امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خطر کرونا ! در خانه بتمرگید ...

سلام .
باز دلنوشته‌ای از خودم !

کارمند اداره‌ای برخلاف کاهش ساعات کارش،و گاه تعطیل کردن اداره‌اش‌ بدون بخشنامه رسمی از وزارت کشور،در تخت گرم و نرم خود خوابیده و شب و روز اعلام میکند درخانه بمانید...
هموطن من،مردم کشور خیلی سال است در خانه هستند
خیلی سال است عید ندارند
خیلی سال است عید بوی عید نمیدهد
خیلی سال است عید هارا مدارا میکنند
خیلی سال است کار میکنند باز دستشان تنگ است
حال تویی که با تمام این تعطیلی ها و کاهش ساعات کارت حقوقت+عیدی‌ات را دریافت میکنی از مردم خواهش میکنی که در خانه بمانند...
مردمی که کل سال را میدوند باز اخر ماه کم دارند،حال شغلشان از الان تعطیل کنند تا اطلاع ثانوی شما؟
مردمی که با این اقتصاد حال جوانانی که با این اقتصاد حال همه دچار افسردگی و روح شکننده شده‌اند درخواست میکنی در خانه بمان؟
پدری که در خانه ماند و به حرف تو قرنطینه شد،نگاه خانواده‌اش به کیف خالی پدر و سبد یخچال افتاد... به ناچار راهی خیابان شد و تو با حقوق دریافتی‌ات فیلمی گرفتی و در فضای مجازی به اشتراک گذاشتی با کپشن"هموطن در خانه بتمرگ،شهر از زمان عادی شلوغ تر است" .
این پدر اگر ته حسابش پولی باشد حتما در خانه میتمرگد...
رستوران داری که از اسفند تا فروردین یا اردیبهشت شغلش تعطیل است،بعد از آن حلول ماه مبارک رمضان است،باز تعطیل است چگونه در خانه بتمرگد؟ ۳ ماه بی حقوق و شما ۳ ماه با حقوق !
اصلا شغل به کنار ...
پدری با جیب خالی و چندر قازی جیبش در خانه تمرگید،با نرخ سیب زمینی و پیازی که به قیمت موز رسیده چگونه سر کند؟
شما آشنا داریدمیتوانید قبضتان را پرداخت نکنید،آن خانواده‌ای که آشنا ندارد و پایان سال قبض،آب و برق و گاز و تلفنش یکجا فشار آورده و اخطار دریافت کرده جهت پرداخت چی؟
من وقتی قیافه پدرم را میبینم که چنان از جیب خالی‌اش شرمنده است،حس میکنم کرونا آنقدر هم خطرناک نیست.حس میکنم پدرم حاضر است کرونا بگیرد ولی جلوی خانواده‌اش شرمنده نباشد...

باشه قبول ، درخانه خواهیم تمرگید...

#امیرحسین_ش_ب
پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، کــــــــــⓐرمَن ، سهَ‌ند ، Ɗєя_Mσηɗ ، لــــــــــⓘلی ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، م‍حمّد ، ☆єℓαнєн✮
آگهی
پست زیبایی بود با اجازه کاپی 4xv
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
فوق العاده قشنگ بود
دقیقا حرف حقه...کسی که تا حالا احساس شرمندگی رو نسبت به تک تک اعضای خونوادش نداشته...کسی که کمرش خم نشده باشه از اینکه اگه کار نکنه زن و بچش زندگیشون مختل میشه...کسی که راحت توی خونش نشسته اونوقت فکر میکنه همه مثل خودشن که زندگی انچنانی داشته باشن و با اومدن کرونا ککشونم نگزه...این فرد نه تنها داره سطح فهمش رو نشون میده...بلکه به هیچ درد جامعه ی الانم نمیخوره...!!!
سپاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلاخ‌خانه شماره پنج
  نویسندگانی که کرونا را پیش بینی کرده بودند؟ o_o
  پیش بینی دقیق کرونا در این کتاب ۴۰ سال پیش!!
  قربانی بزرگ کرونا از دنیای ادبیات
  بسته ی پیشنهادی کتاب برای کسانی که هنوز ناچارند در خانه بمانند
  شعر "خانه را هرگز کسی ترک نمی‌کند.."
Sad پیکر یدالله ثمره به خانه ابدی بدرقه شد
Lightbulb حمایت خانه سینما از نویسندگان و ناشران سینمایی + نامزدها
  نویسنده های زیرزمینی و خانه به دوش
  خانه عاقبت کافکا کجاست؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان