امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راز زنده ماندن مهمانداران هواپیمای برزیلی در سانحه هوایی

راز زنده ماندن سه خدمه هواپیامای برزیلی را در این خبر بخوانید. چرا مهماندارهای برزیلی در سانحه هوایی زنده مانده اند؟راز زنده ماندن مهماندارهای برزیلی را از زبان خودشان بشنوید.اگر خیلی ها کار این مهمانداران را انجام میدانند مثل اینها زنده می ماندند.

یکی از سه خدمه زنده مانده از حادثه سقوط هواپیمای خطوط هوایی برزیل در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی آرژانتین با نام Fox Sport آخرین لحظات سقوط هواپیما را توصیف کرد. “اروین تومیری” که یکی از شش نفری است که از میان لاشه این هواپیما بطور معجزه آسایی زنده بیرون کشیده شده است در این خصوص گفت: ” بسیاری از مسافران هواپیما وحشت کرده بودند و در حالی که از صندلی های خود بلند شده بودند فریاد می زدند. برخی از آنها هم صندلی خودشان را ترک کرده بودند.”

راز زنده ماندن مهمانداران هواپیمای برزیلی در سانحه هوایی 1

وی در خصوص زنده ماندنش نیز گفت:” من همه اصول ایمنی پرواز را رعایت کردم. در لحظه سقوط در حالی که اکثر مسافران از روی صندلی هایشان بلند شده بودند من در حالی که کیسه ها را بین پاهایم قرار داده بودم بدنم را به شکل حالت جنین در آوردم، همان حالتی که در هنگام حوادث توصیه می شود. بر اساس گزارش Deportes RCN یکی دیگر از این سه خدمه با نام “استواردس ژیمنا” در خصوص این حادثه به یکی از مقامات دولتی برزیل گفت: “در لحظه ای که هواپیما شروع به سقوط کرد تمام چراغ های داخل آن خاموش شدند. من هیچ چیز دیگری از آن لحظه به یاد نمی آورم.”

راز زنده ماندن مهمانداران هواپیمای برزیلی در سانحه هوایی 1
گفتنی است روز سه شنبه بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای حامل بازیکنان یکی از تیم های دسته اولی فوتبال باشگاه برزیل با نام ” چاپه کوئنزه” در کلمبیا، 71 مسافر آن جان باختند و تنها 6 نفر از جمله 3 فوتبالیست از این حادثه جان سالم بدر بردند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked سرگرمی گوناگون خراب شدن ترن هوایی وسط ریل در حالت وارونه! + عکس
  نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا(زنده)
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
Heart جنگنده‌های تایوان هواپیمای ترابری چینی را محاصره کردند
  از پالایش اخبار کرونا تا مذاکره با صداوسیما برای پخش برنامه‌های زنده آموزشی
  پخش زنده بیانات رهبر انقلاب با امت جهان اسلام به مناسبت روز قدس
  مردگانی که زنده شدند!
  ×××داعش ۵۰ عراقی را زنده سوزاند+عکس×××
  مرزهای هوایی ایران باز می‌شود؟
  پیام تسلیت فرمانده قرارگاه خاتم در پی سانحه ناوچه کنارک !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان