امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟

بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
خودم:محصولات باغامون بخاطر سرمازدگی آسیب دیدن.
کرونا هم کل شهرمونو برداشته جرئت نداریم بیردن بریم.
شما چطور؟چیکار میکنین این روزا؟
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا 86 ، Guildfordia214 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، βάરãɲ
آگهی
کرونا چه ربطی به میوه ی باغتون داشت.ماهم باغمون هر سال همینطوری تگرگ و باد و غیره به همش میزنه امسال هیچ ربطی به کوید۱۹نداشت.کرونا خیلی هم خوب بوده تا اینجا۴۰درصد مرگ و میر کله دنیا کاهش پیدا کرده
هيچكس كم حرف نيست، شايد طرف مقابلش اونيكه بايد نيست وگرنه آدم با كسي كه دركش
ميكنه هميشه حرف داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ
بزرگترین ضربه دوری از رفیقامه که عاشقشونم دلم براشون تنگ شده خیلیییییییییی15151515151515151515
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط Guildfordia214 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(27-03-2020، 1:31)2سیب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کرونا چه ربطی به میوه ی باغتون داشت.ماهم باغمون هر سال همینطوری تگرگ و باد و غیره به همش میزنه امسال هیچ ربطی به کوید۱۹نداشت.کرونا خیلی هم خوب بوده تا اینجا۴۰درصد مرگ و میر کله دنیا کاهش پیدا کرده

من نوشتم کرونا و مشکلات دیگه...اسیب باغ ما از بارندگی و سیل هست

(27-03-2020، 12:25)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگترین ضربه دوری از رفیقامه که عاشقشونم دلم براشون تنگ شده خیلیییییییییی15151515151515151515

من ففط یک دوست دارم که همیشه مجازی باهاش در ارتباطم Blush
پاسخ
از درس موندیم
!.. ﻣــــــــَــﻐﺮﻭرای ﺍِﻣــــــــْـــــــــــــــــﺮﻭﺯ

ﺧـــــُـــﻮﺭﺩ ﺷــــــُــــﺪِﻩ ﻫــْـــﺎﯼ ﺩﯾـــْـــﺮُﻭﺯَن….<(_ _)>

بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ 1
پاسخ
یک پوسیدم
دو پوکیدم
سه از دست رفتیم
چهار دور از خانواده ایم فامیلا
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
پاسخ
آگهی
خیلیییی کسل شدم
نمیدونم انرژیمو چجورییی با چییی خالی کنم
موندم تو خونه دارم دیوونه میشمممم
6
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
 سپاس شده توسط Guildfordia214 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Thyme
(28-03-2020، 19:42)Z_m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 1:31)2سیب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نوشتم کرونا و مشکلات دیگه...اسیب باغ ما از بارندگی و سیل هست

(27-03-2020، 12:25)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ففط یک دوست دارم که همیشه مجازی باهاش در ارتباطم Blush

پیشش باشی خیلی فرق داره تا اینکه تو گوشی باهاش در ارتباط باشی
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
اونکه اره ولی خب من کلا دایره دوستام محدوده
پاسخ
Music 

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  بررسی مشکلات دیده شده برای تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
Rainbow پاسخ هایی علمی به سؤالاتی که همیشه ذهن تان را مشغول کرده اند
  حل مشکلات برنامه های اندرویدی
  #coronahanddance #رقص_دست_ کرونا
  شعره دیگه خواستی بیا خواستی ام نه برام مهم نیست
  بهترین تغذیه برای سالمندان مبتلا به کرونا
  بیا بیا دیگه !!!!!! اگه نیا ی دوست ندارم !!!!
  راحت ترین روش تخلیه پوشه ها برای کاربران تازه وارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان