امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان قبر جادوگر

قبر جادوگر

یک شب ، در یک شهر کوچک آمریکایی ، دختری مهمانی را پرتاب کرد و تمام دوستانش را از مدرسه دعوت کرد. دختران و پسران زیادی بودند و در پایان مهمانی ، از اواخر شب آنها شروع به گفتن داستان های وحشتناک به یکدیگر می کردند.

یک پسر گفت که او افسانه شهری گورستان قدیمی را شنیده بود ، که در نزدیکی خانه دختران قرار داشت. طبق افسانه ، پیرزنی در وسط گورستان دفن شد که شایعه شده جادوگر است. آنها گفتند که اگر نیمه شب بر روی قبر او بایستد ، او شما را به جهنم می کشاند.

پسر دیگری گفت: "من بعد از تاریکی هرگز به گورستان نرسیدم."

دختر همه مهمانی را می خندید: "همه شما احمق هستید." این فقط یک خرافات احمقانه است. من نمی توانم باور کنم که شما در این باره جدی بودید. "

پسرکی که این داستان را به او گفت ، رو به روی او رفت و پوزخند زد: "شجاع بودن ، راحت در خانه نشستن ، آسان است وقتی خود را در یک قبرستان پیدا کنید ، چیز دیگری است."

دختر بلافاصله گفت: "هیچ چیز تغییر نمی کرد."

پسر گفت: "خوب ، پس آن را ثابت کن." "همه ما به گورستان می رویم و بیرون منتظر می مانیم ، و شما وارد گورستان می شوید و روی قبر جادوگر خواهید ایستاد."

دختر گفت: "قبر مرا نمی ترساند." "من همین کار را انجام خواهم داد."

پسر گفت: "شما باید ثابت كنید كه واقعاً این كار را كرده اید." "در غیر این صورت ، شما می توانید به عقب برگردید."

آن مرد چاقو را از روی میز آشپزخانه گرفت و به او داد.

وی گفت: "این چاقو را درون قبر بچسبانید." "پس ما قطعاً خواهیم فهمید که شما آنجا بودید."

نوجوانان به سمت قبرستان رفتند ، وقتی به دروازه آهنین قبرستان رسیدند ، در یک نیم دایره ایستادند. همه آنها به دختر خیره شدند. او سعی کرد وانمود کند که نمی ترسد و امیدوار بود که آنها از ترس لرزیدن او را نبینند.

با چاقو محکم در دستش ، دختر از کنار دروازه قدیمی آهنی عبور کرد و وارد تاریکی گورستان شد. در مهتاب ، سنگ قبرها و درختان سایه های عجیب و نگران کننده ای به نمایش می گذارند. در پایان ، او قبر پیرزن را پیدا کرد.

دختر با تکرار خود گفت: "هیچ چیز از ترسیدن وجود ندارد." "این فقط یک داستان احمقانه است."

در حالی که جلوی سنگ قبر را می کشید ، زمزمه می کرد: "من از تو نمی ترسم."

سپس چاقو را بالای سر خود بلند کرد و با زور آن را به زمین انداخت.

او گفت: "آنجا می روید ، جادوگر قدیمی".

وقتی احساس کرد که کسی او را از پشت نگه دارد ، دختر در حال چرخش و بازگشت بود. او نمی تواند حرکت کند. چیزی دامن دامن او را نگه داشت و عقب کشید.

وحشت او را پر کرد. "کمک کن!" - "او مرا نگه می دارد. او مرا نگه دارد! "

وقتی او برنگشت ، دوستانش شروع به نگرانی كردند. پس از مدتی ، آنها به گورستان رفتند - به دنبال او بودند. آنها او را بر روی قبر جادوگر دراز كشیدند ، فریادی از وحشت بر چهره اش یخ زد.

او متوجه نشد که چطور چاقو را به سینه دامن خود چسباند و خود را به سمت قبر گره زد. این چیزی است که او را نگه داشته است.

دختر بیچاره چنان وحشت داشت که قلبش نتوانست آن را تحمل کند و از ترس درگذشت.

دوستان این متن به روسی نوشته شده بود و به فارسی ترجمش کردم اگه مشکلی تو متن دیدید به خوبیه خودتون به بخشید
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
آگهی
منتقل شد!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation مجنون (داستان ترسناک واقعی) +18
  این یک داستان بی معنی است.
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
Eye-blink داستان ترسناک +18
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Rainbow یک داستان ترسناک +18
  داستان|خيانت آرمان به دختر همسايه|
Heart داستان عاشقانه و غم انگیز ستاره و پرهام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان