امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترک استمناء و خودارضایی

سلام خدمت شما دوست عزیز.

بنده حدودا از اوایل سال ۹۶ وقتی که کلاس ششم بودم اولین بار استمنا کردم با اینکه یه چیزایی از گناه و مضراتش شنیده بودم ولی از اینکارم احساس نافرمانی دربرابر معبود واحد نمیکردم. ششم رو که تموم کردیم یه گروه سه نفری دوستانه تشکیل میدادیم و سوالات شرعیمونو از یکی از رفیقا که حوزه رفته بود میپرسیدیم(شاید باخودتون بگید داره دروغ میگه و هیچکس نمیتونه تو سال ششم وارد حوزه بشه ولی باید بگم که ایشون ۵ سال از من بزرگتر بود). اونجا بود که فهمیدم دست به چه عمل خبیثی زدم. بعد از اون اتفاق تصمیم گرفتم که خودارضایی رو ترک کنم بار ها و بار ها توی مسیر ترک شکست خوردم حتی بعضی وقتا ناامید میشدم و باخودم میگفتم که دیگه تموم شد همینطوری میمونم و میمیرم.
روز تولد ۱۵ سالگی بنده(سن بلوغم) به تاریخ میلاد حضرت محمد(ص) افتاده بود(۴ آذر ۹۷) چون اسم من هم محمد بود با خودم فکر کردم این میتونه یک انگیزه ای تازه برای ترک باشه ولی شاید یک هفته هم نگذشت که بازهم درگیر این معصیت شدم.
بنده تو این مدت هی میحواستم به خدا و خودم قول بدم که دیگه استمنا نمیکنم ولی میترسیدم نتونم به قولی که دادم پایبند باشم برای همین از این تصمیم هراس داشتم.
تا اینکه ۱۲ بهمن ۹۸ بعد از اینکه استمنا کرده بودم و بدنم هم پاک نبود دلمو به دریا زدم و به خدا و خودم قول دادم که دیگه این کار رو انجام ندم. از خدا هم خواستم که نزاره یه مخلوق پیش خالق بد قول شناخته بشه. و از اون روز نزاشتم حتی یک نمازم هم قضا بشه (موقع درگیری با این مرض هم وقتی نماز میخوندم شهوت کمتری داشتم).

درسته سن کمی دارم ولی چندتا توصیه دارم واسه کسایی که میخوان ترک کنن

پایینو بخون

۱. از خلوت دوری کنید.
۲. از دیدن فیلم های پورن دست بردارید.
۳. توی کتاب "مصاحبه با شیطان" از قول شیطان نوشته بود:《به گناه نزدیک شوید تا من شمارا درآن بیاندازم》
شاید براتون اتفاق افتاده باشه باخودتون بگید ده دقیقه فیلم میبینم و تمام بعد که فیلم دیدید و شعله شهوتتون شعله‌ور شد خواستید بدون خودارضایی کمی عورت خود را مالش بدید و فقط کمی لذت ببرید ولی اخرش کار به خودارضایی میکشه. پس از نزدیک شدن به گناه دوری کن تا به ان نیفتی.
۴. توی نهج البلاغه خ ۶۹ اومده شیطان هی مانع توبه میشه و انسان رو از توبه کردن بازمیداره تا اینکه روز مرگش فرامیرسه و بدون توبه از در درگه خدا حاضر میشه. پس هروقت گناهی کردید همون لحظه به خدا پناه ببرید و توبه کنید.
۵. ناامید شدن از بخشش خدا گناه کبیرست پس هیچ وقت از امرزش خدا نا امید نشو.
خدا خودش میگه : قل یا عبادی الذین اسرفو الا انفسهم لا تقنطوا من رحمت الله ان الله یغفر اذنوب جمیعا و هو الغفور الرحیم. - بگو ای بندگانی که بر خود زیاده روی داشتید(یک گناهی رو زیاد انجام دادید) از رحمت خدا نومید مشوید قطعا خدا همه گناهان را میبخشد و او بسیار بخشنده و مهربان است.
Am I baby? Idon't think so
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، sardar20
آگهی
داداش خیلی مطب جالبی بود راستش منم دچتر این مشکلم ام دارم کمکم ترک میکنم
من خودم دردسرم تو نزار سر به سرم
ببندینش به تخت شاید جواب داد 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
زشته بعد در بزرگسالی عواقبش میبینید ترک کنید.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
راست میگه ترک کنید

من که الان 2 سالو 3 ماهه ترک کردم
مشکل اینه

باتوجه به شرایط کشور ازدواج کم صروت میگیره....
قدیما زود ازدواج میکردن
و هرشخصیم تبعش یک اندازه نیست ...
برای رفع نیاز مجبور میشن ..
آگهی
برای درمان شهوت هم متاسفانه سخت ترین راه یعنی سرکش کردن نفس باقی مونده!
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

بسته شد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان