امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جدیدترین وضعیت تام هنکس پس از ابتلا به ویروس کرونا

Video 
سلام دوستان Smile

جدیدترین وضعیت تام هنکس پس از ابتلا به ویروس کرونا

ساندرا هنکس بنواتون، خواهر تام هنکس، جدیدترین اخبار از حال این هنرپیشه دوست‌داشتنی پس از ابتلا به ویروس کرونا را اعلام کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جدیدترین وضعیت تام هنکس پس از ابتلا به ویروس کرونا 1
هفته گذشته خبر ناراحت‌کننده‌ای مبنی بر ابتلای تام‌ هنکس و همسرش به ویروس کرونا اعلام شد. این دو در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند. در جدیدترین اخبار سینما، ساندرا هنکس بنواتون، خواهر تام هنکس، در مصاحبه‌ای که با دیلی میل انجام داده است، اعلام کرده که با اینکه حال تام عالی نیست، اما در وضعیت قابل قبولی به سر می‌برد.

ساندرا هنکس در این مصاحبه اعلام کرده که به طور مرتب با برادر کوچک‌تر خود در تماس است و حال او و همسرش را جویا می‌شود. بنا به صحبت‌های ساندرا، زمان‌های این‌چنینی است که همه متوجه می‌شوند هنرپیشگان نیز مانند انسان‌های دیگر هستند:

من با برادرم صحبت کرده‌ام. حال او عالی نیست اما وضعیتش قابل قبول است. آیا من از خبر شوکه‌ شده‌ام؟ خیر. او تنها یک بازیگر است و خدا نیست اما امکانات پزشکی در استرالیا در حد بسیار خوبی قرار دارد.

در سوی دیگر ساندرا هنکس به همراه خانواده‌اش در ایتالیا و در شمال شهر ونیز در حالی‌که کل کشور تا تاریخ ۱۵ فروردین در قرنطینه است، در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

حال ما خوب است. ماندن در خانه برای ما مشکلی ایجاد نمی‌کند و اهالی اینجا عالی هستند. من بسیار خوش‌شانس هستم که اینجا قرار گرفته‌ام. روحیه مردم بسیار بالا است. با این حال، ایالات متحده و انگلستان وضعیت اصلا خوبی ندارند.

هنکس و ویلسون زمانیکه در استرالیا برای فیلم‌برداری فیلم جدید باز لورمن حضور داشتند، متوجه شدند که به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شدند. فیلم جدید لورمن هنوز نامی ندارد و قرار است داستان زندگی الویس را روایت کند. این زوج خوش‌بختانه نیاز به بستری در بیمارستان ندارند و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند. سه‌شنبه هفته گذشته، هنکس در صفحه رسمی خود در اینستاگرام پستی را با توضیحات زیر منتشر کرد:

دوستان! خبر خوب: یک هفته پس از اینکه جواب آزمایش من مثبت شد و در حالیکه در قرنطینه خانگی به سر می‌بریم، تغییر چندانی در علائم بیماری بوجود نیامده است. تب هم ندارم. لباس‌ها را تا می‌کنم، ظرف‌ها را می‌شورم و روی مبل چرت می‌زنم. خبر بد: ریتا، همسرم، ۶ بار پشت سر هم من را در یک بازی کارتی شکست داده است و با ۲۰۱ امتیاز از من جلوتر است. من یاد گرفته‌ام که وگمیت(نوعی صبحانه استرالیایی شبیه به مارمالاد) را خیلی ضخیم روی نان پخش نکنم. من با یک دستگاه تایپ به اینجا مسافرت کردم، دستگاهی که خیلی آن را دوست دارم. در این شرایط ما همه با هم هستیم. منحنی را صاف کنید.

به دلیل مشکلات پیش آمده، تولید فیلم زندگی‌نامه‌ای الویس تا زمان بهبود کامل هنکس متوقف شده است. فیلم برای اکران در پاییز آینده برنامه‌ریزی شده است.

ما هم امیدواریم که تام هنکس و تمامی افرادی که به این ویروس مبتلا شده‌اند، به زودی سلامت خود را بازیابند.

سپاسیادت نره Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نگاهی دیگر به کرونا به بهانه مستند"لمس مرگ"/کسانی که "مرگ"برایشان عدد نشد!
  فیلم Mortal Kombat به‌خاطر شیوع کرونا تا مدت نامعلومی با تاخیر مواجه شد
  مراحل تولید فصل دوم سریال ویچر به علت مثبت شدن تست کرونا چندین نفر متوقف شد
  ادی ردمین درباره تأثیر شیوع کرونا روی فیلمبرداری این پروژه می‌گوید
  تشدید محدودیت‌های حاصل از کرونا در لیورپول تأثیری روی تولید فیلم The Batman نداشته
  مراحل فیلمبرداری Jurassic World: Dominion به علت مثبت شدن کرونا عوامل فیلم متوقف شد
  اولین تیزر تریلر فیلم News of the World با بازی تام هنکس منتشر شد
  ویروس کرونا اکبر عالمی را راهی بیمارستان کرد
  اولین تصاویر رسمی فیلم Mank، جدیدترین اثر دیوید فینچر منتشر شد
  فیلمبرداری فیلم The Batman به علت مثبت شدن تست کرونا یکی از اعضای تیم تولید متوقف شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان