امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگوی آزاد نسخه 343 ]

(31-03-2020، 12:00)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2020، 11:19)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2020، 18:20)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Ƒalleη"

اسمت قشنگه <:

چه اسمی ؟

اسمت صنم نیست؟
همینو میگن .

آهان آره . مرسی !  ◠_◠ 
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، sober
آگهی
ویییییی
ببین شد هی ۱۹۸

آهاااا خودم کردمش ۱۹۸
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
(31-03-2020، 12:01)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا عشقم چرا اون پایینی بیا بالا دورت بگردم

(31-03-2020، 12:01)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2020، 11:55)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان Big Grin

سلام نفسی خوبی؟

سلام داش سیروان
خوبم
تو خوبی؟

سلام نفسییییییی خوبی

منم عالیییییییییییی
کفتر کاکل ب سر ای ای
(31-03-2020، 12:12)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کفتر کاکل ب سر ای ای

یه خبر از من ببر وای وای

هییییی روزگار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
بگو ب یارم ک دوسش دارم
آگهی
(31-03-2020، 11:49)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2020، 11:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2020، 11:32)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa

تا حال از فامیل کسی بهت پیشنهاد داده؟

اره خب

ok
اره تو خیلی ها رو میشانسی اون عدوض خانواده منم فقط تو میدونی هنوز به یلدا نگفتم.

راستی علی یاسین اهنگ جدید میده بیرون توی این جند روز

نفهمیدم چی میگی؟؟؟

از کجا فهمیدی؟استوری گذاشته؟
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
Heart 
اقا بک سوال جرا هیچ وقت توی ص 200 میریم تعداد پیام ها 2000 تا نمیشه؟
(31-03-2020، 11:53)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-03-2020، 11:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@thug life
اره اره بیارش
اویزونش میکنم بعد دونه دونه ناخناشو میکشم دندوناشو با انبردست میکنم بعدم با میله داغ میسوزونمش
اخر سرم با اسید کارو یه سره میکنم

یا خدااااااا
آقا بزار منم یکیو داشته باشم هی بهش دستور بدم
مگه چه کرده چه چیزیو برعکس انجام داده
بدانه یه دشمن داره چه شوددددد فکر کنم خراب کاری کنه Tongue

به حرف گوش نداده دیگه از این بدتر؟؟؟؟ Exclamation
خخخخخخخخخخ ن کمه براش Wink
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280759

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان