امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس) 1
اما هالس خبرنگار جوانی است که به دلیل زیبایی از کارش اخراج شد. این دختر به دلیل زیبایی از کارش اخراج شد. هرکسی به دلیلی ممکن است از کار اخراج شود؛ تنبلی، عدم وفاداری به کار، عدم علاقه، بی‌احترامی به کارفرما و خیلی از مسائل دیگر می‌تواند از دلایل اخراج شدن باشد. اما در این مقاله با فردی آشنا می‌شوید که به دلیلی کاملا عجیب و فقط زیبایی بیش از حد از کار اخراج شد.

اما هالس کارمند جوان انگلیسی است که ادعا می‌کند به دلیل زیبایی بیش از حد او را از کار اخراج کرده‌اند. در ادامه در بنیتا درباره‌ی او می‌خوانید. اما هالس ۲۵ ساله به عنوان یک خبرنگار تلویزیونی در لندن استخدام شد. این دختر جوان ادعا می‌کند که بعد از گدشتن مدت کوتاهی از استخدامش زمانی‌که تنها ۵ دقیقه از اولین شیفت ۸ ساعته‌اش گذشته بود، مدیرش او را اخراج کرد و به او گفته که به درد کت واک می‌خورد و باید در مدلینگ فعالیت کند.

او می‌گوید: «مدیرم از من پرسید که آیا یک مدل هستم یا نه. من دوست نداشتم اخراج شوم و واقعا نمی‌دانستم که باید چه کار کنم. شاید این کمپانی افرادی با چهره‌ی معمولی را استخدام می‌کرد و شاید اگر زیبا باشید شما را انتخاب نمی‌کنند. شاید من باعث می‌شدم حواس بقیه پرت شود. من یک تی‌شرت و شلوار ساده به تن داشتم و فکر نمی‌کنم این لباس نامناسبی بوده است. من فیلمبرداری هم می‌کنم و در کمپانی‌های دیگر هم کار می‌کردم اما تا به حال هیچ کس به خاطر ظاهرم من را اخراج نکرده است.»
اما هالس همچنین ادعا می‌کند که مدیرش از او شماره تلفن گرفته و او را به صرف نوشیدنی در خارج از محل کار دعوت کرده است.آدم لاک ول، رئیس کمپانی می‌گوید: «کمپانی ما با هر نوع تبعیض برخورد می‌کند. این حرکت برخلاف سیاست‌های شرکت است. فردی که این حرف را به خانم هالس زده و او را اخراج کرده از کار برکنار شده. من از این مساله باخبر نبودم و اگر خانم هالس از رفتار کسی در شرکت ناراحت شده است ما حاضر به عذرخواهی از ایشان هستیم.»
پاسخ
 سپاس شده توسط ×Dookhi.saeatani× ، امیر539 ، م‍حمّد ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
قشنگ کم که نیس
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
این کجاش قشنگه اخه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
کیوتع2929
پاسخ
129f زیاد قشنگ نیست ولی حق داشتن اخراجش کنن هواس همه رو پرت میکرد
پاسخ
قشنگع ولی نع خیلی....
Nashenas(:
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کشور به خاطر چاقی اقامت نمیدهد؟+عکس
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Subarrow پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای خواستار اخراج روسیه از سوئیفت شد
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  دختر خوشگل ولی فقیر بخاطر زیباییش یک شبه میلیادر شد (عکس)
  عاقبت عکس گرفتن از روح دختر بچه (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان