امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تا حال کی بهت خیانت کرده

(08-04-2020، 0:24)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:48)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس.....

حالت خوبه ایا
یکی ندونه فکر میکنه ماباهم رابطه عاشقانه داشتیم
یکباره دیگه از این کارا کنی
گزارش میکنم

نه تورو نمیگم که نفسو میگم نفس هوا من قلت کنم
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حال کی بهت خیانت کرده 2

پاسخ
آگهی
(08-04-2020، 1:26)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-04-2020، 0:24)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:48)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس.....

حالت خوبه ایا
گزارش میکنم

بقیه که نمی دونن تو چیو میگی
شایعه میسازن
لطفا دیگه اسم منو استفاده نکن
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
(08-04-2020، 1:28)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-04-2020، 1:26)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس.....

حالت خوبه ایا
گزارش میکنم

بقیه که نمی دونن تو چیو میگی
شایعه میسازن
لطفا دیگه اسم منو استفاده نکن
چشم من به تو نمیگم نفس میگم آبجی نفس
123::

پاسخ
خیانتی نکردم که خیانت ببینم
پاسخ
اسپم ممنوع
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

پاسخ
يه غيرادميزاد
عاشقتم خواهری
@"Anahidd"
زندگیمییی آجی Heart
پاسخ
آگهی
(08-04-2020، 12:52)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يه غيرادميزاد

Huh Huh Huh
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

پاسخ
 سپاس شده توسط Hediyee
هیچکی...
(((:

•ناشناس•
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه ۹
  اگه بفهمی نفر قبلیت ازدواج کرده میری یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگه بهت بگن نفر قبلیت تصادف کرده چیکار میکنی؟
  تصور کنید گروه تروریستی داعش حمله کرده شما چی کار میکنید؟
  اگه زنت بهت خیانت کرد چیکار میکنی؟
  اگه کسی در حقت بدی یا خیانت کرد چیکار میکنی؟؟
  کسی که قبلا واقعا عاشقش بودین و ولتون کرده، حالا برگرده...
  در مقابل خیانت کدوم؟؟؟؟
Tongue اگه نفر قبلیت بایکی دیگه ازدواج کرده باشه چی کار میکنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان