امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

عزیزان چرا ماله من وارونه مینویسه نوشته اروSad

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-05-15-22-32-14.png

من گوشیم نازولیه زود شارژ تموم میکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• 194
آگهی
(14-05-2020، 19:04)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@z_farhad از محرومیتت مونده بود ، دیگه لغوش کردم طولانی شده بود Heart

اکانت من چند سال آف بوده
دو هفته چیزی نبود
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، امیر‌حسین
(15-05-2020، 20:53)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:50)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:42)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اندازه کافی تو انجمن بودم فضاش دیگه بدردم نمیخوره ولی پر از خاطره های بد و خوبه دیگه میدونی ..

بیشتر از هرکسی می دونم ((:
یه گروهِ تل میزد یکی، میرفتیم گرگینه بازی میکردیم حالش خیلی بیشتر بود تا اینجا و این فضا.
آرش بود تو بودی من بودم ملیکا بود حمید بود اینارو یادمه که مال سه چارسال پیش بودن و فعال! هر روز مزدوج میشد یکی با یکی بوسیله آرش.

من با گروه تل مخالفم چون چندبار رفتم و خیلی متفاوت بودن
منظورمو می دونی؟
الان که همه دوستاشون هم جمع کردن بردن
سه چهارسال پیش آره یادمه چقدر تو سر و کله هم می کوبیدیم اما به قول اهورا فلشخور مثل پدری که بچه هاش مستقل میشن و هر کدوم میرن سر زندگی خودشون
البته اون گروهی که تو میگی خیلی افتضاح بود من بشدت خودم جا خوردم اون موقع.
دورو بازیه بقیه موجب افسوس و نگرانی ما صادق هاست ._________.
آره آدم حسابیارو من خودم به شخصه چن نفرو بردم یا اونا  متقابل تل و واتساپ و فلان ولی باز من اینجا پیدام میشه!
دوس ندارم غیبت کنم ولی برای اینکه تو این منجلاب نمونی باید بگم اهورا خالی بند از آب دراومد انگار کلا فیک بود ؛ضربه کشنده ای وارد شد بهمون. |:

(15-05-2020، 21:01)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 19:04)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@z_farhad از محرومیتت مونده بود ، دیگه لغوش کردم طولانی شده بود  Heart

اکانت من چند سال آف بوده
دو هفته چیزی نبود

تو اون فرهاده ای که چن سال پیش رفتی سربازی؟ 
 سپاس شده توسط sober ، z_farhad
(15-05-2020، 21:06)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:53)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:50)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 20:42)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اندازه کافی تو انجمن بودم فضاش دیگه بدردم نمیخوره ولی پر از خاطره های بد و خوبه دیگه میدونی ..

بیشتر از هرکسی می دونم ((:
یه گروهِ تل میزد یکی، میرفتیم گرگینه بازی میکردیم حالش خیلی بیشتر بود تا اینجا و این فضا.
آرش بود تو بودی من بودم ملیکا بود حمید بود اینارو یادمه که مال سه چارسال پیش بودن و فعال! هر روز مزدوج میشد یکی با یکی بوسیله آرش.

من با گروه تل مخالفم چون چندبار رفتم و خیلی متفاوت بودن
منظورمو می دونی؟
الان که همه دوستاشون هم جمع کردن بردن
سه چهارسال پیش آره یادمه چقدر تو سر و کله هم می کوبیدیم اما به قول اهورا فلشخور مثل پدری که بچه هاش مستقل میشن و هر کدوم میرن سر زندگی خودشون
البته اون گروهی که تو میگی خیلی افتضاح بود من بشدت خودم جا خوردم اون موقع.
دورو بازیه بقیه موجب افسوس و نگرانی ما صادق هاست ._________.
آره آدم حسابیارو من خودم به شخصه چن نفرو بردم یا اونا  متقابل تل و واتساپ و فلان ولی باز من اینجا پیدام میشه!
دوس ندارم غیبت کنم ولی برای اینکه تو این منجلاب نمونی باید بگم اهورا خالی بند از آب دراومد انگار کلا فیک بود ؛ضربه کشنده ای وارد شد بهمون. |:
اره خیلی
می دونم
بالاخره همه مون میایم سر می زنیم گاهی
اونم یه چیزایی شنیدم اما حرف خوب از هرکسی باشه خوبه
این نسخه رو بستم
اختصاصی ش کردیم D:

۳۶۲
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان