امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمدی: باید شان و اقتدار سرمربی در چرخه انتخابی دیده شود

محمدی: باید شان و اقتدار سرمربی در چرخه انتخابی دیده شود 1

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه نباید در سال المپیک آزمون و خطا داشته باشیم، تاکید کرد: باید جایگاه و اقتدار سرمربیان تیم ملی در چرخه انتخابی لحاظ شود.

به گزارش ایسنا، غلامرضا محمدی در واکنش به بحث ها و حاشیه های ایجاد شده درباره موضوع چرخه انتخابی تیم هلی ملی کشتی، گفت: همه ما نگران شرایط کشتی هستیم، فکر می‌کنم امروز کشتی ما نیاز به آرامش، همدلی و انسجام دارد و برای رسیدن به موفقیت باید کنار هم باشیم.

وی تصریح کرد: اختلاف نظر در برخی موارد اجتناب ناپذیر است و ما هم روی جزئیاتی از کار اختلاف نظر داریم اما امیدوارم همه این تلاش‌ها و جلسات به موفقیت در میادین بزرگ منجر شود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره موضوع قهرش در جلسه بررسی چرخه انتخابی با رییس فدراسیون کشتی، گفت؛ نظرم را گفتم و وظیفه‌ دارم که پاسخگوی مردم باشم. به شخصه به انتخابی تیم ملی اعتقاد دارم اما در جزئیات اختلاف نظر داریم. به نظر من باید چرخه‌ای تدوین شود که اجرایی باشد نه اینکه بخواهیم خودزنی کنیم.

وی افزود: در سال المپیک نباید آزمون و خطا کنیم. من در جلسه اخیر با احترام به همه عزیزان، صحبت کردم و احساس کردم همه صحبت‌هایم را گفتم، جلسه تمام شد و من هم رفتم. من اهل قهر و آشتی نیستم، یا می‌مانم و کار می‌کنم و یا می‌روم، نباید اتفاقی که قبل از لندن رخ داد، دوباره تکرار شود.

محمدی در پایان گفت: با تمام وجود در خدمت کشتی هستم و تا جایی که بتوانم اثرگذار باشم، می‌مانم. دبیر، سوریان، کاوه، جدیدی، رضایی و... همه دلسوز کشتی هستند. باید کنار هم به کشتی کمک کنیم اما شأن و اقتدار سرمربی هم باید در این چرخه دیده شود. انتظار من و کادرفنی نیز همین است. با تمام وجود به نظر همه دوستان و کارشناسان احترام می‌گذارم و امیدوارم هر اتفاقی که به نفع کشتی باشد بیفتد.
پاسخ
آگهی
رگباری چطوری پست میذارین
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
Heart هت‌تریک سیروس دین‌محمدی (عکس)
  یاران محمدی در پلی آف اروپایی ژوپیر لیگ
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  درخواست گل‌محمدی برای واکسیناسیون فوتبالیست‌ها
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  توجیهات سرمربی الاهلی بعد از باخت به استقلال/از داور تا روزه‌داری
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است

پرش به انجمن: