امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتظار ۲ ساله ملی‌پوش وزنه‌برداری برای تسویه قرارداد ۱۷ میلیون تومانی!

انتظار ۲ ساله ملی‌پوش وزنه‌برداری برای تسویه قرارداد ۱۷ میلیون تومانی! 1

قرارداد دو سال پیش ملی پوش وزنه‌برداری ایران در حالی هنوز تسویه نشده است که مبلغ آن تنها ۱۷ میلیون تومان است.

رسول معتمدی در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه قرارداد دو سال پیش او در لیگ وزنه برداری هنوز تسویه نشده است، بیان کرد: من در لیگ سال ۹۷ عضو تیم نور همدان بودم که مبلغ قرارداد من ۱۷ میلیون تومان بود. من آن سال سه مسابقه در لیگ جوانان و ۲ مسابقه در لیگ بزرگسالان برای تیم نور همدان وزنه زدم. حتی تیم نور آن سال توانست در رده جوانان نایب قهرمان شود.

او ادامه داد: اکنون دو سال گذشته است اما هنوز هزار تومان از پولم را دریافت نکرده‌ام. با آقای زارعی رییس باشگاه که آن موقع رییس هیات بود اما بعدا استعفا کرد نیز تماس گرفتیم که عنوان کرد پیگیر کار است تا پول ها پرداخت شود.

معتمدی در پاسخ به این پرسش که چند نفر هستند که پولشان تسویه نشده است، تصریح کرد: فکر می‌کنم ۳-۴ نفر هستیم که قردادهایمان تسویه نشده است اما با بقیه در حد اینکه ۲۰ یا ۳۰ درصد از قراردادهایشان را بگیرند، تسویه شده است.

او ادامه داد: آن سال خود من برخی نفرات را به تیم آوردم و الان هم از من شاکی هستند. چراکه پولی به آنها پرداخت نشد. البته همانطور که گفتم آقای زارعی پیگیر هستند و امیدوارم هر چه زودتر با ما تسویه شود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی؛ قرارداد قرضی هافبک میلان دائمی شد
  سانچو‌ و دو میلیون‌یورویی که واتفورد به‌جیب می‌زند!
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  والیبال ایران در انتظار ورود آلکنو و معروف
  فرشید اسماعیلی؛ همانی که انتظار می‌رفت
  پاسور 46 ساله به شهرداری ارومیه پیوست
  درآمد 250 هزار دلاری در انتظار نمایندگان ایران
  سقوط تلخ در انتظار عابدزاده و علیپور
  رقیب ۱۵ میلیون یورویی طارمی در پورتو
  هزینه 40 میلیون یورویی برای اخراج مورینیو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان