امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند

هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند 1

هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن تاکید کرد که با وجود پیشنهادهای وسوسه انگیز که به نیمار و امباپه داده می شود آنها در این تیم باقی خواهند ماند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، نیمار و امباپه از بهترین و آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان هستند که یکی مورد توجه بارسلونا و دیگر هم مورد توجه رئال مادرید است.

هررا هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن اطمینان دارد که نیمار و امباپه در نهایت در تیم باقی خواهند ماند. او گفت: هم نیمار و هم امباپه به پروسه‌ای که پاری سن ژرمن آغاز کرده وفادار باقی خواهند ماند و در نهایت با وجود پیشنهادهای وسوسه انگیز در تیم باقی خواهند ماند.

هررا درباره شادی جنجالی بازیکنان پاری سن ژرمن بعد از پیروزی برابر دورتموند در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: دورتموندی ها در دیدار رفت نیمار و امباپه را خشمگین کردند و این اصلا خوب نیست. آنها شعار می‌دادند که باشگاه ما ستاره‌های بزرگ را نمی‌خرد بلکه آنها را می‌سازد. دورتموندی ها با این رفتار می‌خواستند که بزرگی ما را زیر سوال برند و پاسخ آنها را دادیم.

او درباره شرایط این روزهای خود گفت: در ابتدا بعد از شیوع کرونا در پاریس بودم اما از باشگاه اجازه گرفتم و به کشورم اسپانیا برگشتم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  توئیت کنایه‌ای پدیده سیتی در مورد امباپه (عکس)
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  علیرضا فیروزجا مثل کیلین امباپه اما در شطرنج!
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  سکته امباپه به الخلیفی؛ خداحافظ پاری سن ژرمن
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  سرنوشت استوکس مانند جرج بست بود!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان