امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طنز بسیار خواندنی از دروغگویی و زیرکی آقایان

طنز بسیار خواندنی از دروغگویی و زیرکی آقایان

روزی، وقتی هیزم شكنی مشغول قطع كردن یه شاخه درخت بالای رودخونه بود، تبرش افتاد تو رودخونه.وقتی در حال گریه كردن بود یه فرشته اومد و ازش پرسید: چرا گریه می‌كنی؟

هیزم شكن گفت كه تبرم توی رودخونه افتاده. فرشته رفت و با یه تبر طلایی برگشت. ” آیا این تبر توست؟” هیزم شكن جواب داد: ” نه.فرشته دوباره به زیر آب رفت و این بار با یه تبر نقره ای برگشت و پرسید كه آیا این تبر توست؟

دوباره، هیزم شكن جواب داد: نه فرشته باز هم به زیر آب رفت و این بار با یه تبر آهنی برگشت و پرسید آیا این تبر توست؟جواب داد: آره. فرشته از صداقت مرد خوشحال شد و هر سه تبر را به او داد و هیزم شكن خوشحال روانه خونه شد.

یه روز وقتی داشت با زنش كنار رودخونه راه می‌رفت زنش افتاد توی آب.هیزم شكن داشت گریه می‌كرد كه فرشته باز هم اومد و پرسید كه چرا گریه می‌كنی؟ اوه فرشته، زنم افتاده توی آبفرشته رفت زیر آب و با جنیفر لوپز برگشت و پرسید: زنت اینه؟هیزم شكن فریاد زد” آره “فرشته عصبانی شد.

” تو تقلب كردی، این نامردیه”هیزم شكن جواب داد: اوه، فرشته من منو ببخش. سوء تفاهم شده. میدوونی، اگه به جنیفر لوپز ” نه” میگفتم تو میرفتی و با آنجلینا جولی می‌اومدی و باز هم اگه به آنجلینا جولی “نه”

میگفتم تو میرفتی و با زن خودم می‌اومدی و من هم میگفتم آره. اونوقت تو هر سه تا رو به من می‌دادی اما فرشته، من یه آدم فقیرم و توانایی نگهداری سه تا زن رو ندارم، و به همین دلیل بود كه این بار گفتم آره…

این مطلب جنبه طنز دارد…
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوکهای خفن و بسیار خنده دار
  طالع بینی بسیار جالب دانشجویی
Big Grin لطیفه های کوتاه و خواندنی
Big Grin جملات بسیار خنده دار و جالب (فقط بخند)
Wink تفاوت آقایان و خانم ها در خرید کردن!خخخخخخ
  اس ام اس های تیکه دار و بسیار خفن
  شوخی های خواندنی شبکه های اجتماعی
  نامه خواندنی یک کودک به پدر زن ذلیل خود! +متن نامه
  شعری خنده دار و بسیار زیبا برای پسران ترشیده(طنز)
  نامه بسیار خنده دار غضنفر به همسرش(طنز تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان