امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

خب خب مهساااا Big Grin
ویژگی های ظاهریش رو نمیدونم چجوری حدس بزنم وقتی دیدمش Smile
ولی خب یه دختر کوچولو
چشم ابرو مشکی و موهای لخت رو که همه گفتن
صداش به قیافش نمیاد به نظرم
اخلاقش هم به قیافش نمیاد Huh
شیطون ، بازیگوش ، فعال
دوس داره دورش شلوغ باشه
بی ادب و مهربون
وقتی معذرت خواهی میکنه خیلی ناز میشه Angel
میتونم بگم عقلش از سنش بیشتره
اون اوایل که اومده بود خیلی بچه بود ولی الان خوبه
دیگهههه
با همه حرف میزنه و میخواد همه رو بشناسه
نظر و حرفای بقیه خیلی براش مهمه که به نظرم خیلی میتونه اذیتش کنه این مسئله
دیگهههه
همین فعلا (:
شاد باشه Heart
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، saba 3 ، Medusa ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Faust ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، لــــــــــⓘلی ، ßяɪcε ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку
آگهی
مهسا
به نظرم دختر خوش قلب و خوش اخلاق و خوش صحبتی هستی ولی به نظرم یکم زودرنجی!
نگو نه!
مطمئنم روزای قشنگی در پیش داری 
ببین من مدت زیادی نیست که میشناسمت و مکالمات زیادی هم باهات نداشتم 
پس زیاد نمیتونم  نظری در موردت بدم و حرفی بزنم که موجب ناراحتیت بشه
اهل نصیحت هم نیستم 
ولی نمی‌دونم دوست دارم یه سری (حالا به دید تجربه بهش نگاه کنیم) حرفی بهت بزنم که می‌دونم ممکنه در آینده به کارت بیاد 

مهسا به نظرم بد نیست که آدم همرنگ با اجتماعی که درش هست باشه ولی واقعا خیلی بده که از اونی که هستی فاصله بگیری و به خاطر گرفتن مهر تایید اجتماع از خود واقعیت  دور شی و خودتو گم کنی که به روز پشیمون میشی ولی متاسفانه یه روز در به در دنبال خودت میگردی و احتمال برگشت به خود واقعی پایینه!
مهسا هیچ وقت فراموش نکن همه دوست تو نیستن
روزانه با آدمای مختلفی تأملات گوناگونی داریم و آدمای مختلفی در غالب دوست در مسیرمون قرار میگیرن و این طبیعیه ولی به شرطی که اینو همیشه مد نظر داشته باشیم ۹۰ درصد  آدما جلومون یه جورن پشتمون به جور دیگه اگه پنجاه تا دوست داشته باشیم شاید یکیشون واقعا دوست باشه و لایق عنوان رفیق باشه

مهسا مهربونم همه ما آدما به اندازه خودمون حوادث تلخ و شیرین زیادی پشت سر میذاریم ولی مهم اینه که موفق از حوادث خارج شی هیچ وقت کم نیار اگه هیچ کسی تو بدترین شرایط پشتت نباشه تو خودتو داری و هیچ کس به اندازه خودت رفیقت نیست

مهسا عزیزم خودت باشو به خودت افتخار کن تو در نوع خودت خاص و بی نظیری ولی لطفاً فقط خودت باش و جوری باش که خودت میپسندی نه دیگران!(لطفاً جمله اخرمو فراموش نکن)
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، @پوریا@ ، Medusa ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، Faust ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، red_Queen ، ßяɪcε ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку
سلام عزیز دل (:

تواَم برم سراغ اسمت ، مث معنی اسمت که میگه مث ماه و زیبا تواَم اینقد ماهی ک ب دل همه میشینی -.-
هم درونت زیباست و دوستان گفتن خوش قلب مهربون ، هم ظاهرت ک دیدم =)
چشمات در عین ساده بودن خیلی جذابه !

بزرگ شدنتو اینجا دیدم ، اینکه طرز حرف زدنت اینقد دلنشین شده کِ آدم خود ب خود روانه میشه ب سمت قربون صدقه رفتنت ((:
وَ میدونم خیلی قوی تر و منطقی تر و با فکر تر از قبل شدی ، و من بت تبریک میگم 4fvf

خیلی دختر ماهی هستی دیگ همین *.*

مآچ ب فرق سرت -.-
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، Medusa ، @پوریا@ ، امیر‌حسین ، Faust ، saba 3 ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، red_Queen ، لــــــــــⓘلی ، ßяɪcε ، Jack Daniel'ѕ ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
مهسا گوگولی ایه که لنگه نداره! **

مهربونه و بهش می‌خوره از اینا باشه که کاری که دوست داره رو با جدیت انجام می‌ده و خسته نمی‌شه. 

خوش‌اخلاق و خون‌گرمه و تقریباً با همه می‌تونه گرم بگیره. اجتماعیه ولی همزمان یه سری خط قرمزها هم داره و توی روابطش وسواس به خرج میده و میتونه رک و صریح هم باشه. 

پر انرژی و با مسئولیته. به نظرم آدم برونگرا و تاثیر پذیریه. حس میکنم کلا شخصیت پویایی داره و دائم در حال تغییر و رشده. 

به شدت با محیط سازگاره. یعنی توی هر شرایطی که قرار بگیره به نظرم خودش رو با اون محیط تطبیق میده و خوب ظاهر میشه.

احساساتیه و احساساتش خیلی پاک بنظر می‌رسه.
حس میکنم بین ناراحتی و خوشحالیش مرز نیست. شاید بعضی وقتا مسائل کوچیکم حتی بتونن خیلی آزارش بدن.

به نظرم باهوش و خلاقه. باید از این دخترای کوچیک و تر و فرز شیطونی باشه با چشمای قهوه‌ای شاید ریز.

خلاصه که، واقعا شخصیت دوست داشتنی و دلبری داره. مثل اسمش ماهه. و همونجوری که قبلاً هم بهش گفته بودم:

ماه رویا!
روی خوب از من متاب. *_* ♥️
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، Faust ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، ßяɪcε ، امیر‌حسین ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، red_Queen ، لــــــــــⓘلی ، Jack Daniel'ѕ ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку
مهسا یه دختر خوش برخورد و مهربونه. Heart Heart این ثابت شدست.
خیلی راحت آدما جذبش میشن و اینم به خاطر اخلاق و رفتار خوبشه.
بنظرم خوشگلم هست.2929
خیلیم گودوعه3131
سلیقش معرکست اینو خیلی راحت میشه فهمید39
دیگه اینکه من خیلیییییی دوسشششش دارممممممم.همه چی تمومه4440
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel* ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، sober ، امیر‌حسین ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، red_Queen ، لــــــــــⓘلی ، ßяɪcε ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку
سلام لاوی^^
میخوام یه حقیقتی رو بگم€.€

امیدوارم نکشیم×.×

خاببب خاببب
اولین روزایی که اومده بودی انجمن
ولش نمی گم

میتونم بگم کاملا در موردت اشتباه کردم
و اگه حرفی زدم که دلتو شکونده بدون از سر نادونی بود
امیدوارم منو ببخشی: )

بهترینی ♡ موقعی که آدم بهت نیاز داره پیشش میری
اوفففففف وحشتناک ام شیطونی *.*

پیشی خوشمله^^

خیلی عاقلی بر خلاف من Telegh_02

دوست دارم پیشی من ^^♡
لاوی
بوص بوص
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، Medusa ، sober ، امیر‌حسین ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، red_Queen ، لــــــــــⓘلی ، ßяɪcε ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
کسی رو که سالهاست میبینمش رو قشنگ نمیتونم چهرشو  توی ذهنم با جزئیات بیارم از روی چت و متن، چهره ساختن که دیگه خیلی سخت تره -_- (اگه جلوی من جنایتی صورت بگیره احتمالا نتونم مشخصات جانی رو تشریح کنم Confused )
پس مستقیم میریم سراغ باطن...(احتمالا ایناهم غلط باشه!!!)
احساس میکنم چند وقت پیش از دنیا سیر شده بودی ؟ الان ولی تونستی بهانه‌ای واسه شاد زیستن و زندگی کردن پیدا کنی(لاقل اینطوری نشون میدی)
رفیق پروری!!
جنبه باخت نداری :-| (اگه اینو تکذیب کنی انتقاد پذیریتم ضعیفه  Undecided )
بچه درسخونی ! و از اونایی که شدیدا از معلماشون میترسن! (احترام نه، ترس !!)
گمان میکنم انتقام بگیر خوبی هستی!!
یکم زود قضاوت میکنی؟
روابط عمومی خوبی هم داری
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ßяɪcε ، Medusa ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، @پوریا@ ، sober ، red_Queen ، کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку ، لــــــــــⓘلی
سلام سلام ^ ^
یکم دیر اومدم میدونم ._.
خب بریم سراغ بحثمون ((:

در اینکه مهربون و احساساتی هسی شکی نیس اصلا !
و اینکه فک میکنم بین رفیقات چه مجازی چه واقعی سردستشون تو باشی D:
اون اولا ک عضو شده بودی بیشتر به چشم میخورد البته D: !
برای دوستات و اطرافیانت غمخوار و رازداری و دوست داری که بهشون کمک کنی
یه دختر خوش خنده و شیرین زبون و مای کندی و ازین حرفا D:
و فک کنم ازون فعالا باشی چه اینجا و چه مدرسه و ..
و زود خودتو تو دل همه جا میکنی ♡.♡
مدت زبادی نیست ک عضو شدی ولی سریع با همه آشنا شدی و این منو جذبت میکنه چون از ادمای اجتماعی خوشم میاد (=
اعتماد به نفستم خوبه خوشم میاد D: ( چون چیزیه ک خودم ندارم :| ) نگو ندارم چون دروغه D: !
و اینکه کاری به جنسیت و سن نداری همه رو دوست خودت میدونی و در کنار صمیمیت باادبی ((:
بهت میخوره خیییلی پرانرژی و شرو شیطون باشی ( خط قرمز رو رعایت میکنی ! ) و بقول فرهان این یکم نرمال نیست .__.
ولی تو همیشه همین باش چون چیزیه ک تازگیا توی همه کم شده (;
اول و اخرِ حرفم این بود تو بشدت ماچ کردنی هستی v: ♡

بسه دیگه ._.
خدافظ ._. ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Medusa ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، saba 3 ، @پوریا@ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، red_Queen ، sober ، م‍حمّد ، ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ ، کــــــــــⓐرمَن ، لــــــــــⓘلی ، ρσєѕɪ
خب سلام
تصور من از تو=
یه دخی شیطون با قد متوسط رنگ پوست=سبزه رنگ چشاتم سبزه
خیلی مهربون هم هستی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Medusa ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Ɗєя_Mσηɗ ، red_Queen ، ρσєѕɪ ، کــــــــــⓐرمَن ، لــــــــــⓘلی ، sober
به نظرمن یه دختری که کسی کامل نمیشناستش یه بنده ی خدا

ویزگی های ظاهری شم که نظرخودشه من نظر ندم بهتره شاید ناراحت بشه ولی دختر مثبتی هس Angel
من خودم دردسرم تو نزار سر به سرم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  داستان هایی از:پـادشآهـان و حکـومـت فلشخـور !×
  "تـرول اعضای فلشخـور"(قسمت 1 :عموصابرو اهورا )
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان