امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ اפֿـبار کـوتـاه موسیـᓆـے ♫

امیر مقاره در یکی از استوری هایش در اینستا گفت که بالاخره موزیک دلمو دزدید در ۵ خرداد ۱۳۹۹ راس ساعت ۹ شب از تمام سایت های معتبر  پخش میشود.

♪ اפֿـبار کـوتـاه موسیـᓆـے ♫ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ßяɪcε ، Medusa ، sober ، لــــــــــⓘلی
آگهی
ادعای جالب مدونا درباره ابتلایش به کرونا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدونای ۶۱ ساله گفته بود که مدتی پیش به ویروس کرونا مبتلا شده و بهبود یافته است.

او درباره نحوه‌ی ابتلای خود به ویروس کرونا توضیح داد و گفت وقتی در پاریس اقامت داشته به این ویروس مبتلا شده و در ابتدا فکر کرده به آنفلوآنزای فصلی مبتلا شده است و بعد از گذشت مدتی متوجه می‌شود که به بیماری کووید ۱۹ یا کرونا مبتلا شده است.

مدونا در حساب کاربری شخصی خود در اینستاگرام برای هواداران و طرفدارانش پستی ارسال کرد و نوشت: من ممنونم که می‌توانم بخشی از پشتیبانی تحقیقاتی برای پیدا کردن درمان کووید۱۹ باشم. و فقط برای توضیح شرایط برای افرادی که ترجیح می دهند تیترهای جنجالی را به جای انجام تحقیقات خود در مورد ماهیت این ویروس باور کنند، باید بگویم که من بیمار نیستم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی افزود: وقتی آزمایش بر روی آنتی بادی‌ها مثبت است، این بدان معنی است که شما به ویروس آلوده شده اید، در پایان تور من در پاریس بیش از ٧ هفته پیش همراه بسیاری از هنرمندان دیگر که در اجرای من شرکت داشتند، در آن زمان همه ما فکر می‌کردیم که به آنفلوآنزای خیلی بدی مبتلا شده‌ایم. خدا را شکر که اکنون همه ما در سلامت هستیم.

مدونا ملکه پاپ آمریکایی پیشتر ادعا کرده بود در خون او آنتی ویروس کرونا وجود دارد و بسیاری حرف او را باور نکردند، اما گویا مدونا به تازگی صحت چنین ادعایی را ثابت کرده است و پس از بهبود یافتن از این بیماری مثل تام هنکس و همسر او ریتا ویلسون، پزشکان از پلاسمای خون او برای انجام آزمایشات درمان کرونا استفاده کرده‌اند؛ دانشمندان می‌گویند خون افراد بهبود یافته از کرونا سرشار از آنتی‌های مقاوم در برابر این ویروس کشنده است که می‌تواند در درمان کرونا و کشف واکسن آن مؤثر باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Medusa ، sober ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
بارداری تجربه ای احساسی برای کیتی پری بوده!
کیتی درباره بارداریش گفت که در کنار روزهای خوب روزهای بدی هم بوده:

"من وقتی به انگشتای پاهام نگاه میکنم یا وقتی فعالیت ساده ای رو انجام میدم گریه میکنم!
فکر میکنم بیشتر اینها بخاطر مسائل هورمونیه و همینطور من عادت ندارم که با افراد زیادی در یک محیط کوچک و بسته محاصره شده باشم، من همیشه بیرون از خونه بودم."

پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ßяɪcε ، sober ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، لــــــــــⓘلی
Rainbow 
علی یاسینی در پست اینستاگرامش از انتشار اهنگ جدید " چراغونی "  خبر داد !

کپشن پست :

"چراغونى!"
به زودى...
پ.ن : يك قسمت از ملودى شبيه يه آهنگ قديمىِ ، اگه گفتين كدوم آهنگ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، sober ، Medusa ، لــــــــــⓘلی
توهین عجیب محسن چاووشی به ابی و شادمهر و...
پس از حمله مهشید حامدی (همسر ابراهیم حامدی) به محسن چاوشی، این خواننده پاپ کشورمان، در متنی شعرگونه، از آن دسته خوانندگان خارج از کشور که برای کنسرت به عربستان سعودی سفر کردند یا علیه اعتقادات مذهبی مردم ایران موضع گرفتند، به شدت انتقاد کرد.
ابی، شهرام شب‌پره، شادمهر عقیلی، آرش و اندی از جمله خوانندگانی بودند که در جده عربستان، کنسرت دادند. عارف هم دیگر خواننده خارج از کشور است که در یک کنسرت، به مقدسات اسلامی توهین کرد که البته با انتشار متنی، بابت آن عذر خواست.
متن منتشر شده محسن چاوشی به شرح زیر است:
تعفن!
رایحه‌ تخمیر است
که قهقهه‌زنان می‌پیچد
به مشام و جیب‌هایِ بی‌گناه
و البته بیچاره گوش‌های عربده‌خواه
تعفن!
کج فهمی‌ است و روخوانی‌
و هیجان لحظه‌ای دیده شدن
و البته شنیده شدن
غیرِ جغرافیای بد مستِ پُرعربده
و کفش‌های طلا یادمان باشد
آن دو جفت، دوازده اعدامی بود
زیر پای شما به عربستان.
اگر طلاست نعلینتان،
ما هنوز رختمان عزاست
به سبزی و نان زنده‌ایم
البته بدون بی‌خندانِ رفسنجان.
عربده نکش شبه ماه!
کمی آرام بتیغان
بیا اینجا
و کمی مزه کن پوستِ شیر را
کمی بخوان و ‌اندکی گوش باش
جای نوشیدن و چرخیدن.
من از تو داغ‌ ترم
ادای داغ در نکن
که شمشیرِ ذوالفقارِ من
مست میدان است
و آماده به گردنکشان
جیب بُران
و عربده کشان ...
و البته
یاد عربده کشی دیگر افتادم متعارف
همان که پشیمان است
“مثل سگ”
و افتخار می‌کند
به کاباره
و شهامتِ تهران ندارد!
یا علی...
پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Medusa ، لــــــــــⓘلی
Rainbow 
پیام ابی به محسن چاوشی: عجب حلوای قندی تو !

ابراهیم حامدی در پی دعوای لفظی و مجازی همسرش با محسن چاوشی با انتشار ویدئویی به ماجرا ورود کرد.
به گزارش خبر فوری، دعوای لفظی مشهید حامدی همسر خواننده لس آنجلسی و محسن چاوشی در پی متن چاوشی برای شب قدر جنجالی شد.

ابی در ویدئویی خطاب به چاوشی اینگونه سخن گفت:

"سلام دوست نازنین

من شما را بسیار دوست می دارم و کارهای شما را بی نهایت دوست می دارم و شما را دنبال می کنم و خیلی خوشحالم که وقتی صدای شما را می شنوم، هم برای خودم و هم برای مهشید خانم چه حالی به وجود می آید.

فقط شما این پیغام مرا داشته باشید: عجب حلوای قندی تو، امیر بی گزندی تو، عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی"

بخش پایانی پیام ابی، یکی از ترانه های چاوشی است که ابی آن را با آواز خواند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، sober ، Medusa
آگهی
Rainbow 
خواننده زن تازه مسلمان شده آمریکایی: موسیقی عربی من را درگیر اسلام کرد !

به گزارش فرتاک نیوز خواننده زن تازه مسلمان شده آمریکایی گفت:
بیشترین چیزی که مرا درگیر جامعه اسلامی کرد، علاقه‌ام به موسیقی عربی بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، sober ، Medusa ، لــــــــــⓘلی
یوتیوب میزبانی جشن فارغ تحصیلی "Dear Class Of 2020" که قراره ۶ ژوئن برگزار بشه رو برعهده داره که مهمان های ویژه زیادی از جمله
بیانسه ، لیدی گاگا ، تیلور سویفت ، باراک اوباما ، میشل اوباما ، بی تی اس ، کامیلا کابیو ، مگان دی استالین ، کول و هاله ، سی ان سی او، مالوما، دمی لواتو ، لیزو و تعداد زیادی سلبریتی دیگه هم در این برنامه حضور دارن!

پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ßяɪcε ، Medusa
تایید شد که آلبوم جدید لانا دل ری به نام "Chemtrails Over The Country Club" روز شنبه ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور) منتشر میشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، ßяɪcε
Rainbow 
دموی آهنگ جدید مهراد جم منتشر شد !

متن :
غصه نخور میدونم ♬♫♪
آهای تموم جونم
یه عمر به پات میمونم ♬♫♪
واسه ی موندن من قسم نخور به جونم ..

تک ستاره ای شبا تو آسمونم ♬♫♪
اسم تورو کنار من میخونن
رفتن بلد نیست که دلم قسم نخور بمونم ♬♫♪

دانلود دمو

پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، sober ، ßяɪcε ، لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان