امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 363

(18-05-2020، 0:29)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی این چایی ها / قهوه ها خیلی جذابن ☕

وقتی فاطیما جونم میزاره معلومه جذابن  Smile
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط sober ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a
آگهی
(18-05-2020، 0:30)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به نسخه جدید  Smile

عشقم تو روبیک گروه دارین؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(18-05-2020، 0:25)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@red_Queen

سیستم منم قاطی کرد خود به خود منو میندازه بیرون

راستی تگت کردم اشتباه اسمه کی رو اورد

اسم ناظمو

سپاس شده توسط Sirvan10_a
(18-05-2020، 0:31)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:29)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی این چایی ها / قهوه ها خیلی جذابن ☕

وقتی فاطیما جونم میزاره معلومه جذابن  Smile

قربونت^^
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، red_Queen
(18-05-2020، 0:31)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:28)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامبر فورتی فورتی فایو

ممد گروهی رو که برای فلش زدی تو تل یا روبیکا؟

عه؟؟ گروه دارین؟3

(18-05-2020، 0:27)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:26)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی واای من

هویجی کجا بودی با خرگوشت خلوت کردی که دیر رسیدی؟

هویجم نیس
تا اونجای که اطلاع دارم داشتن

تو خودت هویجی10

هویج با هویج خرگوش با خرگوش
جان

اقا من هم جنس باز نیس مجردی بهتره
(18-05-2020، 0:32)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:30)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به نسخه جدید  Smile

یه گروه ۶ نفرس
بعضی وقتا با هم حرف میزنیم
تو تل زدیم چند نفردیکه رو اوردم از جوش خوشم نیومد کفتم فقط نزدیکه باشن بهتره
چطور عشقم؟
میخوای بیارمت

سپاس شده توسط Sirvan10_a
آگهی
(18-05-2020، 0:33)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:32)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به نسخه جدید  Smile

یه گروه ۶ نفرس
بعضی وقتا با هم حرف میزنیم
تو تل زدیم چند دیکه رو اوردم از جوش خوشم نیومد کفتم فقط نزدیکه باشن بهتره
چطور عشقم؟
میخوای بیارمت

خداوکیلی بدون من حال میداد بهتون؟ Undecided
تو روبیکه ؟ کیا هستن؟
Karlina
 سپاس شده توسط red_Queen ، Sirvan10_a
آقا کسی اینجا احیانا راک و متال گوش میده یا همتون تتلو و پاپ کره ای این ؟
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، bOoOoOy
(18-05-2020، 0:32)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:25)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@red_Queen

سیستم منم قاطی کرد خود به خود منو میندازه بیرون

راستی تگت کردم اشتباه اسمه کی رو اورد

اسم ناظمو

خدا از دهنت بشنوه من ناظم بشم یعنی اگه بشه کل انجمنو بن میکنم حتی اقا صابرو چه حالی میده 14
 سپاس شده توسط red_Queen
(18-05-2020، 0:33)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:31)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:28)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 0:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد گروهی رو که برای فلش زدی تو تل یا روبیکا؟

عه؟؟ گروه دارین؟3

(18-05-2020، 0:27)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هویجی کجا بودی با خرگوشت خلوت کردی که دیر رسیدی؟

هویجم نیس
تا اونجای که اطلاع دارم داشتن

تو خودت هویجی10

هویج با هویج خرگوش با خرگوش
جان

اقا من هم جنس باز نیس مجردی بهتره

چرت نگو بی خود

(18-05-2020، 0:35)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا کسی اینجا احیانا راک و متال گوش میده یا همتون تتلو و پاپ کره ای این ؟

با عرض سلام و درود Smile
من ک پاپ کره ایم
Karlina
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان