امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ستاره سابق استقلال و پرسپولیس پس از ابتلا به کرونا: ۶ روز است در بخش مراقبت‌های ویژه

ستاره سابق استقلال و پرسپولیس پس از ابتلا به کرونا: ۶ روز است در بخش مراقبت‌های ویژه 1
میثم بائو، هافبک بازنشسته فوتبال کشورمان که دچار بیماری کرونا شده آخرین وضعیت خود را تشریح کرد.

به گزارش خبرورزشی، هفته قبل بود که خبر تلخی به دست اهالی فوتبال رسید؛ «میثم بائو به ویروس کرونا مبتلا شده است.» همین خبر کوتاه، باعث نگرانی طرفداران و همبازی‌های او شد.

بائو این روز‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در شمال کشور بستری است. دقایقی قبل موفق شدیم با او تماس تلفنی برقرار کنیم. این پیشکسوت فوتبال کشورمان که سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس را دارد، با اینکه شرایط خوبی برای صحبت نداشت، اما پاسخگوی ما شد تا از آخرین وضعیتش بگوید. بائو، گفت: شرایط بهتری نسبت به روز‌های قبل دارم. ۶ روز می‌شود که در یکی از بیمارستان‌های ساری بستری هستم. در روز‌های گذشته اصلا شرایطم خوب نبود، اما به لطف خدا و دعای مردم، حالا وضعیت بهتری دارم.

او در پایان این گفت‌وگوی کوتاه تاکید کرد: روند بهبودی من سرعت بیشتری پیدا کرده تا حدی که حالا می‌توانم صحبت کنم. البته پزشکان هم می‌گویند امروز (چهارشنبه) احتمالا به بخش عادی بیمارستان منتقل می‌شوم.

بائو از مردم خواست تا برای همه بیماران مبتلا به کرونا دعا کنند تا این بیماری هر چه زودتر دست از سر مردم بردارد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  27 ستاره در فهرست جدید تیم ملی
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان