امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صندلی داغ نسخه 2

(19-12-2021، 8:53)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول سلام سلام
بعدش سن؟ Telegh_01  کلی طفره رفتی اینجا باید بگی بالای 18 زیر 28
محل سکونت؟ گیلان
پایه تحصیلی یا رشته دانشگاه کارشناسی  مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
کراش؟ نه
رل؟ نه
عشق سابق؟ بله
حست نسبت به معلم عربی. احمق
حست نسبت به بچه های انجمن. خنثی
تاحالا شده گند بزنی بعد هیچ کس نفهمه؟ اره
اگه بین دوراهیی عشق و بدبختی و پول و خوشبختی قرار بگیری کدومش رو انتخاب میکنی؟ پول چون با پول همش حل میشه ، بجز بیماری
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، DarkLight ، Mohlek
آگهی
چندتا دوست دختر داشتی؟
نظرت در مورد من؟
تایپ مورد علاقت؟
بنظرت من خیلی خوشحالم؟
از کدوم مدل ماشین خوشت میاد؟
رنگ مورد علاقت؟
غذای مورد علاقت؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، امیر‌حسین
(19-12-2021، 20:24)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندتا دوست دختر داشتی؟ زیاد در حدی که الان به درصد خیلی بالایی میتونم یه رابطه خوب و بد رو تشخیص بدم برای خودم
نظرت در مورد من؟ زیاد نمیشناسمنت
تایپ مورد علاقت؟ متوجه نشدم ، چه تایپی؟ تو چه موضوعی؟
بنظرت من خیلی خوشحالم؟ نمیدونم زیاد معاشرت ندارم باهات
از کدوم مدل ماشین خوشت میاد؟ آممم توی ایرانیا پژو پارس موتور tu5 و 405slx tu5 و 270i سقف پانورما
رنگ مورد علاقت؟ مشکی قرمز آبی زرد سبز قرمز نارنجی
غذای مورد علاقت؟ استانبولی
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight ، Mohlek
تو زندگی واسه چی تلاش میکنی؟ فهمیدی به چی علاقه داری؟ هدفی داری؟

اگه به دو سال پیش بر میگشتی چیزی رو عوض میکردی؟ نسبت به گذشته پشیمونی داری؟ یا فکر میکنی هر کاری که تو گذشته کردی چیزی که الان هستی رو ساخته و نباید گذشته رو تغییر داد؟

خارج از محیط درس و مدرسه و دانشگاه به چیا علاقه داری؟ چه کارایی خیلی سرگرمت میکنه؟

اگه میزان خوشبختی و بدبختی رو تو مقیاس ۱ تا ۱۰ بررسی کنیم. (۱۰ خوشبخت ترین و ۱ بدبخت ترین) فک میکنی کجای این مقیاسی؟ راضی ای؟

دوس داری رو بقیه تاثیر بذاری و بتونی یه تغییر تو جامعه و دنیا ایجاد کنی؟ اگه اره چه تغییری دوس داری ایجاد کنی؟ فک نمیکنی که ما بیشتر باید تو خودمون تغییر ایجاد کنیم تا بتونیم با محیط وفق پیدا کنیم یا اینکه ما باید خودمون باشیم و محیط رو به اون شکلی که میخوایم تبدیل کنیم؟

بنظرت دنبال لذت های مادی بودن انسان هارو حقیر میکنه؟ آیا نشون دهنده‌ی پوچیه که دنبال پول و اعتبار و سرمایه باشیم؟

آینده روشن رو توی چی میبینی؟ چی باعث میشه که به آینده امیدوار باشی؟ چی باعث میشه صبحا از خواب بیدار شی و روز رو به شب برسونی؟ اگه هیچ اجباری در کار نبود و همه چی دست خودت بود و کاملا آزاد بودی بازم این احساس مسئولیت رو میکردی که زندگیت رو با برنامه جلو ببری؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
تو زندگی واسه چی تلاش میکنی؟ فهمیدی به چی علاقه داری؟ هدفی داری؟ حس میکنم الان بازم با این سن برای تعیین هدف زوده ، چون خیلی چیزها هستن باز مانع آدم میشن و این باعث میشه کلا انگیزت رو از دست بدی .. فعلا تنها هدف اتمام درس و اتمام خدمت سربازی هست ..

اگه به دو سال پیش بر میگشتی چیزی رو عوض میکردی؟ نسبت به گذشته پشیمونی داری؟ یا فکر میکنی هر کاری که تو گذشته کردی چیزی که الان هستی رو ساخته و نباید گذشته رو تغییر داد؟ حقیقتا فکر نکنم چیزی باشه که بخوام تغییر بدم ولی به یه سری چیزا دیر دست پیدا کردم که برگردم زودتر انجامشون میدادم

خارج از محیط درس و مدرسه و دانشگاه به چیا علاقه داری؟ چه کارایی خیلی سرگرمت میکنه؟ فیلم و سریال و کتاب گیم

اگه میزان خوشبختی و بدبختی رو تو مقیاس ۱ تا ۱۰ بررسی کنیم. (۱۰ خوشبخت ترین و ۱ بدبخت ترین) فک میکنی کجای این مقیاسی؟ راضی ای؟ ۵ ، نصفش بخاطر خانوادع سالم و بی مشکلم و زندگی آرومم اون نصف دیگشم فعلا بمونه چه نسبت به تلاشم باید بسنجمش

دوس داری رو بقیه تاثیر بذاری و بتونی یه تغییر تو جامعه و دنیا ایجاد کنی؟ اگه اره چه تغییری دوس داری ایجاد کنی؟ فک نمیکنی که ما بیشتر باید تو خودمون تغییر ایجاد کنیم تا بتونیم با محیط وفق پیدا کنیم یا اینکه ما باید خودمون باشیم و محیط رو به اون شکلی که میخوایم تبدیل کنیم؟ اره شاید یکی از آرمان هام اینه ، دوست دارم مردم متمدن باشن ، نیاز نیست چیزی تغییر پیدا کنه ، ما خودمون باشیم(به اصطلاح نون دلمون رو بخوریم) دنیا و طبیعت خودش حقتو بهت میده ، اینو بارها و بارها دیدم وگرنه این همه بی عدالتی بی پاسخ بمونه که این زندگی کلا ارزشی نداره

بنظرت دنبال لذت های مادی بودن انسان هارو حقیر میکنه؟ آیا نشون دهنده‌ی پوچیه که دنبال پول و اعتبار و سرمایه باشیم؟ حقیقتا نه ، پول از اول بوده و تا آخرم خواهد بود ، بخوایم مذهبی بهس نگاه کنیم ، پول خدیجه حضرت محمد رو زنده نگهداشت ، بخوایم فرهنگی ببینیم ادمای فقیر همیشه پرخاشگرترین مردم هستن ، بخوایم پزشکی بگیم ادمای فقیر افسرده تر و بیمارتریم ادما هستن... در کل قدرت حرف اول و آخر پوله

آینده روشن رو توی چی میبینی؟ چی باعث میشه که به آینده امیدوار باشی؟ چی باعث میشه صبحا از خواب بیدار شی و روز رو به شب برسونی؟ اگه هیچ اجباری در کار نبود و همه چی دست خودت بود و کاملا آزاد بودی بازم این احساس مسئولیت رو میکردی که زندگیت رو با برنامه جلو ببری؟ آینده روشن رو تو زندگی آروم با بهترین امکانات ، امکاناتی که حقم باشه و هرشب بهش فکر میکنم...
فال حافظ باعث میشه هر شب امیدوار باشم
شب و روز رسوندم خب که کلی برنامه پشتشه صبح تا شب همش تمرین و یادگیری...
الانم هیچ اجباری نیست
میتونم همه چیو ول کنم و فقط به درس دانشگاه بسنده کنم یا کلا همینم بیخیال بشم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Mohlek
سلام داداشی

اگه قرار باشه همین امروز از فلش بری ‌؛ مدیریت رو دست کی میدی ؟ ( البته به جز من v: )

کیا اینجا واست خیلی دردسر درست کردن ؟

فک میکنی ناشناسایی که بت فرستاده میشه کار کیا باشه ؟

دوس داری بری آینده رو ببینی با گذشترو ؟

وقتی تو بچگی ازت میپرسیدن " بزرگ شدی میخوای چیکاره شی ؟ " چی جواب میدادی ؟

تا الان شده خیلی بخوای حسادت کنی ب کسی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
آگهی
Subarrow 
سلام عشقمصندلی داغ نسخه 2 74

پاتوق تون مازندران كجاست وقت تنهاييت؟

بنظرت كدوم قسمت انجمن بنظر مخوف هستش؟

چند تا آدم نام ببر از نوع واقعي؟

چند تا برادر خواهر داري؟

بابات يا مامانت!

بهترين سلاحي كه در كودكي كارت رو جلو مينداخت چي بود@_@
LIFE
پاسخ
(20-12-2021، 11:55)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداشی  سلام ناز

اگه قرار باشه همین امروز از فلش بری ‌؛ مدیریت رو دست کی میدی ؟ ( البته به جز من v: )  دست هیچکس

کیا اینجا واست خیلی دردسر درست کردن ؟ هیچکس ، ولی قبلا خودم خیلی دردسر درست میکردم

فک میکنی ناشناسایی که بت فرستاده میشه کار کیا باشه ؟  گروه اول آدمایی که خیلی باهام در ارتباطن گروه دومم کسایی که اصلا در ارتباط نیستن باهام

دوس داری بری آینده رو ببینی با گذشترو ؟ آینده

وقتی تو بچگی ازت میپرسیدن " بزرگ شدی میخوای چیکاره شی ؟ " چی جواب میدادی ؟  میگفتم دکتر میخوام بشم

تا الان شده خیلی بخوای حسادت کنی ب کسی؟ حسادت که تو وجود همه هست .. قبلا آره اما الان درجا تو نطفه خفه میکنم چون حسادت تخم بد ذاتیه .. در عوض تلاش میکنم بهتر از اون بشم تا با حسادت خودمو اذیت کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Mohlek
(20-12-2021، 13:03)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عشقمصندلی داغ نسخه 2 74
سلام زندگیم Telegh_27

پاتوق تون مازندران كجاست وقت تنهاييت؟ مازندارنی که نیستم ولی بیشتر رامسر یا لب ساحلش یا تله کابینش یا هتل قدیم یا جواهرده

بنظرت كدوم قسمت انجمن بنظر مخوف هستش؟ ارسال های حذف شده

چند تا آدم نام ببر از نوع واقعي؟ هیچکس

چند تا برادر خواهر داري؟ زیاد نیستیم

بابات يا مامانت! هردو

بهترين سلاحي كه در كودكي كارت رو جلو مينداخت چي بود@_@ سنگ Telegh_01 وقتی سنگ برمیداشتم همه دمشون رو میذاشتن رو کولشون و در میرفتن Telegh_01
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  《دابسمش از"خود"》نسخه ۱

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان