امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#coronahanddance #رقص_دست_ کرونا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

#ghencovychallenge
#handwashingmove
#coronahanddance
#VuDieuRuaTay

#coronahanddance      #رقص_دست_ کرونا 1

از آنجا که دوستان بین المللی بیشتری به این پست می آیند ، بنابراین من این را برای همه تغییر خواهم داد به انگلیسی:

بیماری COVID-2019 در حال گسترش است ، افراد و فعالیت های اجتماعی را تحت تأثیر قرار می دهد. شستشوی منظم دستی ، روشی ساده و مؤثر برای محافظت از جامعه در برابر بیماری ها (طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی) است. براساس تحقیقات موسسه فناوری ماساچوست (MIT) ، 78٪ از مردم می گویند که اغلب دست های خود را می شستند اما تنها 25٪ در واقع بعد از رفتن به توالت دست های خود را می شستند ، 20٪ قبل از پخت و پز دست های خود را می شستند. برای پخش عادت به شستن دست های خود برای جلوگیری از این بیماری ، من از شما دعوت می کنم با من در مسابقه #ghencovychallenge شرکت کنید.

قوانین بازی: شما رقص آهنگ Ghen Co Vy را با 6 حرکت شستشوی دست انجام می دهید ، همانطور که توسط سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت توصیه می شود ، بر اساس آهنگ موسیقی پیشگیری COVID-19 - حسادت ، همکاری بین انستیتوی حرفه ای و محیطی سلامتی ، موسیقیدان Khac Hung ، خواننده مین و خواننده اریک.
این چالش را انجام داده و یا عادت های پیشگیری از بیماری همه گیر زیر را به اشتراک بگذارید:
1. دستان خود را اغلب با صابون یا محلول ضد عفونی کننده بشویید.
2. دست ها را روی چشم ، بینی و دهان قرار ندهید.
3. به طور منظم بهداشت شخصی ، بهداشت وسایل ، خانه ها و محیط اطراف را تمیز کنید.
4- برای رفتن به اماکن عمومی ، وسایل نقلیه یا وقتی بیمار هستید ، ماسك بپوشید.
5- خودآگاهی برای بهبود سلامتی برای خود ، خانواده و جامعه.
6. افرادی که علائم COVID-19 دارند ، تب بالا ، سرفه ، تنگی نفس و غیره دارند یا تماس نزدیک با فرد آلوده / فرد مظنون به COVID-19 دارند و تماس با سایر افراد را محدود کرده و با مراکز درمانی محلی تماس می گیرند.

پس از اتمام چالش ، بلافاصله 2 دوستان به اشتراک بگذارید + به این چالش بپیوندید. ✌  برای خبرنگاران و مطبوعاتی که می خواهند از ویدیوی من استفاده کنند ، لطفاً این کار را انجام دهید.
برای اینکه مردم می خواهند رقص رقص من را رقصند ، لطفا این کار را انجام دهید ، همه شماست
hands برای پخش این پیام بسیار مفید به دستان خود بپیوندید!
#handwashdance
#handwashingdance

به امیدی روزی که کرونا نباشه☺✌
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
آگهی
Telegh_59 یکم نخونیدا موضومو
نآشناس
پاسخ
به امیدی روزی که کرونا نباشه☺✌
(((:

•ناشناس•
پاسخ
کروناااااا بیچارمان کرد crying ?
پاسخ
(17-03-2020، 17:47)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
(31-08-2021، 20:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-03-2020، 17:47)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم

مرسی عشگم
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان