امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نبی: امیدوارم در پرونده ویلموتس ضرر نکنیم

نبی: امیدوارم در پرونده ویلموتس ضرر نکنیم 1

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: مراحل قانونی پرونده ویلموتس دارد انجام می شود و امیدوارم رای به ضرر ایران نباشد.

به گزارش ایسنا، محمد نبی در حاشیه مراسم سالگرد افتتاح موزه ورزش در مورد شکایت ویلموتس بیان کرد: وکلایی که فدراسیون دارد موضوع را پیگیری می‌کند. مراحل قانونی انجام شده است و امیدوارم با دقت نظر انجام شده نتیجه به نفع ایران باشد. من نمی‌توانم پیش داوری کنم امیدوارم رای به ضرر فدراسیدن نباشد.

او در مورد اقدامات فدراسیون فوتبال در این پرونده گفت: سال گذشته در هیات رییسه مصوب شد، دو وکیل ایرانی و یک خارجی گرفتیم که با هم هماهنگ هستند. لوایح را با هماهنگی هم ارسال می کنند و مشورت ها انجام شده و امیدوارم نتایج خوبی حاصل شود.

نبی در مورد تغییرات اساسنامه گفت: فیفا با توجه به الزامات انتخابات اسفند ماه را به تعویق انداخت. بحث اساسنامه از ضروریات است که مراحل قانونی خود را طی می کند. برآورد من این است که انتخابات در شش ماه دوم سال انجام شود.

او در پاسخ به این پرسش که فدراسیون در اساسنامه نهاد عمومی غیر دولتی است و می تواند از دولت پول بگیرد گفت: مقر فیفا در سوییس است و با توجه به ضوابط آنها قوانین به ثبت سیده است. ما هم قوانین خودمان را داریم و طبق قوانین داخلی نهاد عمومی غیر دولتی هستیم و فیفا در این مورد ایرادی ندارد.

نبی در مورد پرونده پاداش کی‌روش نیز گفت: داریم کار حقوقی انجام می‌دهیم و امیدوارم به نتیجه خوبی برسیم. سعی می کنیم با تفاهم پرونده را ببندیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اتفاقات هیات فوتبال قم هم گفت: با توجه به موضوعات سال گذشته اعضای مجمع در هیات قم نظراتی داشتند. در مجمع، سرپرست فدراسیون حضور داشته و حتما مراحل قانونی طی شده است.

او درباره برگزاری لیگ تاکید کرد: تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا لازم الاجراست و سازمان لیگ بر اساس آن تصمیم می گیرد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کرونا به نفع ویلموتس شد یا ایران ؟
  بسته شدن پرونده خداحافظی و مربیگری سیدجلال
  قاضی‌زاده هاشمی: پول قرارداد ویلموتس را آقایان باید از جیبشان بدهند
  بدهی‌ مالیاتی قراردادهای ویلموتس و کی‌روش چقدر است؟
  ویلموتس: منتظر رای فیفا در پرونده تیم ملی ایران هستم
  انتقاد فدراسیون از ویلموتس/ کمی دیر نیست؟
  خواجوند: در پرونده برانکو جای هیچ نگرانی نیست
  شفر: امیدوارم هدایت تیم ملی امارات را برعهده بگیرم
  نبی: کی‌روش با تعصب بود اما ویلموتس نه!
  استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان