امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرزاد فرزین ازدواج کرد (عکس همسر و بیوگرافی)

فرزاد فرزین ازدواج کرد (عکس همسر و بیوگرافی) 1
فرزاد فرزین ازدواج کرد (عکس همسر و بیوگرافی)

فرزاد فرزین خواننده و بازیگر مشهور ایرانی است که بتازگی در سریال مانکن نیز همکاری نموده است . فرزاد فرزین متاهل است در ادامه این مطلب از ایران ناز عکسهای فرزاد فرزین و همسرش و بیوگرافی و مصاحبه ی وی را میخوانید

نام:فرزاد

نام خانوادگی :فرزین

متولد :3 تیر ماه 1360

تاهل :متاهل

نام همسر:شیوا کاکاخانی
فرزاد فرزین خواننده پاپ ایرانی متولد 3 تیر 1360 در تهران است و 36 سال سن دارد .

تحصیلات فرزاد فرزین

وی در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد تهران تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده است سپس به به دلیل صدای خاصی که داشته است به هنر روی آورده و در کلاس های آواز شرکت کرده است .

خانواده فرزاد فرزین

” او تک پسر خانواده است و یک خواهر هم دارد . پدرش مشاور وزیر راه و ترابری و هم اینک بازنشسته است و مادرش هم رئیس ثبت احوال منطقه یک بوده و الان بازنشسته است. او یک خواهر نیز دارد ”
پیانو برای خواهر و استعداد در برادر

دو سه ساله بود که خانواده برای خواهرم که کلاس پیانو می رفت کیبورد گرفته بودند و جالب است که اجازه نمی دادند من دست به کیبورد بزنم چون کوچک و خراب کار بودم اما پدر و مادرم کم کم متوجه شدند که این منم که باید کلاس پیانو برم نه خواهرم !

آهنگسازی برای پسردایی ها

از 14 – 13 سالگی خیلی دوست ن داشتم آهنگ های دیگران را بزنم چند آهنگ بلد بودم اما همیشه موزیک خودم را می ساختم و آلبوم جمع می کردم ! تا 17 سالگی هم کارم این بود که آلبوم های جدید بسازم و بدهم پسردایی هایم گوش کنند ! البته کار قابل بحثی نبود
کلاس سلفژ

پیش سروش عازمی خواه سلفژ را یاد گرفتم که نوازنده ویولن در ارکستر ملی است اتفاقا من مجبور شدم تا به صورت فشرده سلفژ یاد بگیرم چون دو ماه بعد امتحان داشتم. آنجا چشمم باز شد و تازه فهمیدم آن چیزی که کورکورانه اجرا می کردم چیست

ازدواج و همسرش
” فرزاد فرزین ازدواج کرده است و متاهل می باشد و همسر او شیوا کاکاخانی می باشد .تاکنون عکسی از وی به همراه همسرش منتشر نشده و تصاویر موجود مربوط به همکاران و هوادران او می باشد “

ورود به بازیگری

فرزین سال 85 در فیلمی با نام پسران آجری به کارگردانی مجید قاری زاده حاضر شد و در آن نقش یک خواننده را برعهده داشت او در تله فیلمی به نام دنیای محبوب ساخته ارسلان میرحسینی نیز نقشی داشت ه است. او برای فیلم سوپر استار در سال 87 به کارگردانی تهمینه میلانی نیز آهنگ تیتراژ ساخته است

دیگر کار سینمایی او سگ های پوشالی نام دارد. او تیتراژ میانی و پایانی تله فیلم سه خط موازی را به کارگردانی محسن افشانی اجرا کرده است، سال 95 در سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی ایفای نقش کرده است که چهارمین تجربه بازیگری فرزین به شمار می آید

همکاری با شبکه ماهواره ای

ماجرا از این قرار بود که من وقتی با شبکه ام آی تیوی کار کردم هنوز مجوز داشت ما زمانی با این شبکه کار می کردیم که مجوز داشت. بعد که مجوز شبکه لغو شد به ما گفتند که بروید کلیپ هایتان را دربیاورید اما خب این کار با وجود تلاش های ما شدنی نبود ! خودشان در آلمان نشسته بودند و به فکر شبکه شان بودند نه کار امثال من، از 84 تا 87 ممنوع الکار شدم

فرزاد در چند سال اخیر کنسرت های بسیار متفاوت و خوبی با کارگردانی کیوان ملک مطیعی برگزار کرد که بسیار مورد توجه مردم و اهالی موسیقی قرار گرفت تا با این کار سطح کنسرت های موسیقی پاپ داخل کشور را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.

چقدر برای رفتار، ویترین و استایل خودتان وقت می گذارید چون در کار شما بسیار مهم است؟
سوپراستار شدن در هر جایی با هر شرایطی یک پکیج است و به یک موضوع خاص محدود نمی شود. ستاره کسی است که در شغلش نسبت به سایر همکاران درجه A دارد. می تواند یک جراح مشهور باشد که هم دستمزدش بالاتر است و هم کارش بهتر است. خیلی از افراد در مورد این پکیج نظر خاصی دارند. نظرشان محترم است اما طرز تفکر من بین المللی واستاندارد است.

برای طراحی لباس با افراد خاصی کار می کنید؟

یک خیاط دارم که خودش طرح می دهد یا من طرح هایی را پیشنهاد می کنم. سال 90 بود که با این فرد آشنا شدم و متوجه شدم کارش خوب است.

این فرد نگاه موسیقایی دارد؟

بله، در همه کنسرت های من شرکت می کند تا نتیجه کارش را ببیند و ایرادات را برای دفعه بعد پیدا کند. سعی می کنم هنگام کنسرت متفاوت باشم. البته این به این معنا نیست که همه باید متفاوت باشند. مایکل جکسون همیشه متفاوت بود ولی انریکه تی شرت می پوشد. هر کسی سبک خودش را دارد. دلیل نمی شود که دیگران اشتباه می کنند. البته معتقدم انریکه هم استایل دارد. خواننده باید این استایل را در رفتار، لباس پوشیدن ، موسیقی و نوع برخورد با مردم رعایت کند.

پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، یلدا 86
آگهی
در ایجاد موضوع در مکان مناسب دقت کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
مرسی عالی بود عاشقشم بازم اطالاعات بذا از فرزاد فرزین Heart
جذاب پسریه که...
واسه زندگیش میجنگه....
نه تویی که تو مهمونی
واسه چارتا پلنگ اخم میکنی 14k
پاسخ
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیوگرافی سیدنی سوئینی(Sydney Sweeney)
  بیوگرافی بازیگران hollywood `
  بیوگرافی الکساندرا داداریو Alexandra Daddario
  بیوگرافی تام هالند (Thomas Holland)
  بیوگرافی زندایا (Zendaya Maree )
  بیوگرافی جسیکا باردن (Jessica Barden)
  بیوگرافی جنا اورتگا (Jenna Ortega)
  بیوگرافی جنیفر لارنس (اJennifer Shrader Lawrence)
  بیوگرافی مَریلین مونرو (Marilyn Monroe)
  بیوگرافی اینگرید برگمن(Ingrid Bergman)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان