امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینستاگراممممم

ی عده رل میزنن ما رو انفاالو میکنن کات میکنن ما رو فالو میکننن Telegh_59وات د فاز؟ Huh

.........
این پسرایی ک تو اینستا هستن بگیر نیستنااا حالا هی استوری بزارین:کیک در قرنطینه.پیتزا در قرنطینه Undecided

........
دنبال استوریامی ک ببینی چیکار میکنم؟من از کارایی ک واقعا میکنم چیزی نمیزارمTelegh_01

.....

باز خوبه اینستا استوری رو اورد وگرنه این حرفای زهر الود و نیش دارتونو  کجا میگفتین Big Grin

........
استوری لاکچری میزاری مایی ک میشناسیمت رو هیدن کن فداتشم Tongue Big Grin

.......
دوست عزیزز نیمه گمشده شما جز فالوورای من نیست خسته نشدی انقد همه رو فالو کردییی Huh بسه دیگههه

.......
تف ب این زندگی ک واسه باز کردن سر صحبت باید دنبال استوری مناسب بگردیی ریپلای خور باشه Big Grin Sad

........

اگه استوری میزارید من ب خودم بگیرم من ب خودم نمیگیرم اگه با من کار داری بهم زنگ بزنTelegh_01Telegh_01  call me Tongue
گاهے اوقات سخت مے گذرد ، ولے مے گذرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، یلدا 86 ، ⍣Raha⍣ ، fateemme
آگهی
گُل چرا شعر میگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
1233
پاسخ
(02-04-2020، 9:44)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گُل چرا شعر میگی

این چیزایی ک تو اینستا هست و میبینی ب شخصه هر رروز با اینا سروکار دارم Wink Smile
پاسخ
(02-04-2020، 10:29)☆єℓαнєн✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2020، 9:44)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گُل چرا شعر میگی

این چیزایی ک تو اینستا هست و میبینی ب شخصه هر رروز با اینا سروکار دارم Wink Smile

من که هرروز تو اینستام همچین چیزایی ندیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
(02-04-2020، 11:44)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2020، 10:29)☆єℓαнєн✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گُل چرا شعر میگی

خوب دیگه تو ندیدی دلیل نمیشه  که نباشهه  Undecided
پاسخ
آگهی
(02-04-2020، 12:22)☆єℓαнєн✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2020، 11:44)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گُل چرا شعر میگی

نخیر تو اینستاتو خراب کردی
ناشناس
پاسخ
(02-04-2020، 15:56)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2020، 12:22)☆єℓαнєн✮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گُل چرا شعر میگی

نخیر تو اینستاتو خراب کردی

Undecided
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان