امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دبیر سابق دوچرخه سواری: استعفا دادم تا شریک تصمیمات اشتباه نباشم

دبیر سابق دوچرخه سواری: استعفا دادم تا شریک تصمیمات اشتباه نباشم 1

دبیر سابق فدراسیون دوچرخه سواری گفت: از سمت خودم استعفا دادم چون نمی‌خواستم شریک تصمیمات اشتباه فدراسیون باشم.

حمید عطاالهی دبیر سابق فدراسیون دوچرخه سواری که به طور ناگهانی از سمت خود استعفا کرد. پس از گذشت دو سال سکوت خود را شکست و علت استعفای خود را بیان کرد. او در این باره به ایسنا گفت: از آنجا که فدراسیون آشنایی زیادی با قوانین بین المللی ندارد بنابراین تصمیماتی می‌گرفت که بر خلاف قوانین بود و من هم مخالف آن تصمیمات بودم. یکی از این تصمیمات که به شدت با آن مخالفت کردم، گرفتن تست سلامت بود. فدراسیون بدون اطلاع نادو و وادا، از رکابزنان تست می‌گرفت و آنها را محروم می‌کرد یا می‌بخشید. اتحادیه جهانی دوچرخه سواری هم از این موضوع مطلع شد و ایمیل هایی ارسال کردند مبنی بر اینکه چرا این کار انجام شده است و پرونده ای در این مورد انجام شد.

او ادامه داد: مورد دیگر هم استفاده از مربی محروم بود که با آن هم مخالف بودم و اتحادیه جهانی سر همین مسئله هم یک پرونده دیگر باز کرد. من نیز نتوانستم آن شرایط را تحمل کنم و نخواستم شریک تصمیمات اشتباه باشم. روزی نیست که از استعفای خودم خوشحال نباشم چون تصمیماتی که در فدراسیون گرفته می‌شود اشتباه است و من شریک آن تصمیمات نخواهم بود.

دبیر سابق فدراسیون در پاسخ به این پرسش که چرا در زمانی که استعفا داد دلیل آن را اعلام نکرد، تصریح کرد: چون ابتدا می‌خواستم با مدیران ارشد وزارت ورزش صحبت کنم و این کار را کردم. البته تنها هم نرفتم و دوستان دیگر هم بودند. می‌خواستم قدم به قدم جلو بروم و نمی‌خواستم این طور برداشت شود که چون استعفا دادم می‌خواهم خودم را در رسانه‌ها بزرگ کنم. من از سال 79 در فدراسیون فعالیت کردم و دلم برای دوچرخه سواری می سوزد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  کمالوند: تصمیمم برای استعفا قطعی است
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  تحلیل سرمربی سابق الوحده از دیدار با پرسپولیس در آسیا
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!
  مخالفت شاهین با استعفا؛ فراز در راه تهران!
  شوک به هافبک سابق رئال مادرید؛ فوت ناگهانی برادر
  پرسپولیس 1- اولسان 2؛ هم VAR هم اشتباه
  تکرار اشتباه رئال مادرید در مورد رونالدو؟ فروش معدن طلا!
  شباهت باورنکردنی مسی و سرمربی سابق اسپانیا(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان