امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فروش پیراهن مارادونا برای مبارزه با کرونا /عکس

دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، از چیرو فرارا، هم تیمی سابقش در ناپولی، به دلیل فروش پیراهن به قیمت 55 هزار یورو برای کمک به مبارزه با کرونا در ناپل، تشکر کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروش پیراهن مارادونا برای مبارزه با کرونا /عکس 1
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فرارا و فابیو کاناوارو برای کمک به اهالی ناپولی در شرایط دشوار فعلی ایتالیا، خیریه ای راه اندازی کردند. یکی از ایده های این خیریه، فروش پیراهن تیم ملی آرژانتین متعلق به مارادونا بود که در نهایت به قیمت 55 هزار یورو فروخته شد.

مارادونا در صفحه اینستاگرامش در این مورد نوشت:" ما یک بازی دیگر را بردیم، برای ناپولی و برای ناپلی های عزیزمان.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید این مهمترین شمسابقه باشد و ما با هم در آن پیروز شدیم. مثل همیشه با هم متحد بودیم. از چیرو متشکرم زیرا بار دیگر به من اجازه دادی تا احساس اینکه عضوی از این مردم فوق العاده باشم را درک کنم.

تو به من اجازه دادی تا صدای فریاد 80 هزار نفر را در سن پائولو بشنوم زیرا ایده تو 80 هزار یورو جمع کرد؛ متشکرم به خاطر اینکه شماره 10 من هم در این کار نقش داشت. من همان خوشی و شور را احساس کردم. فراموش نشدنی. افتخار می کنم که در کمک به مردم مان در این لحظات بی سابقه نقش داشتم."
123::

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لواندوفسکی-هالند؛ دیدار با پیراهن‌های جدید (عکس)
  جنجال بزرگ بر سر فروش نیوکاسل به عربستانی‌ها
  برچسب غیر قابل‌فروش پرز روی ستاره همیشه مصدوم
  پاسور تیم ملی والیبال به کرونا مبتلا شد
  بچه‌های مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!
  پیراهن بوفون به مهدی طارمی رسید
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد
  جهانبخش: پیراهن ویژه‌ام را به حراج می‌گذارم
  رونمایی از مغانلو با پیراهن پرسپولیس(عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان