امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسعود جعفری جوزانی : اگر بودجه « کوروش کبیر » تامین نشود یک سورپرایز خواهم داشت!

مسعود جعفری جوزانی : اگر بودجه « کوروش کبیر » تامین نشود یک سورپرایز خواهم داشت! 1
«مسعود جعفری جوزانی» گفت: به شدت علاقمند به ساختن «کوروش کبیر» هستم اما اگر هزینه‌های آن تأمین نشود یک سورپرایز دارم که اواخر اردیبهشت ماه کلید می‌خورد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، "مسعود جعفری جوزانی" کارگردان سینما در خصوص فیلم «ایران برگر» گفت: ایران برگر یک فیلم صد درصد به جریان اصلی صنعت سینمای ایران است و به معنای حقیقی یک فیلم ملی و ایرانی است.

وی در خصوص علت برگزاریاکران دانشجویی را برای «ایران برگر » عنوان کرد: اگر طبقه‌ی فرهیخته‌ی جامعه به خصوص دانشجویان ایران برگر را نمی‌پسندیدند قطعاً آن را آتش می‌زدم زیرا این فیلم برای آنها ساخته شده است.

کارگران سریال «در چشم باد» تأکید کرد: مردمی بودن فیلم ایران برگر، اظهار داشت: دلیل میلیاردی شدن ایران برگر مردمی بودن آن است. برای ساخت این فیلم به خود مردم تکیه کردم و حرف دل آنها را زدیم و به هیچ وجه دروغ را چاشنی کار خود نکردیم.

جوزانی پیرامون کار جدیدش خاطر نشان کرد: من به شدت علاقمند به ساختن فیلم «کوروش کبیر» هستم اما اگر هزینه‌های آن تأمین نشود یک سورپرایز برای اهالی سینما دارم که اواخر اردیبهشت ما سال 94 کلید خواهد خورد.

وی در پایان گفت: فیلمبرداری و تدوین فیلم «در چشم باد» هم تمام شده و به دنبال گرفتن پروانه نمایش آن هستیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهران مدیری در فیلم جدید مسعود کیمیایی حضور خواهد داشت
  محمدرضا گلزار در فیلم جدید حمید نعمت الله حضور خواهد داشت
  جیمی فاکس: الکترو در فیلم Spider-Man 3 ظاهری آبی رنگ نخواهد داشت
  نوید محمدزاده در فیلم جدید رضا میرکریمی حضور خواهد داشت
  فیلم آنچارتد همان چیزی است که تام هالند رویایش را داشت
  بخشی از فیلم Fast and Furious 9 احتمالا در فضا جریان خواهد داشت
  مسعود مهرابی، مدیر و صاحب امتیاز مجله فیلم درگذشت
  رویداد DC FanDome بیشتر از ۲۲ میلیون بیننده داشت
  «مسعود جهانی» موسیقی فیلم «رضای خدا» را می‌سازد
  « Aquaman 2 » صحنه های ترسناک هم خواهد داشت!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان