امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اریکسون: با این شرایط باشگاه ها ورشکست می شوند

اریکسون: با این شرایط باشگاه ها ورشکست می شوند 1

سرمربی سوئدی سابق تیم ملی فوتبال انگلیس عنوان کرد ویروس کرونا شرایط را برای تیم های مختلف در اروپا بسیار سخت کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، سرمربی سابق انگلیس احتمال ورشکستگی تیم های باشگاهی را در شرایط بحران ویروس کرونا بسیار زیاد خواند.

در شرایطی که بازیکنان نیاز به تامین مخارج خود دارند، باشگاه ها را نباید فراموش کنیم که شرایط بسیار حادی را تجربه می کنند و رقابت های باشگاهی تعطیل است و منبع درآمد باشگاه ها قطع شده است و به همین خاطر پرداخت کردن حقوق بازیکنان و الزامات قرارداد، کار این تیم ها را بسیار دشوار کرده است و باشگاه ها نزدیک به ورشکستگی هستند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان باید کاهش حقوق بپردازند ، گفت: "همه ما باید چیزی بپردازیم - زندگی آنطور که انتظار داشتیم نبوده است - از یک راه یا راه دیگری باید برای حل بحران کمک کنیم.

در سوئد ، من از تیم دسته سوم ، Torsby پشتیبانی می کنم ، و هیچ پولی از طرف حامی مالی به باشگاه وارد نمی شود. این باشگاه مجبور شد افرادی را که برای آنها کار می کنند ، اخراج کند. بنابراین بازیکنان باید ببینند که حقوقشان باید کمک شود وگرنه عواقب بدی در انتظار خیلی ها است. اگر چیزی از اسپانسر و فروش بلیط وجود ندارد ، از کجا پول می گیرید؟ بنابراین اگر فوتبال وجود نداشته باشد ، حامی مالی وجود نخواهد داشت و باشگاه نمی تواند هزینه خدمات عادی را بپردازد. با این شرایط همه باید چیزی را از دست بدهند.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: خیلی از تیم های لیگ های دسته یک و دو هستند که در صورتی که چند ماه به درآمدهای بازیها و پخش زنده نرسند، ورشکست می شوند و راهی برای فعالیت نخواهند داشت. "این برگرد ، مطمئناً. همه ورزش ها به ویژه فوتبال باز خواهند گشت. این بزرگترین ورزش در جهان است و هرگز نخواهد مرد. بالاخره این شرایط تمام می شود و فوتبال باز خواهد گشت. من هم مثل خیلی های دیگر دلم برای فوتبال تنگ شده است.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  چاهی که مدیران پرسپولیس برای باشگاه کنده‌اند + سند
  از بردن پرسپولیس بیشتر از گلزنی‌ام خوشحالم/ شرایط سختی داریم
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
  بازیکنان پرسپولیس علیه مدیران باشگاه
  موافقت باشگاه استقلال با جدایی مهاجم مغضوب
  وعده باشگاه پرسپولیس به هواداران: خبری خوب در راه است!
  بیرانوند :از اینجا به بهترین باشگاه جهان خواهم رفت.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان