امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دِل نِــوِشــتِه...

کلاه بارانیَم را روی سرم می کشم . آشوب آشوبم از این پاییز ؛ آسمان هم مثل من دلش گرفته... بغضم را قورت می دهم...اما پافشاری می کند برای بودن..برای ماندن...چند وقت است همین بغض شده مهمان ناخوانده ام..! صدای فریاد های آسمان حالم را خراب تر می کند. دلم می سوزد برای آسمانی که من و تو همه ی آدم های این شهر دلش را سنگی رنگ کرده ایم... .

نشسته ام روی صندلی اتوبوسی شلوغ و خیره شدم به انسان هایی که کارشان فقط و فقط شکستن دلِ دیگری ست. آدم هایی که هنر آدمیت را در ترک های قلب کوچکم می بینند. آدم هایی که هر کدام کتاب زندگیشان را در قلب های شیشه ای خود پنهان کرده اند و با تمام سردی شان خیره ی نگاهت می شوند، زمانی که مردمک هایت سرما را به جان میخرند...آن وقت است که تو میلرزی...!

نه از سردی اطرافیانت..از بی تکیه گاهی..از بی پناهی..از سکوت تنهایی...زمانی که هم سنگر بازندگی می شوی ، آن وقت است که خدایی که در این نزدیکیست برایت معنایی دگر میابد. همه ی دنیایت را آرامش دربرمیگیرد. آرامشی که گوشزد می کند وجودش را...

به خودت قول می دهی در گیرودارِ دارودرگیری ، روی تمیز زندگی باشی. آن وقت است که سیاهی قلبت روشن می شود و این روشنایی می شود تفاوت تو و دیگر آدم های این اتوبوس...!
.
.
.
نظر و سپاس فراموشتون نشه...((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، لــــــــــⓘلی ، i'm reihaneh ، @پوریا@ ، red_Queen ، م‍حمّد ، Rhm_anarchist ، سهَ‌ند ، یلدا 86 ، ßяɪcε ، Emmɑ
آگهی
مهسا خیلی خوبه ولی زیاد ح فات شعر ماننده یکم عادتی تر ادمشو بنویس
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
این ادامه داره یا همینه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(04-04-2020، 13:22)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ادامه داره یا همینه؟؟

همینه ((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
احمقی مگه کوری ها؟ دلی نی وسط سینه ها
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان