امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~سرباز جدید کیپاپ :کیم جین وو عضو winner~

عضو وینر در ارتش ثبت نام کرد.
در ۲۷ مارچ، او در سایت فن کلاب رسمی وینر نامه ای دستنویس به اینرسیرکل[نام فن کلاب رسمی وینر] برای اینکه اول از همه این خبر را به آنها بگوید، نوشت.

منبعی از آژانس او، وای جی اینترتیمنت این خبر را تأیید کرد. و گفت:”کیم جین وو ۲ آپریل ثبت نام می کند.او از طریق نامه ای به فن ها اعلام کرد.”

آنها این را بعد از چهار هفته تمرینات پایه تعین کردند.کیم جین وو خدمت سربازی اش را به عنوان کارگر خدمات عمومی انجام خواهد داد.

نامه جین وو به طرفداران:
سلام اینرسیرکل.
من اینجام چون اخباری دارم و میخواهم که شما اولین افرادی باشید که درموردش خبردار می شوید.

هم...من در ۲ آپریل. ثبت نام می کنم!
اگرچه من مدت کمی قراره دور از اینرسیرکلمون باشم، من سالم و شجاع خواهم بود و کارم را به خوبی انجام خواهم داد، پس اینرسیرکل های ما هم باید بهترینشان را در هر کاری که دارند، انجام دهند و سلامتیشان را در اولویت بگذارند!امیدوارم که خوب باشید.

و بیشتر از همه من خوشحالم که آلبوم جدیدمان را منتشر کردیم که مثل هدیه ای برای ما و شما قبل از رفتن من بود!
ما این آلبوم را با خوشحالی زیادی در قلبمان آماده کردیم و من خیلی خوشحالم که ما اینو با اینرسیرکل گوش خواهیم کرد.
ما هنوز زمان های خوبی در پیش داریم، پس بیاین لبخند بزنیم و شاد باشیم!اگرچه من قادر نیستم که همه چیزهایی که دریافت گرفتم را برگردانم، شما میدونین که اینرسیرکل همیشه در قلب من شماره یکه، درسته؟هه هه.

و به دونگسنگهام[برادر های کوچکتر]که الان مثل برادرهای واقعیم هستند.

من همیشه سپاسگذار هستم و عاشقتونم!

به اینرسیرکل، کسانی که همیشه ما را در هر زمان و هرمکان بالا بردند، من زمانی ک نیستم خوب خواهم بود!لطفا از دونسنگهام خوب مراقبت کنید.

بیاین همدیگرو ببینیم موقعی که من
برگشتم!سالم بمونید!من صادقانه دوستون دارم.

نامه جین وو

کیم جین وو که در سال ۱۹۹۱ متولد شده اولین عضو وینر است که سربازی اش را انجام می دهد.وینر ترک قبل از انتشارشان “Hold” را در ۲۶ مارچ منتشر کردند و سومین آلبومشان “Remember” را ۹ آپریل منتشر
خواهند کرد.

عکس منتشر شده از جین وو با موی کوتاه به همراه اعضا

~سرباز جدید کیپاپ :کیم جین وو عضو winner~ 1
__
منبع:نارنی چنل
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Medusa ، ρσєѕɪ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان