکتری چیزی برو حتما
البته تقصیر توام ک نیست...حقم داری...رنگاتون اونقده به هم نزدیکه نمیتونی ببینی

بالاخره این مدال هم به ویترین افتخارات اضافه شد تبریک میگم Sleepy

اخییییی...
افرین همینجوری هی به این و اون تبریک بگو... به خودتم حتما بگو
باشه تو فکر کن اینجوریه...دلم سوخت بزار یکم شاد شی
خدایا بعضیا رو از رو زمین محوشون نکن فعلا...خخخ...خوب بود خندیدم حالام بدووو برو خونتون جوجولو

باشه اصن تو خوبی من بد  Big Grin  Tongue

تو خوب بودن من که شکی نیستتتت....
تو بد بودن تو؟؟؟...نمیدونم دربارش فکر میکنم Tongue
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
(03-02-2020، 16:30)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:29)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا اینا چه شونه؟

اوه اوه اوه
پس چهار دست و پان Big Grin

خخخ
ارهههه Big Grin
نآشناس
آگهی
فکرم میکنی پس باریکلا باریکلا
ناشناس
(03-02-2020، 16:31)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما حالتون ب هم نخورد انقدر سنتی و صنعتی زدین Big Grin
منظورم ت و مهساست ولکنین Big Grin
(03-02-2020، 16:32)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-02-2020، 16:31)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش فقط چون تو گفتی دیگه کاریش ندارم Cool

(03-02-2020، 16:32)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش فقط چون تو گفتی دیگه کاریش ندارم Cool
ناشناس
(03-02-2020، 16:33)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش فقط چون تو گفتی دیگه کاریش ندارم  Cool

باش فقط چون تو گفتی دیگه کاریش ندارم  Cool

حالا شد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان