امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی: کرویف می‌گفت بارسلونا به سراغ من خواهد آمد

ژاوی: کرویف می‌گفت بارسلونا به سراغ من خواهد آمد 1

نقل قول: ژاوی سرمربی السد اعلام کرد در صورتی که باشگاه بارسلونا بخواهد آماده مربیگری در این تیم است.

به گزارش خبرورزشی، ژاوی یکی از گزینه‌های اصلی باشگاه بارسلونا برای هدایت آبی‌واناری‌پوشان است، حتی بعد از اخراج ارنستو والورده قصد داشتند او را به خدمت بگیرند که باشگاه السد موافقت نکرد.

ژاوی در گفت‌وگو با نشریه مارکا» در این باره گفت: «صریح باید بگویم، می‌خواهم به بارسلونا برگردم. چند سال پیش شایسته مربیگری در بارسلونا نبوده، اما الان تجربه خوبی به‌دست آورده‌ام. باور دارم می‌توانم با بازیکنان ارتباط برقرار کنم و به آن‌ها آموزش دهم. در صورتی که مسئولان باشگاه پیشنهاد هدایت بارسلونا را بدهند می‌گویم که می‌خواهم از صفر شروع کنم.»

ژاوی در ادامه درباره کسانی که دوست دارد با آن‌ها در بارسا همکار شود، اظهار داشت: «دوست هم دارم با کسانی که وفادار به باشگاه هستند کار کنند. نباید فردی خائن و فاسد اطراف نیمکت باشد. دوست دارم برخی بازیکنان سابق مثل کارلِس پویول به باشگاه برگردند. در السد هم مشاورانی دارم، اما حرف نهایی را خودم می‌زنم. یوهان کرویف هم می‌گفت که بارسلونا روزی به دنبال من خواهد آمد. می‌خواهم با همه همکاری خوبی داشته باشم. اجازه نخواهم داد کسی که دلش با بارسلونا نیست در رختکن باشد.»
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  هری کین تا یورو استراحت خواهد کرد
  شجاع می‌خواهد مقابل پرسپولیس «سوپرمن» شود!
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  بارسلونا، متهم ردیف اول شب تلخ هلندی ها در آتاترک! (عکس)
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان