امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیرجه‌روی تیم ملی: در روسیه تمرین هوازی می‌کنم

شیرجه‌روی تیم ملی: در روسیه تمرین هوازی می‌کنم 1

حمید کریمی می‌گوید سه هفته ای است که فضاهای ورزشی در روسیه هم تعطیل شده و تمرینات خود را به صورت هوازی دنبال می‌کند.

شیرجه‌رو تیم ملی در گفت و گو با ایسنا در مورد شرایط تمرینی اش در کمپ روسیه اظهار کرد: یک سالی است که در روسیه برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ تمرین می‌کنم. باشیوع کرونا و تعویق یک ساله المپیک شرایط بهم ریخت. سه هفته ای می‌شود که در روسیه در قرنطینه هستیم. تمرینات داخل آب ما هم تعطیل شد.

کریمی افزود: خیلی از فضاهای ورزشی همچون باشگاه‌های بدنسازی و استخرها نیز تعطیل شده است،حتی نمی‌توانیم در باشگاه بدنسازی کنیم. البته در محلی که سکونت دارم تمرینات هوازی انجام می‌دهم تا آمادگی خود را حفظ کنم. باید ببینیم که چه زمانی شرایط به حالت عادی برمی‌گردد و چه باید بکنیم.

شیرجه‌روی تیم ملی در ادامه در مورد اهمیت مسابقات برون مرزی گفت: ما از لحاظ تکنیکی و سخت افزاری خیلی تفاوت داریم. مسابقات برون مرزی خیلی تاثیرگذار است. با کسب تجربه بیشتر در مسابقات برون مرزی احتمال کسب سهمیه المپیک بیشتر می‌شود.

کریمی در مورد شانس کسب سهمیه المپیک گفت: در حال حاضر المپیک یک سال به تعویق افتاد. شانس کسب سهمیه المپیک بالا است اما باید ببینیم بعد از قرنطینه چه می شود. واقعا کسی نمی‌داند چه اتفاقی رخ می‌دهد. این ویروس همه برنامه‌ها را بهم ریخته است. ما اکنون فقط تمرینات را به صورت هوازی ادامه می‌دهیم، باید ببینیم شرایط با این ویروس به کجا می‌رسد و چه پیش خواهد آمد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برنامه تمرین و غذایی برای بدنسازی
  سردار چگونه به ستاره لیگ روسیه تبدیل شد؟
  سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو
Clocket تصویر جنجالی انصاری در تمرین پرسپولیس
  جدایی سردار آزمون از زنیت جدی شد. مصدومیت سردار جدی نبود بازگشت ستاره ایرانی به تمرین
  کلاغ‌ها، میهمان ویژه تمرین استقلال(عکس)
  گزارشی از اوضاع عجیب و تمرین باورنکردنی استقلال
  کفش طلای روسیه را برای آزمون بسازید!
  حواشی ۳ ماهه اخیر شهرخودرو/ از غیبت ادامه‌دار خارجی‌ها تا مشخص نبودن زمین تمرین
  گزارش کامل اولین تمرین استقلال پس از ۷۷ روز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان