امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دشان: روزهای سخت و ترسناکی را تجربه می‌کنیم

دشان: روزهای سخت و ترسناکی را تجربه می‌کنیم 1

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه از روزهای سختی که هموطنانش به خاطر ویروس کوید ۱۹ تجربه می‌کنند سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، فرانسه روزهای سختی را به خاطر ویروس کرونا تجربه می‌کند.

شمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در فرانسه روز به روز در حال افزایش است و این کشور بعد از اسپانیا، ایتالیا و آلمان بیش‌ترین شمار مبتلایان به ویروس را در اروپا دارد.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه درباره شرایط این کشور گفت: وضعیت بسیار سخت و پیچیده و رعب‌آور شده است. خانواده‌های داغ‌دار شده‌اند و عده‌ای هم منتظر وضعیت بیماران خود هستند که مبتلا به این ویروس شده‌اند. این همه درد و رنج و نگرانی من را بسیار اندوهگین و ناراحت کرده است.

او ادامه داد: کادر درمانی نهایت تلاش خود را برای از بین بردن ویروس انجام می‌دهند و کم‌ترین کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که در خانه بمانیم.

دشان درباره این سوال که سبک چه مربی‌هایی را دوست دارد؟ گفت: من به مدرسه یوونتوس و سبک بازی این تیم علاقه دارد. در یووه تمرین زیاد است و توانسته که نتایج خوبی هم کسب کند. بی‌فایده است اگر بگویم که من به آریگو ساکی و یوهان کرویف و گواردیولا علاقه دارم. یک مربی برای انتخاب سبک بازی به ابزار لازم که بازیکن است نیاز دارد. مربیان بر اساس نتایجی که به دست می‌آورند مورد ارزیابی قرار می گیرند و نه بازی خوب.

دشان در تیم ملی فوتبال فرانسه نتایج درخشانی به دست آورده است و توانست این تیم را قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شاکری: در لیگ و جام حذفی به سهمیه فکر می‌کنیم
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
Heart روزهای درخشان در انتظار مرد ۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی فوتبال ایران!
Exclamation روزهای بد بیرانوند در آنتورپ تمامی ندار!!!!
  هشدار حمید سوریان: کشتی حمایت نشود سقوط می‌کنیم
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  روزهای کابوس‌وار اریکسن در شهر میلان
  فائزی: سرمربی تیم ملی والیبال باید روانشناس باشد/ مربیان داخلی کم تجربه‌اند
  مربی استقلال: تضمین بدهند کرونا رفته، بازی می‌کنیم
  پست معنادار "بنا" در روزهای سکوت/ پایان حضور در تیم ملی کشتی فرنگی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان