امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دردسر شکست عشقی برای احسان علیخانی (عکس)

دردسر شکست عشقی برای احسان علیخانی (عکس) 1
ه گزارش ایران ناز احسان علیخانی مجری جنجالی تلویزیون ایران که با برنامه های ماه عسل و عصر جدید بسیار پر آوازاه شد با انتشار مطلبی عاشقانه خبر ساز شد .احسان علیخانی مجری پرطرفدار پستی با مضمونی تلخ و عاشقانه برگرفته از مطالب یک کتاب گذاشت و با واکنش شدید کاربران مواجه شد که در نهایت مجبور شد توضیحاتی درباره آن بدهد.
احسان علیخانی نوشت:

بهت گفتم :اگر تو دروغ باشی ، تموم میشم… ناامیدم کنی ، میمیرم… هم دروغ بودی هم ناامیدم کردی ، تموم شدم اما نَمُردَم ،،، گریه کردم ، زار زدم ، قرص خوردم ، مریض شدم ، کَمَرَم شکست اما نَمُردَم ،،،

اون بالایی صِدام کرد، گفت:بلند شو ، من هستم ، هر چی بشه من هستم ، نترس ، بلند شو … بلند شدم ، سخت بود اما بلند شدم ، با چشمهای تار، با دستِ لرزان، با سر گیجه های مداوم ، با پاهای خسته، با خندهای مصنوعی به مردم، با کتُ و شلوارِ زورکی به تَنَم… گذشت ، ٩٠ روز گذشت و من با زخمی که زدی با دردی که دادی رفیق شدم حتی دوستشون دارم چون از تو دارم رفیق…

پیرم کردی اما بزرگ شدم ، انقدر که دیگر هیچ خبری شوکه ام نمیکند … من تو را بخشیدم اما فراموش نمیکنم چه کردی با من ، بخشیدم ، چون نمیخواهم شبیه تو سنگدل باشم ، من بخشیدم اما حسابِ تو و آن بالایی باقیست …

دروغ ، حیله و نیرنگهایت من را فریب داد اما نقشه تو برای اون بالایی چیست؟! تمام عمر جا خالی دادی ، مواظب لحظه ای باش که بی هوا می آید…همه میمیریم و چیزی برای بُردن نداریم اما من حداقل زخم و دردی که تو به من هدیه دادی را با خود میبرم برای اون بالایی، شاید دیوانگیهایم را ببخشد ، تو که طبیب نبودی شاید اون بالایی طبیب زخم من شد ، که حتما میشود…

راستی این روزها امید و زندگی کدام بیچاره ای هستی؟ بهش رحم کن و نقابَت را زودتر بردار ، اجازه بده زودتر با دردَش آشنا شود،، این روزها از آدمهای بدون درد بیزارم ، چون بدون درد زندگی از معنا خالیست ، جهان از شعر خالیست ، تنهایی از دعا خالیست ، آدمِ برای حرف زدن با اون بالایی خالیست ، و من بدون درد از خودم خالی میشوم ، درد به درد میخورد رفیق ، کاش با دردهایت رفیق میشدی که به آدمها زخم نزنی ، ای کاش ، اما افسوس که دردهایت را پشتِ هزار دروغ رنگی پنهان میکنی …

حداقل مواظب هدیه کریسمَسی که بهت دادم باش ، بابانوئل در گوی ِ شیشه ای با موسیقی ِ قبلِ خواب، هر بار که میبینیش به این فکر کن که چقدر دنیایِ کوچکی داری ، انقدر که همیشه باید با دروغ از مردم عشق و احترام دزدی کنی… بی خیال رفیق ،، ممنونم به خاطر آشتی دادنم با اون بالایی… با احترام Sadرَوی ، وکیل دادگستری )

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، ρσєѕɪ
آگهی
دوستان اسپم ندید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آمازون رکورد قیمت خرید یک فیلم تکمیل شده را شکست؛ ۱۲۵ میلیون دلار برای Coming 2 Ameri
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  چارلی کافمن: پس از شکست مالی انیمیشن Anomalisa دیگر اهمیتی به ساخت فیلم نمی‌دهم
  فکر می کردم با افشاگری علیه تام کروز به دردسر می افتم!
  دستور رئیس صداوسیما برای ساخت سریالی برای کرونا
  «بهتر از نیل آرمسترانگ» ۲ جایزه جهانی گرفت/ شکست دادن مار خطرناک
  معرفی فیلم شکست همزمان بیست استخوان
  کارگردان « پرندگان شکاری » سرانجام از دلایل شکست این فیلم در گیشه ها سخن گفت!
  شکست فیلم جدید ساشا بارون کوهن در گیشه / « زوتوپیا » صدرنشین گیشه باقی ماند
  چین یکی از بزرگترین رکوردهای باکس آفیس جهان را شکست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان